מגבר אוזניות Pico - עמוד 6 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

^^^

לא הבנתי

מה?!

מה מה, מה ההבדל בין המוצרים שיש בלינק הזה לבין הפיקו? חוץ מהעובדה שלא ראיתי DAC+AMP משולב, אבל גם אם לוקחים את ה micro amp ו- micro dac ומחברים ביחד זה עדיין יוצא ממש קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא אמרתי שאין עוד מוצרים.

אמרתי שלי יש את הPICO

והוא נחשב מעולה ומתחרה טוב מאוד לשאר המוצרים (וגם כולל בפנים DAC ומגבר, זה לא כולם עושים)

אבל כן, כמו בכל דבר אחר , גם פה יש תחרות ויש עוד יצרנים ועוד סוגים וכו'.

לדוגמא לריי סמואל יש דגם (פרדטור) שנחשב מעולה גם כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוז, מה דעתך בנוגע למתחרים הנוסרים בשוק מול הפיקו?

איזה מתחרים יש מלבד הפיקו עצמו, הפראדטור וה-GO VIBE (מתחרים שיש להם גם DAC וגם מגבר בגודל סטנדרטי פחות או יותר של מקסימום קצת יותר גדול מקופסאת סיגריות)

במקרה ומחברים אותו למחשב והכל פיקס וטוב ועם אוזניות טובות וטראק ב-FALC לא נראה לך שהכבל יוריד פה את האייכות מכיוון שהקונקטורים שלו אינם מוזהבים/ מסוככים ברמה טובה כמו כבלי אודיו.

ודרך אגב, רוצים כבר תמונות!!!! איך זה שבין כל הציוד האייכותי הזה והמחשב המפלצתי הזה אין לך מצלמת אינטרנט/פלאפון/ קומפקטית/ משהו כזה או אחר..

לילה טוב.. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוז, מה דעתך בנוגע למתחרים הנוסרים בשוק מול הפיקו?

איזה מתחרים יש מלבד הפיקו עצמו, הפראדטור וה-GO VIBE (מתחרים שיש להם גם DAC וגם מגבר בגודל סטנדרטי פחות או יותר של מקסימום קצת יותר גדול מקופסאת סיגריות)

במקרה ומחברים אותו למחשב והכל פיקס וטוב ועם אוזניות טובות וטראק ב-FALC לא נראה לך שהכבל יוריד פה את האייכות מכיוון שהקונקטורים שלו אינם מוזהבים/ מסוככים ברמה טובה כמו כבלי אודיו.

ודרך אגב, רוצים כבר תמונות!!!! איך זה שבין כל הציוד האייכותי הזה והמחשב המפלצתי הזה אין לך מצלמת אינטרנט/פלאפון/ קומפקטית/ משהו כזה או אחר..

לילה טוב.. :P

קודם כל לילה טוב (או שמה בוקר טוב אם אתה קורא את זה ועכשו בוקר

;)

)

מתחרים שאני מכיר לPICO שגם כוללים DAC (יש הרבה, אבל בלי DAC - רק מגברים)

RSA Predator

iBasso D2

Headstage Lyrix

2MOVE

GO VIBE

HR Micro Amp

ויש עוד כמה וכמה

תאכלס - הכי טובים ונחשבים היום בשוק זה

PICO

RSA Predator

iBasso

כל האחרים נחשבים פחות, אבל זה ממה שקראתי ומכיר.

אלו גם הכי פופלרים וידועים וקלים להשגה (נמכרים וקיימים וכו')

אני כמובן בעד PICO

אבל הRSA נחשב מדהים גם כן.

שניהים מעולים.

ולמה שכבל יוריד?!

אתה רוצה גם כן להיות חולה במחלת אודיופילים?!

יודע שיש כבל (שכחתי שם היצרן) שעולה 600 דולר למטר ???

והם טוענים שזה משפר וכו' וכו'.

אז,

כבל הוא כבל דיגטלי לחלוטין.

