הולכים לבחירות... - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לבחירות...

MiniMizer

Recommended Posts

כל מילה בסלע ( המחלוקת לצערי )

הקשר העקיף הקיים כיום שבו הבוחר מצביע עבור אידיאולוגיה שאיננה עומדת במבחן המציאות לעומת הקשר הישיר של הבוחר לניבחר - נו צריך עוד לומר משהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה שנכון זה נכון

וגם מה שלא נכון זה לא נכון

לך תגיש חשבון לרעיון

עריכה :

סתם כתבה שנתקלתי בה ( בלי להתנצל ) האם זו דמוקרטיה ?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3614808,00.html

Ynet רוצה להיות ח"כ? פתח את הארנק - חדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיטה שלך יהיה צריך פי 10 יותר כסף רק כדי שההמונים ידעו איך קוראים לכם (אתם מכירים את השמות של כל 120 חברי הכנסת?)

שיטה :s05:

ספר לי מהיא השיטה שאני מציע , כי אני קיוותי שאני מציע ראשית לבחון את הפלוסים והמינוסים של השיטה הקיימת ורק לאחר מכן : או לאמץ שיטה או לפתח אחת

זה שאני בעד בחירה ישירה של המועמד שלי זה לא הופכת את זה עדיין לשיטה , יותר לכיוון של אסטרטגיה - כך אני חושב :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאני מצביע עבור רעיון ולא עבור בן אדם זה לא יתרון?

זה לא בחירות לכוכב נולד

הבעיה היא ש:

הבוחר מצביע עבור אידיאולוגיה שאיננה עומדת במבחן המציאות

אנשים מצביעים למפלגה X (נניח' date=' ליכוד) עם אידיאולוגיה ימנית.

ואז מישהו שעומד בראשה (וזה לא משהו מיהו האדם הספציפי) מגיע למצב שהשתבשה עליו דעתו והוא מחליט להחזיר שטחים ללא כל תמורה (נניח, גוש קטיף).

הצבעת לאידיאולוגיה - וקיבלת בן אדם לא שפוי שעושה מהלכים [b']הפוכים לחלוטין מהאידיאולוגיה שהוא הבטיח בבחירות, באמצעות הכוח שאתה נתת לו בקלפי (בזמן שהוא הבטיח את ההיפך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרה מיוחד ?

הייתי אומר שכיח אבל אתה יודע "מוזיקה מוסיקה " ( :nono:)

אתה רציני ? מי מחייב את הניבחר לקיים את ההבטחות שלו ?

כמה רוע אפשר לבלוע ?

החופש שלוקחים ניבחרינו ( ניבחרנו פחח ) הוא גובל בפשיעה .

ההוא שנירדם ? יכל ללכת אל העם ולא עשה זאת . אנחנו נאכל את ה,"רעל " הזה הרבה זמן . שלא לדבר על מהלכים יום יומיים שמכרסמים בתשתית המדינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבייך,,, הציטוטים של חז"ל [האמת דנתי על זה כבר בדת ואמונה,אבל אני ארצה לפרט יותר אבל תצטרך לחכות ,תגובה 1 יש מצב עוד היום אבל אחר כך אני לא יהיה פה שבוע [בערך].

אבל יפה שאתה מצטט דברים [אבל לא קורא את שאר הדברים של חז"ל, או שגם לא מבין את דברי חז"ל]

רוני,רק שתבין,אני ממש לא שונא חרדים.יש קבוצות אוכלוסין שאני מתעב,אבל חרדים הם לא חלק מהם.להיפך,אני דווקא מעריך אותם על כך שיש להם אידיאולוגיה אמיתית,ושרובם מוכנים לחיות בתנאים גרועים על מזבח אמונתם,וגם,כמו שכתבתי קודם,שהם מונהגים ע"י חכמים (בעיניהם של החרדים ,לא בעיני...), ולא ע"י פוליטיקאים.

את המפלגות החרדיות אני לא אוהב,משום שהן מנציחות את המשך וחיזוק חיי העוני האלו,על כך שמשנתם הפוליטית היא בעיקר "ללכת עם מי שנותן לי יותר כסף",את עידודם של ראשי המפלגות והרבנים העומדים בראשם להמשיך באורח החיים הזה-בעיקר ריבוי ילודה,שהוא בעיני אסון למדינה (וגם לעולם).

