מגבר אוזניות Pico - עמוד 7 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

אני רוצה פלאש גדול, מסך עם GUI אינטואיטיבי ונוח לשימוש, סוללה נטענת שמספיקה להמון זמן (לפחות 24 שעות), איכות מאוד גבוהה ורמקולים חזקים ואיכותיים.

עריכה: ושגם ידע להכין קפה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רמקולים?!

אתה רוצה להגיד לי שאתה אחד מהערסים האלה שמסתובבים ברחוב ושומעים מוסיקה מהרמקולים של הפלאפון?!

אם כן, אז אתה צריך כדור בראש, לא נגן טוב יותר... החולארות האלה שחושבים שכולם צריכים לשמוע את המסמר-על-לוח שלהם זה אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי, במיוחד בנסיעות של שעתיים באוטובוס\ רכבת... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בו' לפה יא ש'כנזי עוד לא העיפו אותך מפה יא כרית נאדים צריך לחסל אותך ואת כל הצהובים כמוך!!

ש ת מ ו ת ו!!!

לשמוע מוזיקת פשע רשע מהפלאפון שלי עם הנגן הכי טוב שיש בפול ווליום בשביל זה עשו את מה שעשו כשעשו את מה שעשו עם הפלאפונים האלה שיש להם את הדבר הזה של המוזיקה עם ה- וכל המוזיקה הזאת של הפלאפונים יא שכנזון צהוב הומו מעאפן לך לך! לפני שתקבל איזה לבנה בראש שכנזים גם כן שומעים מוזיקה גם כן נגן כסא ארון שולחן כל מניי מילים לא קשורות ואין מצב שמישהו מבין אמרתי שלא כשאמרתי שאמרתי את מה שהוא עם ה- אמר שכנזי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ :screwy:

ואינטרנט , מסך תלת-מימדי עם אולגרמה. והכי חשוב, שיעלה לא יותר מ-1500 שקל אחרת זה לא שווה את זה.

נגן לא צריך (אפשר bluetooth), מסך פשוט ולא גדול (אני לא צריך MP4). לגבי המחיר, עבור מוצר טוב אני מוכן לשלם (גם יותר מ1,500 ש"ח).

רמקולים?!

אתה רוצה להגיד לי שאתה אחד מהערסים האלה שמסתובבים ברחוב ושומעים מוסיקה מהרמקולים של הפלאפון?!

אם כן, אז אתה צריך כדור בראש, לא נגן טוב יותר... החולארות האלה שחושבים שכולם צריכים לשמוע את המסמר-על-לוח שלהם זה אחד הדברים שהכי מעצבנים אותי, במיוחד בנסיעות של שעתיים באוטובוס\ רכבת... :pissed:

חחח... לא ברחוב. רק בבית, אצל חברים ובים/טבע. למקומות פומביים יש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקושי PICO הצליחו לדחוס שם את כל מה שיש בו!

ראיתם איך הוא נראה מבפנים?!

זה נראה כאילו כל שניה השבבים "יאכלו" אחד את השני!

אין שם מקום לתקוע ראש של סיכה!

אז מה אתם מדברים בכלל על וכל זה?!

שלא לדבר על בעיות חשמל, השראות ושאר הסלט שיווצר שיוריד מן האיכות.

ודרך אגב - מסך, כל מסך שהוא, גם מוריד המון המון מן האיכות.

לא במקרה יש יצרני אודיו שאפילו נורות LED שרק יגידו אם המכשיר פועל או לא, לא שמים.

הדברים האלו בעייתים.

וזה ידוע.

ומי שאודיפיול משלם הרבה כדי שלא יתקעו לו דברים שמורידים איכות.

תבינו

אנשים משלמים יותר כדי שלא יהיה פה מסך!

כי ברור להם שזה מוריד מן האיכות (שוב לא משנה ההסבר החשמלי, אני בעצמי לא יודע את כולו, אבל כן יודע שזה מוריד מן האיכות)

זה למה הרבה CDP טובים, אפשר לכבות בהם נניח את המסך (סתם דוגמא)

בקיצור, אי אפשר לרצות לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה כמו שאומרים ברחוב.

