ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת - עמוד 8 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת

huber

Recommended Posts

אין, אין, אין שום הצדקה למחירים האלה! בארה"ב עוד מעט המחירים יירדו אל מתחת ל-$200!

למרבה האירוניה, האופציה הכי זולה היא גם אחת הכי טובות - PS3...

הורדה ישירה תהיה אולי אופציה בהשכרות סרטים אבל זה לא יבוא ע"ח מכירות BD ו/או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני רק יכול להמליץ לכולם לקרא מאמר מצויין שבא בתגובה למאמר ב ZDNET

ונכתב באחד מוותיקי האתרים שכותבים בהם על סרטים (קיים כבר קרוב ל 11 שנים)

והוא גם נחשב לאחד הטובים שבהם עם כותבים מעולים (חלקם גם אנשי תעשיית הסרטים שמוכרים מאוד בתחומם )

האתר נקרא THE DIGITAL BITS

http://www.thedigitalbits.com/mytwocentsa161.html#bdrant

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מודה בהרבה נקודות של הכותב המקורי, אבל הטענות לזכותו של הבלו דיסק שהוא מציג חלשות מאד.

בעיקר - הבלו דיסק הוכיח שהוא יכול למכור סרטים חדשים. לא קשה במיוחד ביחוד עם השיפור באיכות התמונה והסאונד. אבל למכור סרטים ישנים, כאלה שעותק שלהם כבר קיים כמה שנים טובות ועותק קלטת עוד לפני, סביר להניח שהוא לא יצליח. שוב, כי בניגוד לDVD הוא לא מציע שום דבר חדש. זה שוק כותרים עצום שלבלו ריי כנראה לא יהיה.

הוא גם לא מתייחס לעובדה שחדירת מסכי HD עדיין יחסית איטית ואנשים בלי מסך HD לא קונים BD, שזה רוב השוק. הסיבה היחידה לדעתי שסרט BD הגיע למיליון עותקים בזמן כל כך קצר היא הפס3, הדבר היחיד שמחזיק את הפורמט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מודה בהרבה נקודות של הכותב המקורי, אבל הטענות לזכותו של הבלו דיסק שהוא מציג חלשות מאד. אני חייב לחלוק עליך - ההיפך הוא הנכון

בעיקר - הבלו דיסק הוכיח שהוא יכול למכור סרטים חדשים. לא קשה במיוחד ביחוד עם השיפור באיכות התמונה והסאונד. אבל למכור סרטים ישנים, כאלה שעותק שלהם כבר קיים כמה שנים טובות ועותק קלטת עוד לפני, סביר להניח שהוא לא יצליח. שוב, כי בניגוד לDVD הוא לא מציע שום דבר חדש. זה שוק כותרים עצום שלבלו ריי כנראה לא יהיה.

הוא גם לא מתייחס לעובדה שחדירת מסכי HD עדיין יחסית איטית ואנשים בלי מסך HD לא קונים BD, שזה רוב השוק. הסיבה היחידה לדעתי שסרט BD הגיע למיליון עותקים בזמן כל כך קצר היא הפס3, הדבר היחיד שמחזיק את הפורמט הזה. המחיר של מכשירי BD בחו"ל יורד בצורה מתמדת, כמו שכתבתי למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר בקטע של לצטט חברות גדולות:

Samsung: "Blu-ray has 5 years left"

Samsung has said that it sees the Blu-ray format only lasting a further 5 years before it is replaced by another format or technology.

http://www.pocket-lint.co.uk/news/news.phtml/17399/18423/samsung-blu-ray-5-years-left.phtml

(אני חושב שגם 5 שנים זה מוגזם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאמרו את זה בהקשר של תקני מדיה אופטית :P

אבל תכלס, הבלו ריי פשוט לא תופס. נראה לי שהנתח שוק הכי גדול של הבלו ריי הוא בפלייסטיישן 3. ואם זה לא היה, הבלו ריי היה כבר six feet under.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעם ישירות מפי החמור - סוני:

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20081121060500_Sales_of_Blu_Ray_Disc_Players_Below_Expectations_Movie_Prices_Should_Get_Cheaper__Sony.html

ואחרי זה - גם מחירי הנגנים בירידה:

http://www.xbitlabs.com/news/multimedia/display/20081120082925_Blu_Ray_Disc_Players_Prices_Fall_Below_150.html

אז מי חזה את סופו של הפורמט, תזכירו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה לא עניין של המחיר אפילו, אבל שים לב שהמדיות אכסון הותיקות מתחילות לפנות את מקומן, תראה באיזה מהירות חודר בSSD למחשבים הניידים אחרי שאפל התחילו עם הMBA. הם עדיין יקרים יותר ומציעים נפחים קטנים יחסית לכוננים קשיחים, אבל רואים את התופעה בברור. חלקים נעים כבר לא באופנה, לא הכונן קשיח ולא דיסק שכ"כ רגיל לשריטות, באופן הגיוני, מה הטעם להשתמש במדיה אופטית אם זיכרון פלאש בנפח דומה עולה מחיר דומה, ועוד יורד מאוד מהר במחיר וגם עולה מהר בנפחים, אני אומר עוד שנה DOK 32GB יעלה סביבות ה150 שקל (היום כבר ב999 שקל אתה קונה DOK 64GB), מה גם שדרך USB זה לא דורש שום אביזר נוסף כמו צורב ב150 שקל או קורא BR ב1500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמבחינת עלויות ייצור, הרבה יותר זול פי כמה וכמה לייצר חתיכת פלסטיק שמתביעים עליה את הסרט מאשר לייצר רכיב (שניתן לכתוב עליו גם וכמובן שסוני ואחרות לא רוצות את זה) שיכיל את המידע הזה. אז אולי המחירים גבוהיים עדיין, אבל זה עלויות נלוות ומחיר הטכנולוגיה שסוני החליטה עכשיו, כישדרו לזה (כמו שרואים בכתבות האלו) הם יורידו כבר את המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין נפח DOK לאורך החיים של BD, אני לא מבין?!

הצפי הוא שב2008 סה"כ המכירות של נגני BD בארה"ב יגיע למעלה מ-2.3 מיליון, לעומת 700,000 ב-2007.

הצפי ל2009 הוא שיימכרו יותר מ-5 מליון נגנים וכל מה שהזכרתי לא כולל PS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...