הולכים לבחירות... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הולכים לבחירות...

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הערות נוספות :

הביבי ( המשכתי לשמוע עוד דקות מספר ) טוען על הינהלות הלא תקינה של מינהל מקרקעי - אני מסכים , רק מה ,האידיוט רוצה להפריט ,כאשר המניע העיקרי שלו ( מלבד טיפשותו וזחיחותו וחוסר הידע וחוסר החזון שלו ונטיתו אחר חבריו בעלי ההון וטיפשותו שקטנה אך ורק מגודל טיפשותו של ציבור בוחריו ) הוא מה שקורה במדינות העולם .

אתם אומרים "שר אוצר" טוב , פחחח , הוא היה שר אוצר מחורבן בזמן טוב אם יהיה טוב אגיד שזה בגללי והתוכניות הניפלאות שלי ואם יהיה רע אוכל לומר " כפר גלובלי " ומשק משותף והככלכלה האמריקאית .

כן , נכון יהיה לשמור על הקופה כדי למנוע טלטלות - אבל זה ההגדרה של שר אוצר טוב ? קמצן ? חסר חזון ? לא משקיען ?. לא זוכר מי זה היה שר האוצר שמשפט הפתיחה שלו היה " אין לי ", לביבי ושיטרית ( שמעורר את השאלה הקוסמית :" מי יותר אידיוט ? האידיוט או זה שהולך אחריו " ) היה את המשפט הנלוז :"תלכו לעבוד !" בתור משפט פתיחה ובתור תשובה לכל דבר .

אבל מה לעשות, הגבילו לי את אפשרויות הבחירה ויש לי 2 ראשי ממשלה בעבר לבחור מהם וטירונית פוליטית חסרת חוט שידרה שהגיעה לשם בכח קוריוז עיתונאי וקידום מכירות של בעלי ההון , כדי לבחור מתוכם ועוד אומרים לי שיש דמוקרטיה בישראל אז בטוח אני אצביע לביבי כי הוא נגד הערבים ( פחח ) או לבר(ד)ק כי הוא סוציליסטי ( פחח ) או לציפורה שהיא "נקיה " (פחח) אולי בסוף נריץ את אולמרט וזהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה לעשות, הגבילו לי את אפשרויות הבחירה ויש לי 2 ראשי ממשלה בעבר לבחור מהם וטירונית פוליטית חסרת חוט שידרה שהגיעה לשם בכח קוריוז עיתונאי וקידום מכירות של בעלי ההון , כדי לבחור מתוכם ועוד אומרים לי שיש דמוקרטיה בישראל

אני לא מבין על מה אתה מתלונן?

כיום יש בכנסת 13 סיעות ז"א שבבחירות הקרובות יהיו בערך 30 מפלגות שיתמודדו (בבחירות הקודמות היו 31 מפלגות אאל"ט) - תראה כמה אפשרויות בחירה יש לך!

בישראל אתה לא בוחר את ראש הממשלה - הבחירות הן בחירות לכנסת ואתה בוחר את המפלגה שאתה רוצה לראות בשלטון.

ומכיוון שבבחירות האחרונות המפלגה שקיבלה הכי הרבה מנדטים היא "קדימה" ולא אהוד אולמרט, אז ציפי ליבני יכלה להיות ראש ממשלה ללא בחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להצביע לאיחוד הלאומי.

כרגע אני לא רואה למי להצביע

עבודה :pissed: ליכוד :pissed: קדימה :pissed:

ש"ס מיפלגה סקטוריאלית שדואגת רק לגנוב ולגנוב כסף לפרזיטים שלה ובצדק.יש כסף יש תורה (על חשבון העבדים אנו החילונים !!!)

עוד לא ראיתי מיפלגה שממש נילחמת על המדינה בשנים האחרונות כל מיפלגה דואגת רק לתחת שלה או יותר נכון לרפד את משרדי הח"כים שלה.

רק להכנס לרשימת ההוצאות של הח"כים ותיראו לאיפה הולכים המיסים שלנו

בבקשה חברים !!!!

http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkexpenses_list.asp

רק להכנס ולראות איזה חיים טובים יש להם על חשבוננו.גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להצביע לאיחוד הלאומי.

כרגע אני לא רואה למי להצביע

עבודה :pissed: ליכוד :pissed: קדימה :pissed:

ש"ס מיפלגה סקטוריאלית שדואגת רק לגנוב ולגנוב כסף לפרזיטים שלה ובצדק.יש כסף יש תורה (על חשבון העבדים אנו החילונים !!!)