אם יש שיפור, הוא יהיה אפסי אם בכלל.

אם הכבל עובד, קשה לי להאמין שיהיה הבדלים בין כבל X לכבל Y.

אם כבר, אז יש הבדלים בין נניח USB לאופטי וכו'.

אבל בין USB אחד לשני, ממש לא.

BENCHMARK שיש להם את הDAC1 המפורסם

בדקו עם כבלים שעולים מ10 דולר ועד ה600 דולר למטר

ועוד עם ציוד מעבדה איכותי (הרבה יותר טוב מאוזניים)

וגם עם אוזניים של לא מעט אנשים שעובדים שם

ולא מצאו שום הבדל!

(תשאל אותם, שלח מייל אם לא מאמין או משהו כזה)

כבל USB יש לו היתרון, שהוא דיגטלי לחלוטין

אתה מקבל מידע ב1 ואפס מן המחשב, בלי כרטיס קול באמצע ובלי כלום

ישירות מן המעבד שלך!

מה יותר טוב מזה?!

יש רק בעיה שלפעמים יש USB עצמם (החיבורים) שקצת דפוקים בגלל חשמל וכו'

בעיקר במחשבים - אבל גם זה נדיר יחסית.

היתרון שיש בUSB זה גם מה שBENCHMARK ואחרים עושים (גם PICO) וזה סנכרון השעונים וכו'.

אז אין תופעות מוזרות של קפיצות וכו' (JITTER בין היתר)

כמו כן, יש מוצרים שממשים BUFFER כזה, ככה שאף אם יש קפיצות ברמת המחשב, ברמת הDAC זה פחות משנה.

בקיצור,

אני מאמין מאוד גדול בUSB להעברת אודיו.

זה תקן שבמקור הוא גרוע להעברת של אודיו - בגלל שלא תוכנן לכך מן ההתחלה.

אבל, בעזרת שיפורים כמו BUFFER, סינכרון שעונים, ועוד הרבה טריקים שאפשר לבצע, הוא מעביר אודיו בצורה מעולה מן המחשב והחוצה.

ולגבי - נו ההורים "גנבו" המצלמה.

יחזור עוד כמה ימים, ואז אצלם ואעלה.

:)

דרך אגב, בלילה אני "משכיב לישון" את הPICO שלי בנרתיק שהביאו איתו.

נרתיק שחור ממש יפה

עם רישום PICO בגדול עליו (בפונט יפה ומיוחד)

ממש חמוד :)

לא איכפת לי שאנשים יגידו שיש מגברים טובים יותר, יותר, DAC טוב יותר וכו'

אבל על משהו אחד אי אפשר להתווכח וזה שPICO הוא פשוט חתיך!!

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנגן יש גם מגבר, ככה שהאות עובר גם דרך המגבר ורק אחרי זה מגיע ל-PICO ובגלל זה, זה אכן גורע מהאיכות. אם הייתה אפשרות לחבר את הPICO לCODEC ולדלג על ה-DAC והאמפי של הנגן אז האיכות הייתה הרבה יותר טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הייה די מתקרב לאיכות של הפיקו הרגיל, אבל אז הייה מתקבל מכשיר די גדול שעולה יותר מ-500$... וקרוב לוודאי עם זמן סוללה קצר יחסית...

ואם אתם שואלים "למה גדול", אז זה כי יהייה מטומטם לעשות מכשיר כזה שלא קורא לוסלס, מה שאומר שידרש גם הרבה זיכרון-> שדורש יותר מקום, וסוללה גדולה כדי תוכל להחזיק לזמן נורמאלי ותוך כדי להזיז קשות יחסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון זה דבר פצפון שבקושי תופס מקום. יותר גדולה תופסת יותר מקום, אבל זה לא כ"כ נורא. לגבי מסך, אפשר להשתמש בOLED במקום בLCD. אז המכשיר יעלה יותר מ500 דולר, עדיין יהיו הרבה אנשים שיהיו מעוניינים לקנות אותו (כולל אותי - אני עדיין מחפש את נגן הMP3 האוטימטיבי שיחליף את הנגן בסלולארי שלי). הבעיה היחידה שהזכירו כאן זה הבידוד, אבל אני מאמין שאפשר להתגבר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשאול גם למה הוא קנה Xonar, אם הוא יכול להשתמש בכול כרטיס פשוט וב-OMZ.

