מגבר אוזניות Pico - עמוד 3 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

אממ

אולי בעתיד נראה עד כדי כך מזעור שגם זה יהיה אפשרי.

אני מניח שזה גם עניין של איכות, יותר מידי רכיבים כמו נניח כונן FLASH פנימי ומסך (שתראה השירים) וכו' היו פוגעים במובן מסויים גם באיכות אודיו.

גם ככה הכל פה "דחוס" נורא.

דרך אגב, ראיתי אנשים שלוקחים מחברים אותו למכשיר הזה, וקושרים הכל עם איזו גומיה.

בהחלט דרך נחמדה ביותר לקבל מוסיקה איכות גם "בדרכים".

זיכרון פלאש 16GB זה משהו יותר קטן מהציפורן של הזרת (אין בעיה לשים 2 כאלה, ולקבל 32GB); מסך זה עובי של דף נייר; שני רמקולים קטנים, איכותיים וחזקים בשני הצדדים נותנים צליל סטריאופוני; יחידת בס קטנה בתחתית המכשיר מאחור נותנת בסים עמוקים, ומקסימום מאריכה קצת את המכשיר; תוסיף לזה סוללת Li-Ion שנותנת זמן של +20 שעות -- אתה עדיין מקבל מכשיר שהוא חצי מקופסת סיגריות ונכנס לך בקלות לכיס, והולך איתך לכל מקום. כל הסיפור הזה לבטח מייקר את המכשיר במידה ניכרת, אבל אתה מקבל מכשיר AIO שנראה לי שווה 4-5 אלף ש"ח. אני הייתי קונה (למרות שגם הצעצוע הזה נראה חמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ומה לגבי איכות?!

כבר עכשו הסוללה נגמרת מהר.

זה לא מגבר שבקושי צורך חשמל ומגביר של 20 שקל!!

מה שאתה מבקש הרבה יותר מסובך ממה שאתה חושב

צריך לא רק USB

מה לגבי מעבד שיקח מUSB ויקרא המידע ויעביר לDAC ?

וגם מסך צורך חשמל, וכמובן צריך מעבד שישים דברים עליו.

בקיצור, לא רוצה להכנס לטכנו' - אבל לדעתי לבצע מה שאתה אומר, זה אפשרי אבל כנראה שלא רק יעשה אותו גדול ויקר יותר, גם בעיקר יגרום לאיכות ירודה (בגלל כל מיני השראות חשמליות וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ

יש נתונים טכניים איפה שהוא(צריך לחפש)

אבל זה רק כמה מגביר.

יש אוזניות כמו נניח סיינהיזר HD650

שפשוט אי אפשר להשתמש עם לדוגמא - גם אם תגביר למקסימום לא תשמע כלום, ואם תשמע זה יהיה ממש רע.

אז הוא גם מגביר וגם שומר על איכות גבוהה.

כמובן הוא לא נותן עוצמה כמו שתשיג במגברים "נייחים" גדולים וחזקים.

אבל מצד שני, הוא מספיק חזק כדי להניע די טוב את האוזניות לעוצמות נורא גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3D7, סלח לי אבל זה לא יקרה בזמן הקרוב. "נכנסת בת'רד הזה לנעליים גדולות מדי"... :lol:

בשביל שתבין על מה מדברים פה הייתי מייעץ לך להתחיל לחפור בעולם האודיו והכל הקשור לזה כדי לקבל קצת מושג על מה מדברים פה ולא על איזה בלטה שפשוט נותנת קצת מתח לאוזניות.

מצטער אם פגעתי בך, זה לא היה בכוונה. אני פשוט מנסה להראות שזה לא איזה דבר בשקל 90 שמיועד לגרום לאוזניות של הפלאפון לנגן יותר חזק אלא מדובר פה בוואחד של דבר שבמקרה העמוק יותר יחסית "זול"..

לכל האנשים שהיתעניינו בוגע לבניינת הפיקו. גם אני בעבר קצת תהיתי איך בונים ת'דבר ההזוי הזה? לא מדובר פה במשהו הזוי אחרי הכל כי הכל מגיע "מוכן". ג'סטין מקבל לוח הלחמה מיוחד שמיוצר במיוחד לדגם הפיקו (מעגל מודפס שמיועד לדגם הזה). אחרי זה הוא לוקח צ'יפים וכל מיני רכיבים אלקטרונים. "משחיל במקום" מלחים פה ושם. עובר על המגבר+ DAC ואומר את דעתו.

זה כעיקרון לגמרי לגמרי בכללי ואם אתם מעוניינים בכל העסק הזה ל DIY אז יש לוחות כאלה של מגברים מסוימים למכירה. אומנם לא פיקו אבל דבר נחמדים מאוד! :xyxthumbs:

עוז, ראר!!!! אני פשוט עוד שניה גונב לך את הפיקו!!! :pissed: זה כזה דבר מפלצתי מגניב בטירוף!!! הלוואי עליי :P אם היה לי כסף לזה אז כבר הייתי קונה ממזמן וכרגע אני צריך להיסתדר בשוק הנמוך יותר. יום יבוא וגם אני אגיע למצב בדומה אליך.. :smile1:

אני לא יכול, השחור פסנתר הזה נראה כל כך טוב וכזה קטנטן... :'(

חג שמח אנשים... :bash: (בא לי גם פיקו!!! נהדר עוז, עשית לי חופש רע.. xD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

<מנגב את המקלדת מהריר>

תגיד, אתה חושב שהפיקו הזה יוכל להניע כמו ה-K340?