עוד לא ראיתי מיפלגה שממש נילחמת על המדינה בשנים האחרונות כל מיפלגה דואגת רק לתחת שלה או יותר נכון לרפד את משרדי הח"כים שלה.

רק להכנס לרשימת ההוצאות של הח"כים ותיראו לאיפה הולכים המיסים שלנו

בבקשה חברים !!!!

http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mkexpenses_list.asp

רק להכנס ולראות איזה חיים טובים יש להם על חשבוננו.גועל נפש.

יוצא ממך הרבה שנאה וכעס [דע שאהבת קודמת]

לגבי ש"ס זה ממש לא נכון. ש"ס מחלקת את הכסף לכל המגזרים. ובגלל זה כל כך הרבה חילונים אוהדים אותה.

ומה זה בדיוק המשפט "על חשבון העבדים אנו החילונים"? לידיעתך חרדים משלמים מיסים בדיוק כמו חילונים ללא הבדל. אין שום חוק במדינה שפותר חרדים מלשלם מיסים.

תסתובב פעם אחד בבני ברק ותראה כמה עסקים חרדיים יש לפני שאתה קובע "עבדים חילוניים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס מחלקת לעניים דגים במקום חכות.

ש"ס לא צריכה לחלק כסף לא לחילונים ולא לדתיים אלא לדברים שמקדמים את האינטרס הלאומי של ישראל.

אין לי בעייה אישית איתם אבל קצבאות זו לא הדרך לפתור עוני. גם גמ"ח וצדקה זו לא הדרך לפתור עוני. אתה יכול לעיין בקטע של הרמב"ם בנושא צדקה שאני מביא פה, ותראה שאם הוא היה חי בימנו הוא לא היה מצביע ש"ס (מבחינה חברתית לפחות)

(י) שמונה מעלות יש בצדקה, זו למעלה מזו, מעלה גדולה שאין למעלה ממנה - זה המחזיק בידי ישראל שמך, ונותן לו מתנה או הלוואה, או עושה עימו שותפות, או ממציא לו מלאכה, כדי לחזק את ידו עד שלא יצטרך לברייות ולא ישאול; ועל זה נאמר "והחזקת בו, גר ותושב וחי עימך" (ויקרא כה, לה), כלומר החזק בו שלא ייפול ויצטרך:

http://www.breslev-midot.com/Tzedaka_2.asp?TB_iframe=true&height=445&width=757

בתרגום חופשי לעברית של ימנו תן לבן אדם עבודה, תלמד אותו מקצוע על מנת שלא יהיה עני מלכתחילה וזה יהיה יותר טוב מכל צדקה שתתן.

ילידיעתך חרדים משלמים מיסים בדיוק כמו חילונים ללא הבדל. אין שום חוק במדינה שפותר חרדים מלשלם מיסים.

תסתובב פעם אחד בבני ברק ותראה כמה עסקים חרדיים יש לפני שאתה קובע "עבדים חילוניים".

הכלכלה החרדית בעיקר מסבבת את הכסף בידיים שלהם. מקצועות הוראה למיניהם, שוחטים מוהלים וסופרי סתם... החברה לא יכולה להתפרנס מעצמה ("אין הבור מתמלא מחוליתו") ולכן המצב הוא כזה. אמנם אין חוק שפותר חרדים מלשלם מיסים אבל כיוון שחלק נכבד מהגברים לא עובדים והנשים עובדות במשרה חלקית עקב ריבוי הילדים המס שהחברה החרדית משלמת הוא נמוך מאוד ביחס לאוכלוסייה. וזאת בלי להזכיר שיש תרבות של התחמקות ממיסים בחברה הזאת. במקצועות ה"פנימיים" החרדים נהוג תשלום במזומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא בסקטורים הקיימים בחברה הישראלית שכל אחד שודד , סוחט וחומס את הקופה הציבורית כמו זו*ה כאשר איזה ראש ממשלה בפוטנציה "חרמן " על הכיסא

ואף מפלגה איננה יוצאת מהכלל בנושא הזה אולי מלבד הליכוד כרגע שעשה בשכל , שיחרר את כל המושחתים לקדימה ונידבק לכיסא האופוזיציה וכניראה יקבל את התור שלו להקים ממשלה מושחתת מחדש ( יש כאלו תאבי שילטון , מושחתים פחות או יותר שיצאו מהמישחק ולא הלכו לקדימה ולא קיבלו מקום ראלי )

מצחיק לקדם אג'נדה של מיפלגה סקטוריאלית בטענה שהם טובים לכולם כאשר הם משרתים רק אספקט אחד ( ורע ) של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ש"ס מחלקת לעניים דגים במקום חכות.

