מגבר אוזניות Pico - עמוד 2 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה הערות מאחד "שאינו מבין באודיו(כמו האנשים פה)".

(לא בסדר מחייב).

1. pico=10-12, מותר להיות חנון, רצוי אם כבר לציין עד הסוף את מקור השם.

2. 510$ זה קצת יותר מכול סינהיזר, AKG וגראדו שנמכרות היום(להוציא את שלך).

3. יש מספיק אודיופילים שלא משתמשים ב-MONEY FOR לבדיקת מערכות(לדוגמא, אלה שלא אוהבים דייר-סטרייטס או כאלה שלא אוהבים רוק(פופ))

4. "מדרגות לגן עדן" הוא לא בדיוק דוגמא להקלטה אודיופילית(וזה לפני שמדברים על ה"טיקים" שקיימים בכמעט כול גירסאות הסידי שלו).

5. חבל שלא ניסית(או לא כתבת) על שימוש בפיקו עם ה-DAC הנוכחי שלך. מבחינתי, השוואה של מערכת X למערכת Y ללא ניסיון פירוק לחלקים היא קצת בעיתית(במיוחד שכבר נאמר כאן מספר פעמים שאחת החוליות אצלך עלולה להתגלות כחלשה ממה שאתה חושב).

6. מאוד נחמד שגילת שההשקעה יחסית לתמורה בציוד אודיו היא אקספוננטלית ולא לינארית, זאת המהות של אודיופילה. ועדיין אנשים מעדיפים להשקיע פי עשר כדי להשיג שיפור מינימלי.

7. (בעיקר ליוסי) שימוש בסוללות נחשב בד"כ כיתרון, בשל החשמל ה"נקי" יותר שהן מספקות, ויש מספר חברות HIGH-END שמוכרות את המוצרים שלהן עם מארזי חיצוניים.

8. כמה שזכור לי הפיקו מיוצר על ידי קבלנים, וג'סטין מרכיב אותם. בכולמקרה, יש מספיק ברשת של הביפנוכו שלו(הוא הוצג לראשונה באחד המפגשים של head-fi, ללא מארז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oz, i'm happy you finally you got your little revelation about audio and money spent wisely on it. Though it seems pretty weired to me that you spent 2000 shekel~ on a device powered by batteries, but it just makes it more interesting to hear. And are we going to see omz and aqua for sale?

יוסי מה זה האנגלית? טסת לנו לארה"ב?

;)

לדעתי המחיר שלו הוא ממש מציאה!

ואני אסביר

כמה עולה DAC טוב?

אתה הרי יודע כמובן

כמה עולה מגבר טוב?

אתה גם יודע

וגם מגברי (נניח אלו של ריי סמואל) עולים לא מעט.

כל אחד מאלו לבד עולה כמו הPICO

אז סה"כ אני חושב שהמחיר שלו הוגן ביותר.

חוץ מזה

ששילמתי הדולר היה קצת פחות ו500-510 דולר היו כ1700 שקל

אני ממש לא חושב שזה נוראי לפריט אודיו איכותי שמישהו בונה עבורך (כמעט בניה אישית, אפשרות להזמין צבעים שונים וכו')

חוץ מזה - הסוללות פה מוסיפות שני דברים חיובים וטובים

1) אפשרות לנייד אותו, להשתמש בו עם למינהים או אפילו עם מחשב בשעה שאין לך מקור חשמל (ניידות)

2) חשמל מסוללה הוא תמיד איכותי יותר מאשר חשמל ישירות מן הרשת, הסוללה "מאזנת" אותו וכו', לא סתם יש לא מעט יצרני אודיו שמוסיפים אפשרות זאתי.

והאם אמכור את הOMZ וAQUA ?

את הOMZ בטח שלא (לפחות עד שלא יהיה לי DAC טוב יותר, וזה השקעה כספית מאוד רצינית), כי הוא גם כולל PRE וכו', וזה פתרון מאוד נחמד שארצה לחבר אותו למגבר כוח ומשם לרמקולים.

לגבי AQUA

אולי בעתיד כן, נראה :)

אמרת שהוא מייצר אותו לבד נכון?

אולי שווה לפתוח ולראות מה יש בפנים...