את ש"ס אני לא סובל באופן מיוחד משום שהם רוכבים על דגל האפליה נגד מזרחים ומנגנים על רגשות קיפוח,וכך מגדילים את כוחם האלקטורלי. יוצא מכך שיש לש"ס אינטרס ברור ליצור בידול בין אשכנזים למזרחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי שתדע שלא אנשי ש"ס או חבד או ברסלב המציאו את ענין הילדים

אלא בתורה כתוב וזו מצווה חשובה להביא נשמות יהודיות לעולם,אבל ש"ס הולכת לפי גדול הדור הרב עובדיה

איך ש"ס נגד מזרחים?היא בעצמה מזרחית.

ידוע לך מה היה המצב של הספרדים במדינה?פעם כן פעם? היה חייב להקים מפלגה שתעזור לעדה הזאת [הרב שך זצ"ק הוא זה שבכלל נתן להקים את המפלגה הזאת ש"ס והוא היה אשכנזי ,מה שאומר שאצל גדולי הדור אין תנגיעות הללו]

לא פה המקום להאריך [אין לי כרגע הרבה זמן פנוי ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי שתדע שלא אנשי ש"ס או חבד או ברסלב המציאו את ענין הילדים

אלא בתורה כתוב וזו מצווה חשובה להביא נשמות יהודיות לעולם,אבל ש"ס הולכת לפי גדול הדור הרב עובדיה

ידוע לך מה היה המצב של הספרדים במדינה?פעם כן פעם? היה חייב להקים מפלגה שתעזור לעדה הזאת [הרב שך זצ"ק הוא זה שבכלל נתן להקים את המפלגה הזאת ש"ס והוא היה אשכנזי ,מה שאומר שאצל גדולי הדור אין תנגיעות הללו]

אם כתוב בתורה שזו מצווה חשובה להביא ילדים זה יפה...אבל כתוב בתורה שצריך לעבוד..."בזיעת אפך תאכל לחם" וכל אדם דתי מכיר את טקס הקידוש

עם הלחם והמלח והברכה "ברוך אתה ה המוציע לחם מהארץ"

אבל אולי אצלהם זה כתוב "ברוך אתה ה המוציא כסף מהארץ"

יש לך קהילה שלימה בברוקלין באמריקה ששם אין דוידנדים פוליטים שם צריך לעבוד כדי לפרנס משפחות...איך פה זה הגיע למימדים של תנועה כמו ש"ס??

בברוקלין כל חרדי עובד בגאווה וחי בכבוד - פה כל חרדי חי כמו איזה מצורע עם 10 ילדים וחי מהיום למחר מתבסס על גמח"ים על אלוהים (הא..) והקצבה

שהפוליטיקאים הבטיחו לו.זה בזוי זה מגעיל.ואני לא מדבר רק על ספרדים גם אגודת של ליצמן עושה אותו דבר בדיוק.לא משנה כמה תאריך עם הסברים

משכנעים אדם צריך לעבוד בכבוד לפרנסתו ולא לחיות כמו עלוקה על חשבון האחר. זה גועלי ויותר מזה זה מעלה את רף השנאה

להביא 10 ילדים לעולם בלי יכולת לפרנס אותם ואז לדרוש מהמדינה שתכלכל אותם זו חוצפה שאין כדוגמתה.יופי אז הוא הביא נשמות יהודיות נו

BIG FUCKING DILL אז זה אומר שהדם שלהם יותר כחול מהדם של הילדים שלי ????? :pissed: :pissed: :pissed:

שמגיע להם יותר זכויות??? שהם יותר יהודים מאיתנו?? אני מבטיח לך שהם לא לומדים ציונות והם לא יודעים מי זה הרצל שבזכותו הם פה ויש להם תנאים

לעשות נד נד כל היום ולקרוא תורה.תפוס חרדי ברחוב לשיחה תשאל אותו על אישי מדינה שלנו (החילונים)

ארלוזורוב

רבין

גולדה מאיר

הרצל

דוד אלעזר

חיים ברלב

זו רשימה אקראית שעלתה לי עכשיו (2 רמטכלים 2 ראשי ממשלה (אחד היה גם שר ביטחון ) וחוזה המדינה

אני מבטיח לך שהם לא ידעו על מי אתה מדבר בכלל.

היתה יוזמה להכניס לתוכנית החינוך "שלהם" קצת ערכים חילוניים כדי שהם ידעו משהו אחר חוץ מתורה אז הם איימו לפוצץ את הקואליציה...

