מגבר אוזניות Pico - עמוד 5 - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגבר אוזניות Pico

EAD

Recommended Posts

אולי גם שיכין קפה?!

תגיד לי אתה חושב שזה כזה פשוט???

זה כמו שתבוא לאינטל ותגיד להם שישימו לך מעבד שבתוכו כבר יש כרטיס מסך, זכרון של 16 ג'גה, כונן קשיח של אחד טרה וכרטיס קול

יאנו מעבד אחד שיעשה הכל

לא?

ואתה רוצה אותו הדבר פה, בטח גם תרצה רמקולים טובים שיתנו אותה איכות כמו רמקולי רצפה בגודל של מטר, לא?!

אולי תשאל את ג'סטין למה הוא לא עושה את זה, מעניין מה הוא יענה.

שמע...אם תיקח נגן פשוט...תלביש עליו כמות היסטרית של זכרון פלאש (וזה לא מגדיל במיוחד את הסיבוכיות של המעגל רק גודל...) תפרק את שתי קופסאות הפלסטיק, של הפיקו ושל הנגן...ותשים את שני המכשירים בתוך קופסאת פלסטיק אחת (שיש בה רק חיווט פנימי בין הנגן לפיקו)...ככה שיש 2 מעגלים נפרדים לחלוטין (לוגיקות שונות ואספקת מתח שונה, כנ"ל גם יציאות) תגיע לגודל של קופסא סיגריות...אולי טיפה פחות...זה לא נורא מסובך לעשות בכלל...אולי לשלב את זה זה מסובך אבל מכיוון שהפיקו לפי מה שהבנתי היא דרגת DAC ודרגת הגברה לא צריך להיות שום בעיה לעשות טיפה הנדסה ולחבר לזה...

אגב האם מישו יודע האם הפיקו הזה הוא אנאלוגי לחלוטין או שיש איזה DSP שמבצע את ההגברה,פעולת הDAC?

אגב2 איך מחברים את זה בדיוק לIPOD? דרך הLINE IN? האם הDAC הפנימי של הIPOD לא הורס את האיכות ומשם כל פעולת DAC שתעשה לא רק תוריד איכות (או במקרה הטוב תשאיר בדיוק כמו שהייתה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^^

די הויכוח הזה הופך לסתם ויכוח סרק.

בדקו את זה, וכנראה שאין אפשרות להכניס נגן פנימה מבלי להתפשר על איכות הסאונד (וגם לגמור את הסוללה על הדרך)

תאמין לי, שיש אנשים בHEAD FI שמוציאים גם 10 אלף דולר על מגבר אוזניות.

או קונים אוזניות ניידות באלף דולר.

לא נראה לי שגם אם PICO היה עולה 2000 דולר וכולל נגן בפנים, זה היה מזיז שם להרבה.

ותהיה בטוח שאם זה היה אפשרי והיה כזה רווח טוב, היצרן היה עושה את זה (ואם לא הוא, אז אחרים כן היו עושים את זה -PICO לא המגבר הנייד היחידי בשוק הרי)

לא אומר שזה "בלתי אפשרי"

אולי עוד כמה שנים נראה רעיונות דומים.

כרגע אני לא רואה שום דבר בסגנון, ובתור אחד שמתעניין בתחום וכו', אני לא מכיר גם שום יצרן שיש לו בכלל ב"קנה" מוצר כזה או משהו "בתכנון".

כלומר אם יהיה משהו כזה, זה יהיה עוד כמה וכמה שנים טובות.

(כמובן אתה מוזמן לייצר אחד כזה בעצמך, אולי זה באמת יהיה איזה "סארט אפ" רציני ומצליח - מאחל בהצלחה!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PCB זה משהו אחד.

והלחמה של הדברים עליו זה משהו אחר.

אין לי הרבה ידע בבניה של דברים כאלו, יש פה אנשים עם יותר ידע, תשאל אותם.

או בפורומים מתאימים אחרים.

לא רוצה להכנס לתחום שפחות מבין בו (חומרה ובניה שלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדקו את זה, וכנראה שאין אפשרות להכניס נגן פנימה מבלי להתפשר על איכות הסאונד (וגם לגמור את הסוללה על הדרך)

לא נראה לי שגם אם PICO היה עולה 2000 דולר וכולל נגן בפנים, זה היה מזיז שם להרבה.

ותהיה בטוח שאם זה היה אפשרי והיה כזה רווח טוב, היצרן היה עושה את זה (ואם לא הוא, אז אחרים כן היו עושים את זה -PICO לא המגבר הנייד היחידי בשוק הרי)

לא אומר שזה "בלתי אפשרי"

כרגע אני לא רואה שום דבר בסגנון, ובתור אחד שמתעניין בתחום וכו', אני לא מכיר גם שום יצרן שיש לו בכלל ב"קנה" מוצר כזה או משהו "בתכנון".

(כמובן אתה מוזמן לייצר אחד כזה בעצמך, אולי זה באמת יהיה איזה "סארט אפ" רציני ומצליח - מאחל בהצלחה!)

טוב הודעה אחרונה...

אני לא בטוח בן כמה אתה אבל אתה נלחם נגד הגיון מאוד פשוט. נגיד אני לוקח אייפוד נאנו של 16 ג'יגה...לא עושה לו שום שום שום דבר! רק שולף אותו מהקופסא פלסטיק שלו...עכשיו לוקח פיקו...ולא עושה לו שום דבר רק שולף מהקופסאת פלסטיק...מחבר אותם בין שניהם (ככה שהם לחלוטין נפרדים, גם בסלולה...אפילו בחיבור הטענת הסוללה)...ושם את שניהם (איך שהם) בתוך קופסאת פלסטיק...ובתוכה מחבר את אותם אחד לשני...יצא לי משהו שהוא בערך בגודל קופסאת סיגריות...עכשיו אני מדבר על משהו בלי שום חוכמה שיש...2 חיבורי חשמל אפילו!