יש של הבפנים שלו ברשת, לא בעיה למצוא.

אני לא רוצה לפתוח אותו כרגע.

כמה הערות מאחד "שאינו מבין באודיו(כמו האנשים פה)".

(לא בסדר מחייב).

1. pico=10-12, מותר להיות חנון, רצוי אם כבר לציין עד הסוף את מקור השם.

2. 510$ זה קצת יותר מכול סינהיזר, AKG וגראדו שנמכרות היום(להוציא את שלך).

3. יש מספיק אודיופילים שלא משתמשים ב-MONEY FOR לבדיקת מערכות(לדוגמא, אלה שלא אוהבים דייר-סטרייטס או כאלה שלא אוהבים רוק(פופ))

4. "מדרגות לגן עדן" הוא לא בדיוק דוגמא להקלטה אודיופילית(וזה לפני שמדברים על ה"טיקים" שקיימים בכמעט כול גירסאות הסידי שלו).

5. חבל שלא ניסית(או לא כתבת) על שימוש בפיקו עם ה-DAC הנוכחי שלך. מבחינתי, השוואה של מערכת X למערכת Y ללא ניסיון פירוק לחלקים היא קצת בעיתית(במיוחד שכבר נאמר כאן מספר פעמים שאחת החוליות אצלך עלולה להתגלות כחלשה ממה שאתה חושב).

6. מאוד נחמד שגילת שההשקעה יחסית לתמורה בציוד אודיו היא אקספוננטלית ולא לינארית, זאת המהות של אודיופילה. ועדיין אנשים מעדיפים להשקיע פי עשר כדי להשיג שיפור מינימלי.

7. (בעיקר ליוסי) שימוש בסוללות נחשב בד"כ כיתרון, בשל החשמל ה"נקי" יותר שהן מספקות, ויש מספר חברות HIGH-END שמוכרות את המוצרים שלהן עם מארזי חיצוניים.

8. כמה שזכור לי הפיקו מיוצר על ידי קבלנים, וג'סטין מרכיב אותם. בכולמקרה, יש מספיק ברשת של הביפנוכו שלו(הוא הוצג לראשונה באחד המפגשים של head-fi, ללא מארז).

כן צודק לגבי השם, נו טוב אז לא ציינתי.

אבל סבבה!

ואמרתי 1800 שקל נניח שעלה לי, זה פחות מAKG701

או סיינהיזר HD650 וכו'

(תבדוק מחירים בארץ שלהם!!)

ולא טענתי שDIRE STRAITS זה הדבר לבדיקות מערכת, אבל סתם אתה יודע הרבה גיטרות חשמליות ולהקה מוכרת, ויש להם אחלה איכות הקלטה.

לגבי לד זפלין, סתם התלוצצתי אם אתה מכיר את הסרט של ווינס וורלד.

לגבי שימוש עם DAC נוכחי וכו', קצת בעייתי כי אין לו חיבור RCA ואי אפשר לעקוף את הDAC הפנימי שלו, אלא אם אני מתחבר ישירות לLINE IN

יודע מה, אולי באמת מאוחר יותר אעשה את זה, יכול להיות מעניין :)

וכן צודק, תמיד מדהים אותי שאני מצפה שאם אשקיע נניח ברמקולים או או מגברים וכו' איזה 10X כסף לעומת משהו נוכחי, אקבל משהו שפי כמה יותר טוב.

ולרוב מתאכזב, כי בשלב מסויים אתה מגיע לרמה שגם שיש שיפור, השיפור לא ממש מצדיק את ההשקעה ולרוב הוא שולי יחסית.

לגבי כל השאר שרשמת עניתי וכו:)

אבל המון תודה על כל מה שרשמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי המכס לקחו לי כ300 שקל :(

ששילמתי הדולר היה קצת פחות ו500-510 דולר היו כ1700 שקל

ואמרתי 1800 שקל נניח שעלה לי, זה פחות מAKG701

או סיינהיזר HD650 וכו'

(תבדוק מחירים בארץ שלהם!!)

מצטער, אבל כרגע קיבלת נכשל במתמטיקה.

