ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת

huber

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כיום בחול יש ל 35 אחוז מהתושבים מסכי HD - מספיק טוב?

ה BD לא הולך לשום מקום בקרוב, תצטטו אותי עוד שנתיים ותראו שצדקתי :xyxthumbs:

חו"ל זה מילה רחבה מדי, ואני מניח שהאחוז עם מסכי HD הוא פחות מאחוז בודד (הרי חו"ל זה גם אפריקה,אסיה ודרום אמריקה), בו נדבר על ארה"ב.

אני בטוח שבארה"ב האחוז מסכי HD אפילו גבוהה יותר מ35%, שכן זה לא בעייה שם לקנות מסך LCD 27" ב300$, אבל מצד שני שם פשוט להמון אנשים יש מהיר באמת (מעל 10MBPS) ויותר מוכנים לשלם על תוכן באינטרנט (איטונס, נטפליקס ועוד..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עם הזמן יש יותר ויותר שירותי של קנייה מקוונת, היום כבר אפשר לקנות בקונסולה שלך, באפל TV שלך, במחשב שלך, בHTPC שלך וכו'.

אני לא אומר שזה יעלים את הBR, אבל כן שהרלוונטיות של מדיה אופטית הולכת ויורדת, נגיד שפעם יותר היו עושים גיבויים על דיסקים, היום יותר זול לקנות DOK, , באינטרנט מאשר קניית דיסק BR (וכבר ציינתי שבמחיר של דיסק BR בודד אפשר לקנות DOK של 8GB ויותר, שכמובן ישמש להרבה יותר מBR).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בלי פס רחב ואינטרנט לא הולכים וקנים כונן BD

זה כולל את המולטי מיליארדרים שיש להם כסף להכול ולא מבינים איך לשוטט באינטרנט ?

למען האמת אם המחיר לא ירד תוך 5-10 שנים נראה תחלופות לבלוריי . לדוגמה האינטרנט יכול להוות תחליף נאה . כשרוחב פס מספיק רחב ויש ספקי מידע ואיחסון לתחום הזה אז נתחיל לראות פחות ופחות השכרות וקניית מדיות כגון בלוריי . היום יש אתרים שמשדרים את הסדרות שלהם באינטרנט ללא צורך להוריד למחשב . וכמה שנים יש שירותים כגון VOD של . ההצהרה הזאת מוגבלת בלבד . הבלוריי צריך להפוך המוני כדי לשרוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק כמו ו-VHS ואינטרנט!

כמו שאמרתי, כל עוד אין משהו מהפכני יוצא דופן ממש (ואני בספק גדול אם יהיה), ה-BR יחיה ואין סיבה שלא. הוא עובר בדיוק את מה ששקודמיו עברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב המחיר שלו זה יהיה קצר יחסית . אנשים מחפשים פתרונות זולים יחסית . אין הרבה אנשים שמוכנים לשלם הרבה כסף לטכנולוגיה שלא ינצלו אותה כראויי . במיוחד כאשר שאין הפרש ביצועים ניכר בינו לקודמו הDVD (לא בטלויזיה סטנדרטית ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכליסט- מה מצב הבלו ריי בישראל:

http://www.calcalist.co.il/consumer/articles/0,7340,L-3151003,00.html

שימו לב להפרשי מחיר - שוב אנחנו במצב בו טכנולוגיה חדשה לא יכולה לתפוס באמת בכלל השוק אלא רק אצל אלו שיכולים להביא לבד מחול או שאצלהם כסף הוא לא שיקול. מכה.

וכנגד להצהרה בכותרת של הת'רד - סקר מראה שלקוחות כן מעדיפים BF על פני סטרימינג:

http://www.cdfreaks.com/news/15207-Consumers-prefer-Blu-ray-over-digital-content.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...