מגבר אוזניות Pico - עמוד 4 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

EAD, אני יודע שאני לא ממש מבין בנושא. להבנתי, המדבר הזה מיועד להניע אוזניות איכותיות שלא מיועדות לנגני ניידים, ולספק להם צליל נקי ואיכותי.

אמרת שהפיקו עולה כ2000 ש"ח. אני מציע תג מחיר של 5000 ש"ח, ולדחוס גם נגן עם מסך ורמקולים למארז קצת יותר גדול, ולהוסיף יותר חזקה. אני מתאר לעצמי שזה די מסובך, ואולי לא בונים דבר כזה כי המחיר שלו גבוה מדי. עם זאת, אני סבור שיש הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשלם תג מחיר כזה לצור AIO, במקום להצמיד את הPICO לIPOD עם גומיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:lol:

במפגש האוזניות האחרון שמעתי את הK701 עם שני מגברים, שאני לא חושב ששניהם ביחד עולים 1K$, ועם אחד מהם הן נשמעו מצויין (עם השני פחות טוב). אפילו יותר טוב מהK340 המשופצות עם המגבר שהן היו מחוברות אליו (גם לא זוכר איזה בדיוק, אבל נאמר לי שזה שילוב טוב...)

אגב, הK1000 היו מחוברות מערכת מפלצתית שמישהו הרכיב- זה הB22 שאתם מדברים עליו?

לא הייתי במפגש.

תחכה שמישהו שהיה שם יענה לך.

בכל מקרה,

אני יודע בוודאות שK701 לא כאלו דורשות הגברה מפלצתית.

ברור שאנשים לא יתנגדו להגברה טובה יותר.

כפי שציינתי

יש אנשים בHEAD FI שאם תשאל אותם, HD650 שהן לא XLR ולא מחוברות למגבר מתאים שעולה לפחות 3000 דולר כמו הMAX LINE של HEAD, הן נשמעות רע מאוד.

ויש אנשים שמחברים אותן כמו שהן עם כבל רגיל וכו' למגבר שעולה 300 דולר ומרוצים עד הגג.

יש הבדל לדעתי בין להשיג איכות גבוהה יותר, לבין לשמוע ממש גרוע או רע.

EAD, אני יודע שאני לא ממש מבין בנושא. להבנתי, המדבר הזה מיועד להניע אוזניות איכותיות שלא מיועדות לנגני , ולספק להם צליל נקי ואיכותי.

אמרת שהפיקו עולה כ2000 ש"ח. אני מציע תג מחיר של 5000 ש"ח, ולדחוס גם נגן עם מסך ורמקולים למארז קצת יותר גדול, ולהוסיף יותר חזקה. אני מתאר לעצמי שזה די מסובך, ואולי לא בונים דבר כזה כי המחיר שלו גבוה מדי. עם זאת, אני סבור שיש הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשלם תג מחיר כזה לצור AIO, במקום להצמיד את הPICO לIPOD עם גומיה.

אולי גם שיכין קפה?!

תגיד לי אתה חושב שזה כזה פשוט???

זה כמו שתבוא לאינטל ותגיד להם שישימו לך מעבד שבתוכו כבר יש כרטיס מסך, של 16 ג'גה, של אחד טרה וכרטיס קול

יאנו מעבד אחד שיעשה הכל

לא?

ואתה רוצה אותו הדבר פה, בטח גם תרצה טובים שיתנו אותה איכות כמו רמקולי רצפה בגודל של מטר, לא?!

אולי תשאל את ג'סטין למה הוא לא עושה את זה, מעניין מה הוא יענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EAD, אני יודע שאני לא ממש מבין בנושא. להבנתי, המדבר הזה מיועד להניע אוזניות איכותיות שלא מיועדות לנגני ניידים, ולספק להם צליל נקי ואיכותי.

אמרת שהפיקו עולה כ2000 ש"ח. אני מציע תג מחיר של 5000 ש"ח, ולדחוס גם נגן עם מסך ורמקולים למארז קצת יותר גדול, ולהוסיף סוללה יותר חזקה. אני מתאר לעצמי שזה די מסובך, ואולי לא בונים דבר כזה כי המחיר שלו גבוה מדי. עם זאת, אני סבור שיש הרבה אנשים שיהיו מוכנים לשלם תג מחיר כזה לצור AIO, במקום להצמיד את הPICO לIPOD עם גומיה.