ש"ס לא צריכה לחלק כסף לא לחילונים ולא לדתיים אלא לדברים שמקדמים את האינטרס הלאומי של ישראל.

אין לי בעייה אישית איתם אבל קצבאות זו לא הדרך לפתור עוני. גם גמ"ח וצדקה זו לא הדרך לפתור עוני. אתה יכול לעיין בקטע של הרמב"ם בנושא צדקה שאני מביא פה, ותראה שאם הוא היה חי בימנו הוא לא היה מצביע ש"ס (מבחינה חברתית לפחות)

(י) שמונה מעלות יש בצדקה, זו למעלה מזו, מעלה גדולה שאין למעלה ממנה - זה המחזיק בידי ישראל שמך, ונותן לו מתנה או הלוואה, או עושה עימו שותפות, או ממציא לו מלאכה, כדי לחזק את ידו עד שלא יצטרך לברייות ולא ישאול; ועל זה נאמר "והחזקת בו, גר ותושב וחי עימך" (ויקרא כה, לה), כלומר החזק בו שלא ייפול ויצטרך:

http://www.breslev-midot.com/Tzedaka_2.asp?TB_iframe=true&height=445&width=757

בתרגום חופשי לעברית של ימנו תן לבן אדם עבודה, תלמד אותו מקצוע על מנת שלא יהיה עני מלכתחילה וזה יהיה יותר טוב מכל צדקה שתתן.

הכלכלה החרדית בעיקר מסבבת את הכסף בידיים שלהם. מקצועות הוראה למיניהם, שוחטים מוהלים וסופרי סתם... החברה לא יכולה להתפרנס מעצמה ("אין הבור מתמלא מחוליתו") ולכן המצב הוא כזה. אמנם אין חוק שפותר חרדים מלשלם מיסים אבל כיוון שחלק נכבד מהגברים לא עובדים והנשים עובדות במשרה חלקית עקב ריבוי הילדים המס שהחברה החרדית משלמת הוא נמוך מאוד ביחס לאוכלוסייה. וזאת בלי להזכיר שיש תרבות של התחמקות ממיסים בחברה הזאת. במקצועות ה"פנימיים" החרדים נהוג תשלום במזומן.

יפה הקטע של הרמב"ם,אבל אין ברצוני להיכנס לדיון,רק ציינתי לבחור הכועס שהוא לא דייק בדבריו.

ולגבייך קרא את הקובץ שאני שם. [אם היו שאלות שלח לי לפרטי,כמו שכבר צייינתי זה לא שייך לנושא וגם איני רוצה דיון]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לזרוק פה עמדה ואז "לא להכנס לדיון" וזה מאוד קשור לנושא (שהוא כפי שהכותרת מראה, הבחירות) ומתקיים פה דיון אם המדיניות של ש"ס נכונה או לא. בקשר לקובץ שצירפת השבתי לחלקים הרלבנטים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטת המפלגות במתכונתה הנוכחית היא עוול לדמוקרטיה.

אין לנו ברירה אלה לבחור כנופיה אחת מבין רשימה של כנופיות.

אין לנו יכולת לבחור באנשים עצמם לפי כישוריהם.

גם אם תבחרו בכנופיה אחת שבה יש אדם שאתם מעונינים שיהיה בכנסת, אתם נאלצים לוותר על מועמדים ראויים שלא שייכים לאותה כנופיה,

ובאותו הזמן לקדם חברי כנופיה שאינם ראויים.

לשנות את שיטת הבחירות עכשיו!!!!

תנו לנו לבחור ישירות רק באנשים הראויים.

מי שלא ישרת את הציבור, לא יבחר שנית!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני יבין אתה רוצה שיהיו בחירות אישיות לכנסת?

אני רוצה שהקול שלי יוכל להשפיע על מי יבחר ומי לא.

אני רוצה שאחריות חברי הכנסת תהיה בראש ובראשונה, לאזרחי שקולם הוא שמכריע, ולא לחברי הכנופיה שאיתם הם עשו דילים.

אני רוצה בממשלה את הטובים מכולם, גם אם הם לא חברו ביחד לאותה כנופיה.

תנו לאזרחי להרכיב את הנבחרת.

זה יותר מדי לבקש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...