(אני חושב על לקנות כאלה בעתיד הלא רחוק מידי... אני מקווה... ובינתיים מנסה לברר קצת על מגברים ... בינתיים דרך הצוואר בקבוק שלי יכולים להתאבך אלקטרונים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני שמח שקצת ניסית ל"עשות פה סדר" בבלאגן שנוצר.

וכן צודק, זה ממש לא דבר פשוט, לא לבניה ולא לייצור.

ג'סטין משקיע בכל יחידה הרבה זמן!!

זה למה לוקח הרבה זמן מרגע הזמנה ועד שמגיע הPICO לבית שלך.

היחידה הזאתי היא מעולה.

מה שאני ממש אוהב זה ה"שקט" ברקע.

שמעתי מגברי שעולים פי כמה וכמה, ולא תמיד היו "שקטים" כל כך.

בעיקר בגלל החשמל וכו'.

ופה ביחידה כל כך קטנה שגם ככה הכל דחוס, מצליחים ליצור מצב שבו בגלל שהחשמל מגיע מסוללות מצד אחד, ומצד שני יש הפרדה טובה בין הלוחות וכו', נשמר תמיד "שחור" מאוד "שחור" מבחינת הרקע.

זה בהחלט מרשים!!

אני לא רוצה להשמע כזה שחצן או משהו, אבל לדעתי היחידה הזאתי נותנת תמורה שהיא פי 3 עד פי 5 מן העלות שלה.

רק תבררו כמה עולה לכם DAC חיצוני שמתחבר למחשב בUSB וכולל סינכרון! (כן כן, הUSB פה מסנכרן עצמו, ככה שלא יהיה קפיצות וJITTER וכו') וכמובן נשמע כזה טוב.

אחר כך תבררו כמה עולה מגבר טוב.

ואז תבינו במה מדובר.

מאז שקיבלתי אותו, אולי זה מהתלהבות או אני לא יודע מה, אבל לא הפסקתי להשתמש בו!

יש לו כזה "מתוק"

לעומת AQUA או OMZ שהיה לי, הוא יותר "עגלגל"

מישהו תיאר אותו אפילו כיותר "מנורתי" בסאונד שלו.

אז אני לא יודע כמה שזה נכון כי אין לי פה מגבר מנורות טוב להשוות, אבל הוא בהחלט בעל מאוד נעים במיד ובטרייבל וגבוהים שלו.

צריך פשוט לשמוע כדי להבין.

הוא בהחלט עושה לי כיף עם הGS1000 שלי :)

להגביר K340 אני לא חושב, זה גם מגברים שולחניים גדולים לא תמיד מסוגלים (תשאל את אנטולי והוא יסביר לך)

טוב שלא ביקשת שיגביר K1000 (אין סיכוי בעולם!!!)

אבל הוא כן יגביר לך כל אוזניה אחרת בשוק, כמו נניח K701

HD650

GRADO לסוגיהים

וכך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה340 זולים יותר :-X

והבנתי שלK701 יש גירסה של 32 אוהם- שזה מה שנגנים מיועדים להגביר ממילא... (וכמובן שזה יהייה ביזבוז מוחלט לחבר K701 לנגן פשוט בלי מגבר נורמאלי וכו'- במיוחד אם המוסיקה שעם הנגן היא ב192K בממוצע :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

K340 זה ישנות (היה אותן לאנטולי)

ואיך שאני מבין (לא שמעתי אותן) הן ממש קשות להנעה.

לא חושב שכדאי להשתמש בPICO איתן.

הK701 - יש גרסה של 50 אום שהיא מה שמוכרים לרוב, וזה בכלל לא קשור להתנגדות.

הGS1000 שלי הן בעלות 32 אום (כמו כל GRADO)

ושחיברתי אותן לרסיבר, בקושי שמעתי משהו, ובטח שלא באיכות טובה.

היה על זה שרשור שלם בפורום אחר, אין קשר ישיר בכלל בין התנגדות של אום לבין הנצילות וקושי להניע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מתוך סקרנות,

לאן צריך לחבר את ה-K1000 כדי לשמוע בהם כמו שצריך?

כמו שזה נשמע, צריך לחבר אותם ישר לכור בדימונה.

אגב, החשמל שם "נקי"?

אם אתה גר בבאר שבע (נכון?), זה גם לא ממש רחוק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

חח לא לא ממש.

איפה אנטולי שצריך אותו?!?!

אני מחכה כבר שיכנס לפה ויגיד את הדברים הרגילים שלו "שאני מדבר שטויות, שיש לי זבל, וK1000 הכי טובות בעולם וכל השאר לא שווים 5 שקל או עגבניה רקובה בשוק"

;D

בכל מקרה, K1000 איך שאני הבנתי הן בעלות יחס כזה שדורש הגברה שונה לגמרי מהגברת - הדבר הכי טוב הוא לחבר אותן ישירות למגבר רגיל.