שוב- הדחיסה הפיסית זה לא הבעייה- בסופו של דבר למוצר שיתקבל יהייה פשוט חרא סאונד.

כדי שציוד אודיו יתן סאונד טוב הוא צריך להיות עם כמה שפחות הפרעות חשמליות. בגלל זה בהרבה מיקרים חצי מגבר יכול להיות סתם ריק שנועד לשטח פיזור גדול יותר של הרכיבים כדי שיתנו עיוות פחות מורגש בצליל, ככה שאם אתה תדחוס עוד נגן בכל הסיפור הזה הסאונד יתעוות לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

גם זה נכון.

לדוגמא לא מעט פעמים אני רואה מגברים ענקים.

שיש שנמצא בצד אחד, ולוח חשמלי בצד השני, וכל השאר ריק!

הכל כדי למנוע השראות חשמליות בין הרכיבים וכו'.

באודיו זה משמעותי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפגש האחרון היה חדר נפרד אם SB3 OPUS DAC וB22 האוזניות שהיו שם זה K1000 K340 וK701

ד"א הK1000 לא נישמעו שם טוב כמו שהם נישמעים במערכת שיש עכשיו לאנטולי. ואתה יכול לשאול את דור כמה החלקים עלו, אם אני לא טועה רק המחוג של הווליום עלה קרוב ל 100$ בלי קופסה בלי ספק ובלי קבלים של בלאק גייט שגם עולים די הרבה יחסית לקבלים ובלי הלוחות עצמם, אתה עוד לא סופר את הDAC.

701 בעיתיות נקודה אין בכלל וויכוח על זה. אבא שלי מחבר את ה770 שלי ישירות לTV ומבסוט אז מה? הגראדו לא צריכות הגברה, הגברה תוסיף להם כ 15% סהכ שיפור לעומת זאת סנייזר 580 ומלעה חייבות הגברה רצינית כדי להגיע לפוטנציאל שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפגש האחרון היה חדר נפרד אם SB3 OPUS DAC וB22 האוזניות שהיו שם זה K1000 K340 וK701

ד"א הK1000 לא נישמעו שם טוב כמו שהם נישמעים במערכת שיש עכשיו לאנטולי. ואתה יכול לשאול את דור כמה החלקים עלו, אם אני לא טועה רק המחוג של הווליום עלה קרוב ל 100$ בלי קופסה בלי ספק ובלי קבלים של בלאק גייט שגם עולים די הרבה יחסית לקבלים ובלי הלוחות עצמם, אתה עוד לא סופר את הDAC.

701 בעיתיות נקודה אין בכלל וויכוח על זה. אבא שלי מחבר את ה770 שלי ישירות לTV ומבסוט אז מה? הגראדו לא צריכות הגברה, הגברה תוסיף להם כ 15% סהכ שיפור לעומת זאת סנייזר 580 ומלעה חייבות הגברה רצינית כדי להגיע לפוטנציאל שלהם.

בהתחלה אולי- אני שמעתי את ה701 כשהן היו בסלון... האמת, כשאני נכנסתי לחדר עם הK1000, רק הן היו שם- ומאוחר יותר אנטולי הביא (כנראה החזיר) את הK340 אאל"ט....

ועם המערכת ההיא התחיל לנזול לי ריר מהצד של הפה כששמעתי את הK1000... זה נשמע כמו מלאכים קטנים שירדו מהשמיים ושרו רק בשבילך :)

עכשו הוא הביא משהו טוב יותר?! (האמת עכשו אני נזכר שהוא כבר כתב את זה פה פעם...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושחיברתי אותן לרסיבר, בקושי שמעתי משהו, ובטח שלא באיכות טובה.

אתה יכול להגדיר "בקושי שמעתי משהו", זאת הצהרה עמומה משהו ולא ברורה.

זכור לי שה-iAudio X5L שלי הניע את ה-GS1000 בצורה סבירה, כלומר, היה ניתן לשמוע בצורה סבירה ולהתרשם מחתימת הצליל שלהן.

