ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ZDNET טוענים - ה BLUERAY מת

huber

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ככול שעובר זמן ולא יוצא זולה שמנצלת את היכולות הBD . ככה יורד הפוטנציל שלו . לך תדע מאיפה יבואו תחלופות זולות/יעילות לBD בעוד שבוע.

הטלוויזיה לא קשורה. גם אם הBD ימות בעוד יומיים גם לתחלופה שלו תהיה את הבעיה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלוויזיה לא קשורה. גם אם הBD ימות בעוד יומיים גם לתחלופה שלו תהיה את הבעיה הזאת.

אתה יודע מה הקשר ? הקשר הוא שהטלויזיות היחידות שמנצלות את BD הן הטלויזיות הגדולות . בסביבות 52" ומעלה . רוב האוכלוסייה לא רואה הבדל בין הDVD לBD נקודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הקשר ? הקשר הוא שהטלויזיות היחידות שמנצלות את BD הן הטלויזיות הגדולות . בסביבות 52" ומעלה . רוב האוכלוסייה לא רואה הבדל בין הDVD לBD נקודה .

בטח שרואים הבדל

אתה יכול לראות גם הבדל בין סרטון HD שאתה יכול להוריד חינם מהרשת לבין

זה שלרוב האנשים אין צורך בבלו רי זה כבר דבר אחר ולכן הבלו רי צריך להיות זול

ולא 400$ בחול לPS3 זה לא נחשב זול לנגן סרטים והנגני בלו רי היחסית זולים מסריחים

אבל ככה בערך היה גם בהתחלת הDVD

הבלו רי לא יתפוס את אותו גודל השוק שהDVD תפס אבל כן יכול להיות לו שוק מכובד

אם וחברותיה ירדו מהעץ וימכרו בזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר למה שקרירין אמר, אתה לא הבנת אותי. גודל השוק ואורך החיים של הBD לא קשור לטלוויזיות כי גם לתחליף שלו יהיו את אותן הבעיות בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שמעולם לא ראית סרט Full HD.

אני יכול להגיד לך שאצלי בבית גם אורחים שהם הדיוטות בתחום הטכנולוגיה נדהמו מהתמונה של סרט ברזולוציה של Full HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך טלויזיה "52, מספיק "42 ואפילו קצת פחות. ורוב האוכלוסייה כן ישימו לב להבדל בין לBD - פשוט כי יש הבדל...

לרוב האוכלוסיה אין אפילו 42" . ככול שהמסך יותר קטן ההבדל יותר זניח . אל תגיד לי שגם הטלויזיות הישנות משנות ה80 רואים גם אצלם הבדל .

רואים שמעולם לא ראית סרט Full HD.

אני יכול להגיד לך שאצלי בבית גם אורחים שהם הדיוטות בתחום הטכנולוגיה נדהמו מהתמונה של סרט ברזולוציה של Full HD

בשביל להנות מ1 כזה אני צריך בית גדול יותר בשביל לראות בבית שלי . המרחק בין הטלויזיה לספה בבית שלי הוא לא יותר ממטר וחצי. וזה קיים רק במסכים הגדולים . וראיתי אותם בתצוגה של חנויות אלק'.

מעבר למה שקרירין אמר, אתה לא הבנת אותי. גודל השוק ואורך החיים של הBD לא קשור לטלוויזיות כי גם לתחליף שלו יהיו את אותן הבעיות בנושא.

אני יכול להתערב שהדור הבא במדיה הזאת לא יופיע בפורמט הקונבציונלי של היום . זה עקב העליה במדיות כגון המדיה סנטר המאפשרות הקלטה דיגיטלית גם באיכות HD . אבל זה סיפור אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBD הוא לא הסיבה שהמסכים הגדולים נמכרים (התומכים ב FULL HD) בחול בעלייה . שמה יש ערוצים התומכים בHD ותוסיף את העיניין המחיר (מיסוי) על אלה . ברגע שיהיו ערוצים כאלה בארץ (במיוחד עם הערוצים הראשיים ) יתמכו בזה ומחיר הטלויזיות יהיה שפוי לאוכלוסיה הישראלית . תראה עליה תלולה של מכירת טלויזיות כאלה . מכירת BD יהיה בדיליי אחרי הטלויזיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שסירטי הם לא באיכות HD . איזה איכות נקרא ? ? האיכות המקסימלית שבDVD היא 720 וBD תומך גם ב1080 . ויש אומרים שיש הבדלים זניחים בין הפומטים כשהאיכות הטלויזיה היא 720 ומטה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שסירטי DVD הם לא באיכות HD . איזה איכות נקרא DVD ? וידאו ? האיכות המקסימלית שבDVD היא 720 וBD תומך גם ב1080 . ויש אומרים שיש הבדלים זניחים בין הפומטים כשהאיכות הטלויזיה היא 720 ומטה .

אני רואה שחסר לך גם את הבסיס, אז תתחיל לקרוא:

http://en.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc

http://en.wikipedia.org/wiki/High-definition_television

http://en.wikipedia.org/wiki/DVD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי ולפי הנתונים אני מסיק שהגבול ה'תאורטי' שאפשר לחוש את ההבדל הוא ב720 . אם אין לך שתומך בHD בתקן הנפוץ לפחות אין על מה לחשוב לכיוון BD . לפני שיהיה לי שתומכת ב 1080 אני לא יתרך לקנות BD בזמן הקרוב . פשוט חבל על הכסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שסירטי הם לא באיכות HD . איזה איכות נקרא ? וידאו ? האיכות המקסימלית שבDVD היא 720 וBD תומך גם ב1080 . ויש אומרים שיש הבדלים זניחים בין הפומטים כשהאיכות הטלויזיה היא 720 ומטה .

לא רק שהם לא באיכות HD שזה 720P ומעלה

תזכור גם שרוב נגני הDVD מגעים אם כבל קומפוזיט שזה אחד מהכבלים הפחות איכותיים היום

זה כבל שאפילו לא יכול להוציא 420P

ככה שלחבר אותו לLCD חוץ מעניין הפורמט עצמו כבר בכבל אתה מחבר בחיבור נחות

מה שכן היום יש נגני איכותיים שמגעים אם HDMI והם יכולים לסחוב את הDVD למקסימום שלו

זה לא בלו רי אבל לפחות לא נגן גנרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...