Far Cry 2 - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Far Cry 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

עידכנת את הביטא-דרייבר האחרון?

http://downloads.guru3d.com/GeForce-Forceware-180.43-XP-32-bit-download-2107.html

רגע, אני עדכנתי ל180.42 ,מתי שדיברו כאן על180.43 ,הוא עדיין לא יצא, היה רק 180.42 [שלא שיפר כלום,אלה להפך]

אני אוריד את 180.43 [אך ללא צפיות :-\]

ערכיה: יש שיפור בדרייבר [לא בדקתי FPS,אבל מרגיש שיפור אולי של 3 FPS]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 588
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עדכון: באתר של ממליצים למערכת שלי את הדרייבר - 178.24 ,ואני לא מוצא שם את הדרייבר שהיזכרת - 180.43 אולי תאיר אותי בנושא תודה.

חשבתי שאתה רוצה את הדריבר החדש ולא יכול להתקין כי הוא לא תומך בכרטיס שלך,

אז הבאתי לך קישור לדריבר החדש שערכו את קובץ ה-INF שלו כך שיותקן על כל כרטיס מסדרה 6 ומעלה. (עושים את זה להרבה דריברים)

זה לא פתרון רשמי, ובכלל הדריבר החדש הוא לא "רשמי" (בטא) אז הכל על אחריותך (כאילו שזה משנה אם דריבר רשמי או לא כשיש בעיות)

יש אנשים שמתקינים רק WHQL שניתן לכרטיס שלהם אצל . אם אתה אחד מהם - שכח מהקישור שהבאתי לך ופשוט תוריד מאנוידיה מה שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי.. זה רק אני או שזה ככה המשחק..

אני נותן איזה 3 יריות לראש של האנשים והם לא מתים.. זה כאילו אין אפשרות לתת יריה אחת בראש וזהו.. כאילו אין הבדל איפה אני פוגע בו. מה זה הדבר הזה?

זה רק אתה

התרשמות שלי מהמשחק - כל כך הרבה הייפ, כל כך הרבה השקעה ומשחק שלא עמד בציפיות! הנה כמה דברים ששמתי לב אליהם, אולי זה דברים מינוריים ואני קטנוני אבל לי זה הפריעה!

1. הנסיעה במכוניות דפוקה רצח, יש הילוך 1, הסקאלה על 100 אבל המכונית נוסעת על 30.

2. אי אפשר לשפר נשקים!!!! WTF, כאילו, יש מלא נשקים עם מסילות ופוטנציאל למודינג אבל הם פשוט לא הוסיפו את האפשרות הזאת, ולדעתי זה חסרון.

3. הכדורים לא נפלטים מהנשק, אבל אפשר לשמוע אותם נופלים על הרצפה, ומה שעוד יותר דפוק, שאפיל אם עומדים על חול, עדיין יש רעשים כאילו הכדורים נופלים על רצפת אבן.

4. תנסו לדקור איזה אייל!! דם? לא! ניצוצות!!! WTF :screwy:

5. אם מישהו עומד מאחורי המכונית, ובזמן שאני מתקן אותה (המחסה מנוע מורם) הוא יורה עלי הוא יכול לפגוע בי!! ממש מציאותי....

6. הנהיגה כל כך דפוקה שהייתי חייב להוסיף לה עוד סעיף...

7. דפוק, WALLHACK לכל האויבים, אני יושב בתוך בית והגג סופג מרגמות :lol: נו באמת

יש עוד אבל אני לא מצליח להזכר

לדעתי משחק מפגר, extraordinary, אישית נהנתי יותר אפילו מMERCENARIES (שאפילו שם הפיצוצים יותר מרשימים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד משהו שממש הטריף אותי במשחק הדפוק הזה!!

67. When a vehicle approaches you, stops and then accelerates again it means the driver is actually getting out of his vehicle.

אם מישהו נוסע לקראתך ופתאום מתנגש בך, הוא לא יצא מהרכב, הוא יסע אחורה, ימשיך לסוע קדימה ויעקוף אותך, יהיה רעש מנוע של פרארי ואז הוא יעצור בחריקה עצבנית ויצא מברכב!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך משחק עם כל כך הרבה פוטנציאל יכול להיהרס רק מהדברים הקטנים..

הדבר שייאש אותי הכי הרבה זה בעקרון עמדות השמירה בצמתים:

נתחיל בזה שאיזה סיבה יש להם לתקוף אותי כל פעם? עשיתי להם משו?

