ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת

huber

Recommended Posts

אבל דיסק בלו ריי ב 1080I ישדר באותו קצב דגימה כמו ממיר של הוט\יס, זה מה שאני מנסה להגיד..

ורוב הדיסקים הם 1080I.

אז אתה טועה, מקשקש ולא מבין :) תקרא את הכתבה שקישרתי אליה מקודם ותבין שזה בכלל לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

8 עמודים ואין מילה אחת על עוד יתרון ענק שייש ב-Bluray - והוא הפורמטי האודיו החדשים(Dolby True-HD, DTS Master Audio)

שההבדל בניהם לבין הפורמטים "הישנים" (DTS,DD) הוא עצום, ואת זה לא ניתן למצוא ברשת ובטח שלא יהיה דרך YES/HOT בשנים הקרובות

:xyxthumbs: צודק

אל תשכחו גם שכל הדיבורים על וסיבים וכו' וכו' זה הכל טוב ויפה בתאוריה אבל עז שדברים כאלה זזזזזזזזזזזזזזזזזזיייייייםםםם פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת ששידורי ה-HD ביס נחמדים מאוד, אבל כן, אין מה לעשות שעם מסך טוב אפשר להבחין שהאיכות טובה יותר ב-BR באיכות של 1080P.

ובאופן מעניין, כמו שהזכרתי בדיון אחר, שהערוץ עם האיכות תמונה וסאונד הטובים ביותר ביס הוא דווקא ה-National Geographic HD.

ועווווווווווווד פעם, באשר ל-, הוא לא ימות כל עוד לא יצוץ משהו פתאומי מאוד ומפתיע מאוד ובלה בלה בלה. במיוחד כשעכשיו צריך אמצעי עם נפחים גדולים יותר, ואף חברה בתעשיית הסרטים לא תמכור לך ארגז של 10 DVDים כדי שתוכל לראות את ה"אביר האפל" או משהו ב-1080P. (ולהחליף דיסק כל 15 שעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיר, אתה טוען כך כי אתה רגיל, ויש לך את היכולת לראות כל סרט HD על המחשב בלי לצאת מהבית..

פשוט לשלם כמה דולרים ב ולהתחיל לראות..

אבל מה עם האנשים שעדיין אין להם מהיר? למשל 5MB מינימום..

אני, למשל, וכל הסובבים אותי עדיין תקועים עם פס של 1.5, שממש לא מספיק לסטרימינג של HD.

בקיצור, המדיה הפיזית ("סרט בקופסה") אף פעם לא תמות..

אמנם יכולים למצוא בכיף תחליף למדיה אופטית, כמו לשים סרט על DOK שהמחירים שלהם יהיו ממש זולים וזה יהיה משתלם.

אבל "סרט בקופסה" וכו' תמיד ישאר.

ולצערנו, אין מה לעשות עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, למשל, וכל הסובבים אותי עדיין תקועים עם פס של 1.5, שממש לא מספיק לסטרימינג של HD.

כמו שאין לכולם 5 מגה, ככה גם אין לכולם מסך HD 1080i/p למשל לי בבית יש מלפני 10 שנים פלוס מינוס...

הזמן שיקח עד שה HD יהפוך למנדטורי ברוב הבתים הוא הרבה יותר ממה שרובנו חושבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...