ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת

huber

Recommended Posts

האפשרות של DOK די הזוייה. אני חושב שבסופו של דבר ינצחו הסרטים להורדה מוגנים ב (או הגנה אחרת)

מה כ"כ הזוי בזה? :)

אתה משכיר DOK, מחבר אותו לסטרימר / מחשב / נגן HD בעל חיבור ורואה את הסרט.

תזכירו לי בשביל מה אנחנו צריכים מדיה אופטית?

זה בדיוק מה שאני טוען :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

BD לא מת ולא ימות בזמן הקרוב...

- תראו לדוגמא את IRON MAN, הBD שלו מתקרב למליון יחידות נמכרות. לDVD הראשון שהגיע לרף הזה לקח כמעט 3 שנים להגיע לזה!

- המחירים של הנגנים יורדים מאוד

- יוצאים המון חדשים וקלאסיים בBD (האביר האפל, סרטי שליחות קטלנית, שר הטבעות, 2001 וכו')

הוא לא יחליף את הDVD בזמן הקרוב אבל בוודאי שהוא לא קרוב למות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BD לא מת ולא ימות בזמן הקרוב...

- תראו לדוגמא את IRON MAN, הBD שלו מתקרב למליון יחידות נמכרות. לDVD הראשון שהגיע לרף הזה לקח כמעט 3 שנים להגיע לזה!

- המחירים של הנגנים יורדים מאוד

- יוצאים המון סרטים חדשים וקלאסיים בBD (האביר האפל, סרטי שליחות קטלנית, שר הטבעות, 2001 וכו')

הוא לא יחליף את הDVD בזמן הקרוב אבל בוודאי שהוא לא קרוב למות!

מיליון יחידות זה ממש כלום, של סרט בקליבר שלו מוכר סביב המיליון ביום הראשון. הBD יהיה כמו הלייזר דיסק, קוריוז נחמד שיעלם. ביחוד כששירותים כמו נטפליקס מגיעים לפס3 ו360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבלו רי, בהחלט ימות כי אין לו סיבה לחיות. אם YES או HOT או ITUNES יציעו לך סרט להשכרה באותו מחיר כמו סרט בספריית ווידאו, למה שתשכור עותק פיזי?

לא.

חוץ מזה שהאיכות של yes או hot או itunes תמיד תהיה נחותה יותר, אני מעדיף שיהיה לי את העותק הפיזי (וזה נכון גם לגבי רגיל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק לדבר שטויות אם אתה לא מבין בתחום.

למה בדיוק נראה לך ש YES\HOT יספקו לך באיכות נחותה מ BD?

כי זה לא נכון..

ביחוד לגבי אייטונס, שמאפשר לך לחבר את המחשב לטלוויזיה וכך לראות את הסרטים ב 1080P (הוט,יס ודיסק בלו ריי משדרים 1080I)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. YES ו-HOT משדרים ב-1080I ולעתים 720P וסרט בבלוריי הוא ב-FULLHD 1080P. באשר ל-ITUNES אני לא יודע עדיין.

בקשר למוות שלו, אני בהחלט בספק. זה שהוא יקר עכשיו זה רק עניין של זמן. אני זוכר כשאני קניתי את ה-YAMAHA 16X12X16 שלי באיזה -1600ש"ח, ואחרי זה כשיצאו צורבי ה- עלו 2500-3000 ש"ח ו- מקליט (שהיום אתה קונה ב-200$) עלה 2000$, ועוד. היום צורב עולה 150ש "ח.

זה רק עניין של זמן. היום בארה"ב סרטי BR עולים בין 20-30$ (חלקם הגדול) והמחירים ירדו יחד עם הנגנים. היום ניתן למצוא כמה דגמים של נגני BLURAY נחמדים מאוד ב- ב-200-250$, כאשר בארץ הדגמים הקודמים להם עולים עדיין 4000ש"ח. אבל שוב, זה עניין של זמן, ותוך כשנה לדעתי המחירים ירדו מספיק כדי שהדבר יהיה במסגרת האפשרויות הכספיות של רוב העם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידת מחיר היא תלויה בביקושים. והדיון צריך להיות אם יש עתיד למדיה האופטית בכלל.

נניח ו YES תספק לך סרט באיכות 1080P (מה שבסופו של דבר היא תעשה) למה שתהיה מדיה אופטית בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. YES ו-HOT משדרים ב-1080I ולעתים 720P וסרט בבלוריי הוא ב-FULLHD 1080P. באשר ל-ITUNES אני לא יודע עדיין.

בקשר למוות שלו, אני בהחלט בספק. זה שהוא יקר עכשיו זה רק עניין של זמן. אני זוכר כשאני קניתי את ה-YAMAHA 16X12X16 שלי באיזה -1600ש"ח, ואחרי זה כשיצאו צורבי ה- עלו 2500-3000 ש"ח ו- מקליט (שהיום אתה קונה ב-200$) עלה 2000$, ועוד. היום צורב עולה 150ש "ח.

זה רק עניין של זמן. היום בארה"ב סרטי BR עולים בין 20-30$ (חלקם הגדול) והמחירים ירדו יחד עם הנגנים. היום ניתן למצוא כמה דגמים של נגני BLURAY נחמדים מאוד ב- ב-200-250$, כאשר בארץ הדגמים הקודמים להם עולים עדיין 4000ש"ח. אבל שוב, זה עניין של זמן, ותוך כשנה לדעתי המחירים ירדו מספיק כדי שהדבר יהיה במסגרת האפשרויות הכספיות של רוב העם.

סרט בבלוריי הוא ב 1080I, כך גם הנגנים שמנגנים אותו.

הסרטים בהוט\יס הם תמיד ב 1080I.

ונגיד שסרט BD הוא 1080P, עדיין זו מדיה אופטית ויש לה את הבעיות שלה.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בהחלט מרגיש בהבדל בין P ל I (למרות שהוא לא כזה רציני)

בסופו של דבר, כמו שמאיר אמר, יס והוט יתחילו לספק סרטים\ממירים באיכות זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידת מחיר היא תלויה בביקושים. והדיון צריך להיות אם יש עתיד למדיה האופטית בכלל.

נניח ו YES תספק לך סרט באיכות 1080P (מה שבסופו של דבר היא תעשה) למה שתהיה מדיה אופטית בכלל?

כרגע ליס והוט יש יכולת מוגבלת לספק סרטי HD ברזולוציה של 1080P בגלל רוחב הפס העצום שזה לוקח, אני מאמין שרק בעוד כמה שנים תשתית הכבלים/לווין תוכל לעמוד בעשרות או מאות אלפי לקוחות שצופים בסרטי HD דרך הוט או יס, כרגע זה מוגבל מאוד.

אתה שוכח שקיימים אנשים שלא מעוניינים להתחבר לכבלים/לווין או לפחות לא מוכנים לשלם סכומים שמתקרבים ל-300 ש"ח ומעלה בחודש כאשר הם יכולים לקנות נגן Blu Ray או נגן ולצפות בסרטים בעלות זולה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...