Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Command & Conquer: Red Alert 3 - הדיון הראשי

huhxd

Recommended Posts

סיימתי את המשחק וממש נהניתי ממנו, בהתחלה גם היה לי קצת מוזר עם הגרפיקה ה"מצועצעת" אבל זה גדל עלי ואני אוהב את זה עכשיו.

עברתי לשחק ב-SKIRMISH וכמובן שב-MEDIUM אני קורע את המחשב די בקלות...

כשאני עובר ל-HARD, אני מצליח להחזיק מעמד לא רע, אבל אני שם לב שהיחידות שלו עולות בדרגה ישר כשהן יוצאות מהבניינים שבונים אותן, וכשמתקדמים הם עולות עד כוכב... ושלי בכלל לא.

זכור לי שהיה לי את זה על היחידות שלי באחת המשימות במשחק, אבל אני לא יודע אם אפשר לגרום לזה או אם זה חלק מה-HARD כמו שאמרתם על ה-BRUTAL שהכסף של המחשב שווה יותר או משהו.

אשמח אם למישהו יש מושג..

תודה

ניר_

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 337
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק וממש נהניתי ממנו, בהתחלה גם היה לי קצת מוזר עם הגרפיקה ה"מצועצעת" אבל זה גדל עלי ואני אוהב את זה עכשיו.

עברתי לשחק ב-SKIRMISH וכמובן שב-MEDIUM אני קורע את המחשב די בקלות...

כשאני עובר ל-HARD, אני מצליח להחזיק מעמד לא רע, אבל אני שם לב שהיחידות שלו עולות בדרגה ישר כשהן יוצאות מהבניינים שבונים אותן, וכשמתקדמים הם עולות עד כוכב... ושלי בכלל לא.

זכור לי שהיה לי את זה על היחידות שלי באחת המשימות במשחק, אבל אני לא יודע אם אפשר לגרום לזה או אם זה חלק מה-HARD כמו שאמרתם על ה-BRUTAL שהכסף של המחשב שווה יותר או משהו.

אשמח אם למישהו יש מושג..

תודה

ניר_

יש מפות עם "אקדמיה" שאם אתה כובש אותה אז היחידות שלך מתחילות מדרגה גבוהה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. סוף סוף קיבלתי את ה-CD KEY.

יש בעיה אחת קטנה... כשאני מפעילה את המשחק אני רואה את התמונה ממש ממש קרוב. [גם כשאני מגלגלת עם העכבר להרחיק את התמונה ממני, עדיין - זה נורא קרוב].

נכנסתי ליוטיוב לראות אם זה אמור להיות ככה, ובסרטונים ביוטיוב מראים תמונה רחוקה יותר עם פרטים קטנים יותר ובמסך שלי הכל גדול מידי...

ניסיתי לשחק עם אופציית הרזולוציה של המשחק אבל לא הצלחתי.

המסך שלי הוא 1024X768....

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי, למרות שאני לא מבין גדול, כמו איזה בעיה של REFRESH RATE במסכי LCD?

תנסי אולי לבטל את ה VERTICAL SYNC ב SETTINGS של המשחק.

אגב משחק משעשע ביותר, חבל שהכרטיס שלי נכבה בULTRA HIGH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע לי, למרות שאני לא מבין גדול, כמו איזה בעיה של REFRESH RATE במסכי LCD?

תנסי אולי לבטל את ה VERTICAL SYNC ב SETTINGS של המשחק.

אגב משחק משעשע ביותר, חבל שהכרטיס שלי נכבה בULTRA HIGH

לא עזר. הכל עדיין קרוב לי מידי ואני בקושי רואה את השטח מסביב. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עוד מישהו הרגיש אכזבה מRED ALERT 3?

אמנם הגרפיקה מצויינת, אם כי מצועצעת. אבל המשחק עצמו מרגיש לא מלוטש, החידושים לא מהותיים, במובן מסוים יש פה תחושת רגרסיה מסוימת אפילו מC&C3 שלכשעצמו לא היה פורץ דרך בשום צורה.

אחרי RA2 נשארתי עם טעם של עוד, המשחק היה מהנה, מגוון, והנה יורשו מגיע וממש עצוב לי שלמעט המנוע הגאפי החדיש, אין כאן שום דבר מסעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני גם התאכזבתי אבל בניגוד לך מאד התאכזבתי מהגרפיקה שנראית כאילו חיילי לגו נלחמים זה צבעוני מדי זה לא קשור מדי...

כמו כן הם לקחו את ה"קמפיות" הרבה יותר מדי קיצוני נראה יותר מדי כמו B movie .

בגדול לא זורם ולא מושך אותך פנימה .

אחרי משימה אחת כבר לא היה לי שום רצון להמשיך לשחק בזה...

וחבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

Alliens.(כחולים)

במשימה הזאת יש לי רק ומסוקים שיכולים להקפיא בלבד. ש לי גם ממש קצת אוניות כאלה...

אני צריך להרוס משהו כמו 4 בניינים של האויב (הם בצבע כתום..) תוך כדי לשמור על כל הבניינים שלי (מנחת וכו'...), במשימה הזאת אני פועל בייחד עם האדומים (חח לא זוכר איך קוראים להם..)..יש לי גם משימת בונוס בצהוב..

מקווה שזה מספיק...

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה 5 בALLIENS (ניראה לי שזאת משימה 5 אני לא בטוח..).

זאת משימה במים שאני אמור בעצם אחרי שאני עושה את הכל אני צריך לאבטח 2 בניינים כאלה ולשלוח לשם שכנאים כאלה..הקטע זה שאני לא יודע איך ליצור טכנאים במים חח..

אשמח לעזרה (זה דחוף..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עזרה, אני מחפש דרך להגיב על התקפות RUSH.

מה הכלים הכי טובים לבנות על ההתחלה כדי למנוע כזאת התקפה?

כל הזמן מנצחים אותי ככה חברים.

אני עם הסובייטים. [אוף דווקא בTW אני ממש טוב ופה ממש לא חח].

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...