(עוד לא ראינו בת'רד הזה השוואת DACs)

וכדי להפסיק(עלק, כול דבר רק יביא לעוד מליון תגובות לא קשורות) את הטחינה האנסופית בנוגע לסופר-נגן-מגבר-DAC-משרת-אישי, שימו לב שאין כמעט נגנים שלא של חברות גדולות(קשור בעיקר לעלויות המו"פ של נגנים) שלא שמות על שוק ה-?High End(והשוק לא שם עליהן).

(ואם יש לכם פתרון קסם, קדימה, יש לכם סטארטאפ היסטרי ששווה מליונים. בתנאי שתשמרו אותו סודי(כלומר, לא לדבר עליו בפורומים))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין ה-DAC פה זה לא רק כרטיס קול כמחברים אותו למחשב. DAC- דיגיטל 2 אנלוג, זה מה שזה אומר. בשפה מורכבת- פשוטה יותר, האות הדיגיטלי של הנגן שהוא מורכב מ-0 ו-1 עובר עיבוד על ידי ה-DAC (צ'יפ) בנגן בדרך כלל ואז עובר הגברה ולאחר מכן מקבלים .

מה שקורה זה שכשכל דבר עושה עבודה נפרדת ויש לנו גם DAC בנפרד וגם מגבר בנפרד וגם אות בנפרד התוצאה יותר אייכותית.

במקרה שלנו הפיקו מכיל גם DAC אייכותי וגם מגבר. מה שנקרא- 2 IN ONE. האות לדוגמא יוצא מהמחשב/אייפוד/משהו ועובר לפיקו, שם הפיקו מעבד אותו בעזרת ה-DAC שהופך ת'אות לאנלוגי- צליל שאפשר לשמוע ומשם הוא עובר הגברה וישר לתוך האוזניים! ;D

במקרה של הפיקו הוא גם יכול להיתממשק עם המחשב ולהוות DAC בשבילו במקום מה שיש במחשב ואז יש לך בעצם כרטיס קול חיצוני! דבר נחמד וטוב סה"כ.

למה יש ל-EAD גם OMZ וגם XONAR וגם פיקו בנפרד זה תשאלו אותו והוא יסביר לכם, כל אחד והסיבות שלו.. :P

זה על רגל אחת על כל התהליך "המדעי" שעובר כאן.

אם אתם מתענינים יותר תקראו, תלמדו ותשכילו! זה שווה את זה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיכרון זה דבר פצפון שבקושי תופס מקום. סוללה יותר גדולה תופסת יותר מקום, אבל זה לא כ"כ נורא. לגבי מסך, אפשר להשתמש בOLED במקום בLCD. אז המכשיר יעלה יותר מ500 דולר, עדיין יהיו הרבה אנשים שיהיו מעוניינים לקנות אותו (כולל אותי - אני עדיין מחפש את נגן הMP3 האוטימטיבי שיחליף את הנגן בסלולארי שלי). הבעיה היחידה שהזכירו כאן זה הבידוד, אבל אני מאמין שאפשר להתגבר על זה.

כשכתבתי הרבה התכוונתי לדיסק קשיח, לא ....

ונגן אולטימטיבי?! מה אתה כבר רוצה מנגן?

היום רוב הנגנים הנורמאליים קוראים FLAC ויודעים לנגן MP3ים באיכות מספיק גבוהה (גם אם הם היו יותר איכותיים כנראה שלא היית שם לב להבדל, כי יש גבול כמה אתה יכול להוציא מקובץ דחוס וחלקי...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...