(גם על ההשוואה בין תפוחים לתפוזים, קנית את הפיקו בארץ? שני הזוגות שציינת עולים בין 250-300$, באותה מדינה שקנית)

ולא טענתי שDIRE STRAITS זה הדבר לבדיקות מערכת, אבל סתם אתה יודע הרבה גיטרות חשמליות ולהקה מוכרת, ויש להם אחלה איכות הקלטה.

זה בדיוק מה שטענת, אבל הוויכוח בנושא עקר לחלוטין.

לגבי שימוש עם DAC נוכחי וכו', קצת בעייתי כי אין לו חיבור RCA ואי אפשר לעקוף את הDAC הפנימי שלו, אלא אם אני מתחבר ישירות לLINE IN

יודע מה, אולי באמת מאוחר יותר אעשה את זה, יכול להיות מעניין :)

גם אם אתה מאמין בוודו כבל RCA->MINI פשוט יתן לך בסיס מספק להשוואה.

וכן צודק, תמיד מדהים אותי שאני מצפה שאם אשקיע נניח ברמקולים או או מגברים וכו' איזה 10X כסף לעומת משהו נוכחי, אקבל משהו שפי כמה יותר טוב.

ולרוב מתאכזב, כי בשלב מסויים אתה מגיע לרמה שגם שיש שיפור, השיפור לא ממש מצדיק את ההשקעה ולרוב הוא שולי יחסית.

זה ההבדל בין אחד שסתם אוהב לשמוע מוזיקה(טוב) לבין אודיופיל, "צוואר הבקבוק במערכת שלי הוא הארנק שלי."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיינהיזר 650 עולות גם בחול איזה 400 עד 450 דולר.

לא צריך להגזים.

http://www.amazon.com/s?ie=UTF8&tag=mozilla-20&index=blended&link_code=qs&field-keywords=hd650&sourceid=Mozilla-search

(מחיר רחוב קצת פחות)

וחוץ מזה, טוב בוא נעזוב ויכוח של המחיר.

מי שרוצה שיקנה, אני את דעתי אמרתי, ולדעתי זה מחיר ממש יפה ונחמד בהתחשב במה שאתה מקבל עבורו!

וכן אני מאמין בוודו, ולא מאמין שיהיה לי בסיס השוואה נוח, אבל אמרתי לך, אולי מאוחר יותר כן אעשה את זה.

לגבי מה שאמרת ואודיופילים.

אני כן מחשיב עצמי אודיופיל

אבל זה עדיין לא אומר שאני צריך להוציא הון תועפות אם אני לא שומע שיפור משמעותי

לא?

זה כמו שתגיד לי, למה יש לך כבל שעולה 100 דולר למטר אם יש כבלים שעולים 5000 דולר למטר ובטח שהם יותר טובים משלך.

גם אודיופילים מאוד רצינים ועשירים, תמיד עושים שיקולים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגבר וDAC.

מה רצית שגם יכין קפה?!

;D

רציתי מכשיר אחד שמנגן מוסיקה וכולל בתוכו מגבר חזק, במקום להחזיק בכיס שני מכשירים ולחבר אותם עם כבל.

לפחות, שיהיה אפשר לחבר אותו לסלולארי, ושהוא יגביר את הרמקולים שלו.

בכל מקרה, מדובר עדיין במוצר מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ

אולי בעתיד נראה עד כדי כך מזעור שגם זה יהיה אפשרי.

אני מניח שזה גם עניין של איכות, יותר מידי רכיבים כמו נניח כונן FLASH פנימי ומסך (שתראה השירים) וכו' היו פוגעים במובן מסויים גם באיכות אודיו.

גם ככה הכל פה "דחוס" נורא.

דרך אגב, ראיתי אנשים שלוקחים מחברים אותו למכשיר הזה, וקושרים הכל עם איזו גומיה.

בהחלט דרך נחמדה ביותר לקבל מוסיקה איכות גם "בדרכים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

למה לא?

הוא קונה אני מניח שבבי DAC ומרכיב.

(אין לו מפעל ייצור לשבבים כמו של בבית הרי)

אבל כן הכל הרכבה של עבודת יד, חיבור השבבים, לשים אותם על הלוח, החיבור של הלוחות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...