(בגלל ההתנגדות שלהן וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוז דבר ראשון אתה לא אודיופיל אני עומד על כך בתוקף כבר, דיברנו על זה. דבר שני 701 למרות ההתנגדות הנמוכה שלהם מאוד בעיתיות להנעה, הזוג היחיד ששמעתי שהיה מונע כראוי היה מחובר ל B22 של דור (מי שמכיר מכיר) מערכת באלאנס שעלות הרכיבים שלה כ1000$ רק להגברה, הרכבה עצמית. דבר שלישי אני מכיר מישהו שמחבר את הK1000 שלו לPOWER של KRELL כדי לשמוע טוב, והן אכן הכי טבות ששמעתי , זה לא אומר שאין להם חסרונות.

ולהגנתו של אנטולי הוא לא אומר שכל האוזניות חוץ מ K1000 לא טובות, רק הגראדו.

ודבר אחרון והכי חשוב תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרת באיזה ת'רד שמגבר שמיועד לאוזניות טוב (ביחס יעילות) פי כמה ממגבר לרמקולים?

(כשמחברתי עליו כמובן)

כן ואני לא חוזר בי, פשוט יש סגנונות הגברה שונים.

מגביר אכן יותר טובים, אבל זה בגלל שרסיברים לא נועדו לאוזניות

הK1000 (לפי מה שאני מבין) פשוט בנויות לגמרי אחרת, ובעלות התנגדות יותר כמו של ולכן דורשות הגברה כמו של .

זה למה מגבר הוא לא מגבר K1000

;D

עוז דבר ראשון אתה לא אודיופיל אני עומד על כך בתוקף כבר, דיברנו על זה. דבר שני 701 למרות ההתנגדות הנמוכה שלהם מאוד בעיתיות להנעה, הזוג היחיד ששמעתי שהיה מונע כראוי היה מחובר ל B22 של דור (מי שמכיר מכיר) מערכת באלאנס שעלות הרכיבים שלה כ1000$ רק להגברה, הרכבה עצמית. דבר שלישי אני מכיר מישהו שמחבר את הK1000 שלו לPOWER של KRELL כדי לשמוע טוב, והן אכן הכי טבות ששמעתי , זה לא אומר שאין להם חסרונות.

ולהגנתו של אנטולי הוא לא אומר שכל האוזניות חוץ מ K1000 לא טובות, רק הגראדו.

למה אני לא אודיפיל?

זה מצחיק אותי הכינויים האלו, כאילו יש איזה מבחנים שצריך לעבור כדי להחשב כזה או משהו כזה

בכל מקרה, עזוב לקרוא שמות וכל הכינויים וזה.

אני לא אודיופיל ולא כלום, אין לי שום בעיה.

שיהיה גם "סתם אחד"

מקבל את זה.

ככה אוכל להמשיך ולדבר שטויות ואנטולי ימשיך להגיד שאני מדבר שטויות וכולם מרוצים, אז מה איכפת לי?

;)

K701 לא כאלו בעייתיות!

די להגיד את זה סתם

אני מכיר מישהו שקנה אותן לא מזמן ומחבר לרסיבר וכן שומע בהן.

אולי אכן כדי שממש "תשמענה מדהים" צריך מגבר איכותי.

אבל גם GS1000 של GRADO אותו הדבר!

וכנל לHD650 של סיינהיזר.

אף פעם אין גבול.

ראיתי אנשים שקנו מגברים שעלו 5000 דולר עם XLR וכו' רק בשביל HD650.

ועדיין הם טוענים שאפשרי טוב יותר, אז?!

מצד שני, ראיתי כאלו שחיבור את הHD650 לPICO ומרוצים עד השמיים.

הK1000 אני מכיר אנשים שמחברים אותם למגברים של RED WINE

אני מכיר שמחברים למגברים אחרים

או לB22 באמת

וכל מיני

לא יודע מה הכי טוב, הן פשוט קשות נורא להנעה ודורשות הגברה שונה לחלוטין משאר האוזניות.

זה כמו שתקח אוזניה אלקטרוסטטית כמו STAX ותחבר למגבר רגיל ;D (זה ממש לא אפשרי כמובן)

לגבי כך שאנטולי חושב שרק GRADO זבל - נו טוב מבחינתי זה כאילו אמר שכל אוזניה שאני אוהב היא זבל כי אני אוהב GRADO ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

במפגש האוזניות האחרון שמעתי את הK701 עם שני מגברים, שאני לא חושב ששניהם ביחד עולים 1K$, ועם אחד מהם הן נשמעו מצויין (עם השני פחות טוב). אפילו יותר טוב מהK340 המשופצות עם המגבר שהן היו מחוברות אליו (גם לא זוכר איזה בדיוק, אבל נאמר לי שזה שילוב טוב...)

אגב, הK1000 היו מחוברות מערכת מפלצתית שמישהו הרכיב- זה הB22 שאתם מדברים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...