זה משיך בזה שיש כזאת עמדה כל 2 מטר ואז צריך לעצור, להרוג את כולם ולהמשיך עוד 2 מטר וחוזר חלילה.

והקטע הכי מציק זה שהם מתחדשים, אפילו שאתה נמצא בתוך העמדה שלהם.

היה קטע שהרגתי את כולם והמשכתי 50 מטר משם, צפיתי על מקום ופתאום דרסו אותי מאחורה (אחרי שהרגתץי כבר את כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי.. יש אופציה אם אני קרוב אל בן אדם שמה, לתת לו מכה עם האקדח-רובה שלי ?

כמו שיש בכל משחקי ה-FPS..

אני מתכוון, מתי שנגמר לך המחסנית ואתה באמצע הטענה.. לתת לו מכה עם האקדח ולא להעביר לחרב בשביל לתת מכה.

יש דרך כזו?

(ב-COD4 זה כפתור V. בקרייסיס זה כפתור T לדוגמא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד משהו שממש הטריף אותי במשחק הדפוק הזה!!

67. When a vehicle approaches you, stops and then accelerates again it means the driver is actually getting out of his vehicle.

אם מישהו נוסע לקראתך ופתאום מתנגש בך, הוא לא יצא מהרכב, הוא יסע אחורה, ימשיך לסוע קדימה ויעקוף אותך, יהיה רעש מנוע של פרארי ואז הוא יעצור בחריקה עצבנית ויצא מברכב!!!!

:lol: אהבתי.

שמתם לב כמה פעמיים הרובים מפסיקים לתפקד? ממש מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העידכון,

צירפתי את הלינק לסיקור.

עריכה:

Far Cry 2 Widescreen Fix

if you are somehow bothered by a reported widescreen FOV issue recently identified in Far Cry 2.

Far Cry 2 is actually a cropped version of the 4:3 video, reminiscent of a similar problem, or design decision, from BioShock.

לתיקון:

http://downloads.guru3d.com/-Far-Cry-2-Widescreen-Fix-download-2111.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אהבתי.

שמתם לב כמה פעמיים הרובים מפסיקים לתפקד? ממש מזעזע.

כשאתה מרים מאויב הנשק במצב זוועה ולכן הוא יתקע (שים לב לחלודה)

כשאתה קונה מחנות הוא במצב טוב וכמעט אף פעם לא נתקע ובנוסף אתה יכול לקנות בחנות שיפור לאמינות של אותו הנשק כך שאם הוא במצב טוב הוא אף פעם לא יתקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הם דפקו את המשחק?!

הריי הם לקחו מנוע, ומנוע יחסית טוב... והורידו פיצ'רים של אינטראקציה עם הסביבה...

מה קרה ללהרים דברים ולזרוק?! למה גם כשאני יורה לאויבים כמה יריות בראש הם עדיין לא מתים?

למה אי אפשר לבתר גופות? אני יודע שיש לי מלריה אבל זה מאוד מעצבן שכשאני רץ אני רואה מטושטש!

זה שאי אפשר לעשות מוד לנשקים אני יכול לחיות עם זה... אבל למה לעזאזל אי אפשר להכות איתם?

מה קרה לקירות מתפרקים? למה המשחק כל כך משעמם?...

FAR CRY 2 - מבחינתי... המתנה ארוכה לאכזבה...

disappointment.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הם דפקו את המשחק?!

הריי הם לקחו מנוע, ומנוע יחסית טוב... והורידו פיצ'רים של אינטראקציה עם הסביבה...

מה קרה ללהרים דברים ולזרוק?! למה גם כשאני יורה לאויבים כמה יריות בראש הם עדיין לא מתים?

למה אי אפשר לבתר גופות? אני יודע שיש לי מלריה אבל זה מאוד מעצבן שכשאני רץ אני רואה מטושטש!

זה שאי אפשר לעשות מוד לנשקים אני יכול לחיות עם זה... אבל למה לעזאזל אי אפשר להכות איתם?

מה קרה לקירות מתפרקים? למה המשחק כל כך משעמם?...

FAR CRY 2 - מבחינתי... המתנה ארוכה לאכזבה...

disappointment.jpg

יש לי שאלה אליך DJ:

אתה עדיין סובל מבעיית FPS במשחק שמשחקים על AA או שמשחקים על אולטרה ?

כי אני זוכר שאמרת שגם לך יש ואני סובל בדיוק מאותה בעיה עם כרטיס מסך זהה לשלך עם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...