אז אתה רוצה לומר שיש עם מי לדבר ויש צורך לכבד אותם - אתה עיוור ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אפילו בדיון על קלוריות אתה תמצא דרך לדבר על עניינים דתיים.

ובחזרה לדיון.

זה לא בחירות זה.

11 חברי כנסת הגיעו להצביע בעד חוק הנתונים הביומטרים.

והתירוץ המטופש הוא כדי למנוע תעודות זהות.

טביעות אצבע יכולות לשמש לשתילת ראיות.

תווי פנים יכולים לשמש למעקב, ועוד שימושים שחודרים לפרטיות.

לאנשים ממוצעים אולי לא יהיה אפשרות לזייף את זה.

אבל לבעלי היכולת שישימו את ידם על המאגר, יהיה אפשרות לזייף תעודות, ולהפליל, ולרמות, ברמה שלא תיתכן כיום.

למה לא להקשות על הזיוף בעזרת חומרים כמו בכסף ?

למה לא להשתמש בנתונים ביומטרים שאין בהם את הסיכונים הללו, כמו סריקת רישתית ?

אף אחד לא סומך על הממשלה.

אף אחד לא סומך על המשטרה.

אף אחד לא סומך על משרד הפנים.

אף אחד לא יכול להעניש את חברי הכנסת שהצביעו בעד החוק הזה, אפילו לא בבחירות הבאות.

אף אחד גם לא ממש יודע מי הצביע בעד החוק הזה, מכיוון שלא מפרסמים את זה.

נהג ללא רשיון.

אוטו ללא נהג.

בחירות ישירות זאת הדרך היחידה! להעניש את מי שמצביע נגד הציבור, ולבחור את מי שמצביע בחוכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כתוב בתורה שזו מצווה חשובה להביא ילדים זה יפה...אבל כתוב בתורה שצריך לעבוד..."בזיעת אפך תאכל לחם" וכל אדם דתי מכיר את טקס הקידוש

עם הלחם והמלח והברכה "ברוך אתה ה המוציע לחם מהארץ"

אבל אולי אצלהם זה כתוב "ברוך אתה ה המוציא כסף מהארץ"

יש לך קהילה שלימה בברוקלין באמריקה ששם אין דוידנדים פוליטים שם צריך לעבוד כדי לפרנס משפחות...איך פה זה הגיע למימדים של תנועה כמו ש"ס??

בברוקלין כל חרדי עובד בגאווה וחי בכבוד - פה כל חרדי חי כמו איזה מצורע עם 10 ילדים וחי מהיום למחר מתבסס על גמח"ים על אלוהים (הא..) והקצבה

שהפוליטיקאים הבטיחו לו.זה בזוי זה מגעיל.ואני לא מדבר רק על ספרדים גם אגודת של ליצמן עושה אותו דבר בדיוק.לא משנה כמה תאריך עם הסברים

משכנעים אדם צריך לעבוד בכבוד לפרנסתו ולא לחיות כמו עלוקה על חשבון האחר. זה גועלי ויותר מזה זה מעלה את רף השנאה

להביא 10 ילדים לעולם בלי יכולת לפרנס אותם ואז לדרוש מהמדינה שתכלכל אותם זו חוצפה שאין כדוגמתה.יופי אז הוא הביא נשמות יהודיות נו

BIG FUCKING DILL אז זה אומר שהדם שלהם יותר כחול מהדם של הילדים שלי ????? :pissed: :pissed: :pissed:

שמגיע להם יותר זכויות??? שהם יותר יהודים מאיתנו?? אני מבטיח לך שהם לא לומדים ציונות והם לא יודעים מי זה הרצל שבזכותו הם פה ויש להם תנאים

לעשות נד נד כל היום ולקרוא תורה.תפוס חרדי ברחוב לשיחה תשאל אותו על אישי מדינה שלנו (החילונים)

ארלוזורוב

רבין

גולדה מאיר

הרצל

דוד אלעזר

חיים ברלב

זו רשימה אקראית שעלתה לי עכשיו (2 רמטכלים 2 ראשי ממשלה (אחד היה גם שר ביטחון ) וחוזה המדינה

אני מבטיח לך שהם לא ידעו על מי אתה מדבר בכלל.