(או לא להשמין כמו שאומרים ב"לרדת בגדול")

;)

אתה משלם על כל דבר במחיר.

המטרה הייתה פה לייצר מוצר כמה שיותר אודיופילי, שיכלול גם DAC וגם מגבר וגם וגם וכל זה

ועדיין יהיה פצפון בגודל ומשקל.

ולא לשלם (או לשלם כמה שפחות) מחיר באיכות האודיופילית.

וזה נחשב הצלחה מסחררת.

אם לא היה נחשב הצלחה, היו משנים אותו.

אבל כמו שהוא כרגע, אין שום מקום ושום דבר לשנות, הוא פשוט פועל ופועל מעולה!

(טוב תמיד יש מה לשפר, ואני מניח שישפרו בעתיד, אבל בטח שלא יוסיפו - זה לא יכלל בשיפורים!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם אתה מחבר את הפיקו לIPOD ומצמיד אותם עם גומיה, אז אתה מקבל "מוצר" יותר גדול מהפיקו. אם כך, אז למה לא לשלב בין שני המוצרים מראש במארז יותר גדול מהפיקו, אבל יותר קטן משני המארזים לחוד? אפשר לשים את הרכיבים של הMP3 ושל המסך על לוח נפרד עם בידוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שקראתי את כל השרשור הנ"ל נראה לי שאנשים פשוט לא מבינים למה המכשיר נועד .

ביקרתי אצל עוז ושמעתי את הAKG K701 שלי מחוברות לPICO . נשמע מדהים !!!

מטרת הPICO היא לשמש מגבר נייד/קבוע לאזניות . וזהו . ואת זה הוא עושה מצויין .

הDAC הפנימי שלהם איכותי ביותר וחיבור של PICO למחשב ביציאת USB נותנת אפשרות לשמוע בצורה אודיופילית קבצי מוזיקה שגובו במחשב .

לPICO יש גם שימוש של חיבור לנגן ולאחר מכן לחבר אותו לאזניות קשות להנעה כגון GRADO או AKG . האזניות הללו בכל מקרה אינן אזניות כפתור ולכן הגיוני יותר שמי שמשתמש במוצר זה ישתמש בו או כשיהיה נייח בבית (ליד המחשב) או שיהיה ליד מחשב נייד ואז הוא גם יוכל לחבר אותו בחיבור USB .

לעניות דעתי (ויסלח לי עוז) , הPICO נשמע יותר טוב מהשילוב של AQUA עם OMZ של אורי (אולי בבסים קצת פחות , אבל בסים פחות רלוונטים עבורי) ובכל מקרה לא מצדיק את הפרש במחיר בין שניהם בשום אופן .

באם המחיר שלו היה בין 200-300 דולר כבר הייתי מזמין מייד לאחר הביקור אצל עוז , רק התקציב מחזיק אותי מלקנות אותו עכשיו .

לסיכום , לכל מי ששואל מדוע לא ניתן לעשות ממנו נגן , זו לא המטרה של המכשיר . בדיוק כמו שלא היית מצפה מהמחשב שלך להכין לך קפה .

מי שהיה רוצה לקנות נגן יכול להסתכל בשרשורים הרלוונטים לנגני .

מי שמחזיק מכשיר כזה קרוב לוודאי לא שומע MP3 אלא, פורמטים Lousless ששוקלים 500-800MB לאלבום . רחוק מקיבולת של נגן ...

שגיא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני רוצה לחזק את מה ששגיא אמר ואף להוסיף, הPICO מניע בקלות מאוד כבדות כמו נניח AKG 701 וGRADO GS1000 או אפילו סיינהיזר HD650.

כל האוזניות האלו הן שעולות בארץ מעל 2000 שקל.