(זה אולי קשור לנצילות שלהן, שאגב זהה לכול גראדו שנמכרות כיום חוץ מה-iGrado.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מצפה שהוא יכין לי קפה, אלא רק שינעים את זמני בזמן שאני שותה קפה. ;)

שוב, אני ממש לא מבין בזה, אבל אני מניח שאפשר לתכנן בידוד טוב. הנגן זה בסה"כ צ'יפ קטן. מסך, אפשר לשים - לא LCD, ורמקולים אפילו בולטים מהמכשיר בחוץ (חזקים ואיכותיים - כאלה שישמעו אותם די חזק בחדר גדול, לא באולם חתונות), כדי למזער הפרעות מגנטיות.

שוב פעם, אני ממש לא חושב שזה פשוט, אבל AIO זה הדבר האולטימטיבי.

אגב, Intel או (או שתיהן) עובדת על פיתוח מעבד רב-ליבות שאחת הליבות תהיה ליבה גרפית, ובעתיד גם תהיה ליבה לאודיו, ועוד (לא יהיה שם 16GB ודיסק קשיח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה וAMD קשורות עכשו?

אתה רוצה להסתובב עם ביג טייפון בכיס כדי לקרר את המעבד הזה?

ושוב- ברמה הזו של אודיו, אי אפשר לעשות מכשיר כל כך קטן ולשמור על האיכות- מינימום שצריך לעשות זה להכפיל את העובי שלו או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגדיר "בקושי שמעתי משהו", זאת הצהרה עמומה משהו ולא ברורה.

זכור לי שה-iAudio X5L שלי הניע את ה-GS1000 בצורה סבירה, כלומר, היה ניתן לשמוע מוזיקה בצורה סבירה ולהתרשם מחתימת הצליל שלהן.

(זה אולי קשור לנצילות שלהן, שאגב זהה לכול גראדו שנמכרות כיום חוץ מה-iGrado.)

אוקיי

גם צריך להגביר המון!!!

(אפילו במגברי טובים צריכים להגביר הרבה איתן)

וגם מצד שני, שמעו ממש רע, בלי פירוט ובלי כלום.

לשמוע ככה GRADO זה זוועה.

וכפי שאמרתי - נצילות ממש לא קשורה ליכולת להניע אוזנייה.

AKG K701 שאתם מתלהבים פה, בעלת אום יותר נמוך מאוזניות סנייהזיר כמו HD650 או אפילו 595 או 555 (שכן אפשר להניע גם בחיבור ישירות לכרטיס קול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוז אני אתרגם לך מה שאתה רשמתה לגבי הנצילות. הסינטקס לא משפיעה אף פעם על זמן ריצה של התוכנית, רק מספר השורות של הקוד משפיעה ככה זה נשמע בערך.

תנסה להימנע מתגובת בנושאים שאתה לא ממש מבין בהם, כמו חשמל ופיסיקה, כי אז אתה לא נשמע חכם במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה

אין לי בעיה עם זה שלך אולי אין מושג ואתה זורק דברים לאויר.

אבל להאשים אחרים בחוסר ידע ועוד "לזרוק בוץ" בכל רחבי הפורומים שאני רושם.

זה פשוט לא מכובד.

תשמור לעצמך את הדעות (הלא נכונות) שלך.

ואם ניקח את זה למשל של תוכנית

אז סינטקסט באמת לא משפיע כמעט, מספר שורות קוד אולי יותר משפיע (אם כי גם לא מדוייק, תלוי מה רשמת ולא כמה רשמת)

היה על זה ויכוח שלם בHEADH FI

ממליץ לך לקרוא.

ענו שם אנשים עם די הרבה ידע בחשמל, פיסיקה וכו'.

והם בחנו את זה מהרבה קצוות וכו'.

ולהגיד שרק אום קובע זה דבר טיפשי לחלוטין.

אום זה רק חלק מן המשוואה, זה הכל, ובהחלט יכול להיות עם התנגדות (אום) נמוכה, ועדיין מאוד קשות להנעה.

אתה יכול להתוכח עד מחר, ואין לי בעיה לשים עכשו ומייד פה את הכסף שעולה AKG K1000 (יאנו מי שצודק מקבל אותן מתנה).

כי זה סתם ויכוח סרק על משהו שאתה טועה וחבל שאתה לא רק טועה אלא גם מנסה בכוח להוציא אותי טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...