היתה יוזמה להכניס לתוכנית החינוך "שלהם" קצת ערכים חילוניים כדי שהם ידעו משהו אחר חוץ מתורה אז הם איימו לפוצץ את הקואליציה...

אז אתה רוצה לומר שיש עם מי לדבר ויש צורך לכבד אותם - אתה עיוור ידידי.

אם אתה כבר מגיב,אז תגיב לעניין:רוני לא כתב שילדי החרדים שווים יותר מילדי חילוניים.הוא כתב שזאת מצווה מהתורה להביא כמה שיותר ילדים יהודים לעולם,כך שאם אתה יהודי (אני מניח שכן),אז ילדיך שווים בעיני רוני לא פחות מילדיו של עובדיה יוסף.

אבל זאת בדיוק הנקודה,רוני מאמין (כי שטפו לו את המוח),שצריך ללדת כמה שיותר ילדים יהודים. קודם-כל זאת גזענות מובנת מאליה כלפי לא יהודים.שנית,הצרה היא לא רק שהמשפחות מרובות הילדים שלהם מתבססות על כספי משלם המיסים.אם כל משפחה בארץ היתה עושה 20 ילדים ומפרנסת אותם בכוחות עצמה אז זה היה בסדר מבחינתך?..מדינתנו קטנה ומשאביה מוגבלים,והיא לא יכולה לכלכל אינסוף אזרחים גם אם יש להם כסף.משאבי הטבע עצמם אוזלים!!!!! העיקר שבתורה כתוב (לפרשנות החרדים ורוב הדתיים בכלל),שצריך להביא כמה שיותר ילדים לעולם.החשבון הוא פשוט,יותר ילדים=פחות משאבי טבע לכל אחד.הדבר נכון בקנה מידה עולמי ולא רק ישראלי.התוצאה של ריבוי בלתי מבוקר היא מלחמות ומגפות.אבל למה שרוני יחשוב מעבר לקצה אפו?....הוא ודאי מניח שאם כולם יחזרו בתשובה אז יבוא המשיח ויגדיל את כדור הארץ.....

רוני,אם אין לך זמן אז אולי אל תקרא וזהו.לא כתבתי שש"ס נגד מזרחים.כתבתי שהם רוכבים על הגל של אפליה (שספק אם קיימת היום) נגד מזרחיים,ובכך למעשה זאת מפלגה שניזונה משנאה.רוב בוחרי ש"ס אינם חרדים,אלא מזרחים ששונאים אשכנזים,ממש כמו שרוב בוחרי שינוי הצביעו לטומי לפיד בזמנו,בגלל שנאה למזרחיים,ולא בגלל היותם אנטי דתיים (אני מרשה לעצמי להניח שרובם אפילו צמו ביום כיפור...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור לדיון עצמו.....

יש כמה נבחרים שעוד שווה להצביע להם.הבעיה שהם מפוזרים כפרורים של עוגה בין כל המיפלגות הגדולות אז מה עושים.

אם יש חבר כנסת כגדעון סער - אז מה אני אצביע לליכוד

חבר כנסת שמחון מהעבודה שגם הוא מצויין

שר התקשורת המצויין שלנו אריאל אטיאס מש"ס שמשגע את החברות הסלולריות..

אריה אלדד מהאיחוד הלאומי - סביר להניח שאני אציע לו\להם

יש ויש נבחרים אבל זה מציג או שנים מכל מפגלה שלא שווה להציע לה היום.אם כל "החברה הטובים" ילכו יחד למפלגה אחרת וישארו נקיי כפיים כמו שהם עד

היום אולי יש סיכוי לשינוי אמיתי בפוליטיקה שלנו.אבל נכון לעכשיו הסיכוי קלוש.

ולרוני הצדיק מצפת...

אני אוכל וגולש באינטרנט ביום כיפור

כי אני מאמין שאם כל השנה אני לא עושה שום דבר רע (או אם אני עושה משהו אני מבקש סליחה באותו הרגע)

אני לא צריך את המנהג הטפשי הזה לצום ולהתענות לשם שמיים (מה שמיים כוכבים שמש ירח)

אם אתה חושב שצריך להתענות שיבושם לך.לדעתי כל העסק פרימיטיבי וסתם מיותר.החיים קצרים מכדי שנקבל על עצמנו

את השטויות של האמונה העיוורת.ויש לי מספיק דוגמאות אם אתה ממש רוצה..... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...