PICO עולה המחיר הזה ומטה (חצי ממה שעולות GS1000 לדוגמא, גם בארץ וגם בחול)

ככה שמחיר ממש לא מה שיפריע למי שכבר קונה ברמה הזאתי ומודע מראש כשקונה אותן שהוא יצטרך מגבר טוב עבורן (אפילו טוב מאוד)

לדעתי OMZ עם AQUA משופר שלי נשמעים טוב יותר במובן של חזקים יותר, באס טוב יותר (לי זה כן משנה בתור אחד ששומע מטאל) וכו'.

אבל

אין מה להשוות בין חלקים שעלו לי פי 10 ממה שPICO עולה, לא?!

לדעתי PICO נותן תמורה מלאה ומדהימה לכסף שהוא עולה.

מי שקונה אותו, ממש לא מפסיד ועושה טעות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

sagyle, אם הבאסים היו מאוד חשובים לך, לא היית הבעלים של 701 (:

ו--"האזניות הללו בכל מקרה אינן אזניות כפתור" המסקנה ההגיונית מהמידע הזה היא שמי שמשתמש בהן לא ישתמש במגבר כפתור.

sagyle ו-EAD, נאמר כבר בעבר, אבל אני מרגיש צורך לחזור על זה, ה-Aqua(משופר או לא, אני מגיע לזה עוד רגע) וה-K701 זאת אחת הדוגמאות הטובות ביותר לסינרגיה גרועה במיוחד.

אין ספק שה-Aqua הוא מגבר לא רע בכלל, עד שהוא מגיע ל-K701(ובעצם, כמעט כול אוזניה עם התנגדות נמוכה, אבל במיוחד הנ"ל), הם פשוט לא הולכים ביחד.

ובקשר לשיפורים, אין לי מושג מה בדיוק השיפורים שהוכנסו בו, אבל כמה שאני מבין הטופולוגיה נשארה זהה, ועד כמה שלא תשפר מסביב, השיפור לא יכול להיות עצום.

בנוסף, אני עדיין מחכה להשוואה בין ה-OMZ לפיקו שהובטחה.

ו-sagyle, יהיה נחמד אם תוכל לציין עם איזו הגברה\DAC אתה עובד בד"כ(בלי קשר לדעתך על על ה-PICO וכו', סתם לידע כללי בפורום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

רשמתי דעתי על OMZ מבחינת DAC לעומת הPICO

יש ביקורת בפורום של D TOWN (חפש שם יש לי אותו הכינוי גם שם)

AQUA דווקא נותן בראש די טוב עם הGRADO GS1000 !

הייתי אומר שPICO חמוד מאוד עם AKG701 (אם כי חסרה לו עוצמה קצת לדעתי)

אבל, AQUA נותן לי הרבה באסים וכוח עם GRADO GS1000

בכל מקרה, אני מניח שמתי שהוא אשדרג ואחליף למשהו מבוסס מנורות או SS חזק בהרבה יותר (כמו NAIM על בסיס מאוד חזק כמו HIGH CAP)

אישית הK701 חמודות.

אבל מי שמחפש יותר לרוק כבד ומטאל (כמוני לדוגמא) עלול קצת להתאכזב.

בכל מקרה, אני לא מתבייש להציג (ולהשמיע) למי שרוצה את מה שיש לי, תבואו בכיף ותשמעו את הPICO וכל שאר הציוד שלי, ואז תשפוט בעצמך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמתי דעתי על OMZ מבחינת DAC לעומת הPICO

יש ביקורת בפורום של D TOWN (חפש שם יש לי אותו הכינוי גם שם)

פה זה לא D TOWN

AQUA דווקא נותן בראש די טוב עם הGRADO GS1000 !

הייתי אומר שPICO חמוד מאוד עם AKG701 (אם כי חסרה לו עוצמה קצת לדעתי)

בהשוואה למה?

בכל מקרה, אני לא מתבייש להציג (ולהשמיע) למי שרוצה את מה שיש לי, תבואו בכיף ותשמעו את הPICO וכל שאר הציוד שלי, ואז תשפוט בעצמך :)

תודה על ההזמנה. אני בהחלט מקווה שתהיה לי הזדמנות לשמוע את הפיקו מתישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...