בכל אופן, זה שאין "בקנה" זה אולי בגלל שמי שמשתמש במגברים כאלה רוב הסיכויים לא ירצה להיות כבול לנגן אחד? או שאין בזה רווחיות? או שסתם מי שמייצר מגברים וDAC-ים לא רוצה לשתף פעולה עם יצרן ...מה שכן אפשרי...אם תיתן לי פיקו ותיתן לי נאנו...סביבות היום יומיים ואני מרכיב משהו כזה בלי בכלל שכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אמרתי גם בהודעה קודמת

התחום שלי הוא לא חשמל והגברה וכו'.

אלא מחשבים (יותר תוכנה)

לכן לא רוצה לזרוק דברים לאויר.

מה שאני יודע הוא כזה, (וגם אמרו את זה פה קודם)

לא פשוט לעשות מה שאתה רוצה מבלי לפגוע באיכות של האודיו שתקבל.

זה הכל.

יכול להיות שאתה צודק וזה אפשרי.

אני לא יודע.

באמת שלא רוצה להכנס לויכוח על משהו שלא יודע ב100 אחוזים וסתם להטעות אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל EAD תתחדש! :xyxthumbs: (הגבתי קצת בדיליי אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם)

דבר שני לא הבנתי כל כך בשביל מה לעזאזל צריכים את הכניסתUSB (בשביל להפוך את זה לכרטיס קול נייד?)

דבר שלישי רציתי לדעת אם אתה יכול למדוד/לומר לי את הערך של DB אתה שומע. אני שואל את זה בגלל שאמרתה שהבאסים למשל טיפה איכזבו אותך, אני אומנם אוהב לשמוע על עוצמע גבוהה מהממוצע אבל זה לא אומר שאני רוצה להיות חרש, ויכול להיות שעם כל הנסיון שלך נגרם לך נזק כלשהו שאתה "מאולץ" להגביר לעוצמות האלו?(שלא תבין לא נכון, זאת רק השארה), ולכן ה"התאכזבות" שלך בכלל לא תהיה רלוונטית לחלק גדול מהאנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

איך אני יכול לבדוק DB ?

קצת קשה לי, אין לי פה משהו חיצוני לבדוק.

חיבור USB

כן בהחלט, זה כרטיס קול חיצוני (איכותי ביותר!!! אפילו הייתי אומר שבעל DAC ואיכות יותר מASUS D2X שיש לי) ביותר.

ההיתרון גם, שבגלל שחיצוני (ומקבל חשמל מסוללה שנטענת ולא מUSB עצמו לדוגמא), אז אין כל מיני "רעשים" חשמלים והפרעות חשמליות וכו' שיש בתוך המחשב.

בהחלט יכול לחסוך קניית כרטיס קול גם כן.

זה היופי במכשיר הזה

אתה בא לכל מחשב בעולם עם USB

מחבר אותו

ויש לך דרך מעולה ואודיופילית ביותר( למשהו נייד) לשמיעה מאוזניות איכותיות שדורשות הגברה או מרמקולי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והUSB לא תורם בכלל לטעינה של הסוללה או משהו?

קצת חבל להיות כל הזמן תלוי בבטריות מבלי אפשרות לחבר לחשמל וללכת לישון בשקט שאתה בטוח שזה ימשיך לעבוד כל היום (הכוונה כמובן למען החלפת כרטיס הקול במחשב ולא ללכת איתו מחוץ לבית!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בדקו את זה, וכנראה שאין אפשרות להכניס נגן MP3 פנימה מבלי להתפשר על איכות הסאונד (וגם לגמור את הסוללה על הדרך)

לא נראה לי שגם אם PICO היה עולה 2000 דולר וכולל נגן MP3 בפנים, זה היה מזיז שם להרבה.

לא אומר שזה "בלתי אפשרי"

תבדקו את זה:

http://www.redwineaudio.com/iMod.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור???

הם עשו לזה מוד ככה שאם תחבר לזה מגבר חיצוני אז הDAC יתחבר ישר למגבר בלי לעבור דרך האמפליפייר של הIPOD...זה אפילו לא קרוב למה שהציעו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה, הרעיון לשילוב נגן עם מגבר ו-DAC אייכותי וטוב פשוט לא קיים!

מה קשור איי מוד?

מדובר פה סך הכל באייפוד עד דור 5.5 שעבר מוד שגורם לאות הדיגיטלי לעבור באופן ישיר ולא עקיף דרך ה-DAC האייכותי של וולפסון שנמצא באייפודים ואינו בשימוש מלא. מלבד נגן ו-DAC איפה המגבר המופלא שלנו כאן בכל הסיפור?

הדבר הכי קרוב למה שאני רואה כרגע זה נגני איי אדיו/ קאון שמכילים מיני מגבר פנימי שיכול להניע מסוימות בצורה חביבה וגם זה לא יהיה סופר של דבר.

לסיכום, לוקח הרבה זמן עד שיוצא מכשיר שמכיל הכל באחד והמכשיר שלנו כאן פשוט לא קיים כי האוכלוסיה שלרוב משתמשת במגברים ונגנים כתוגמת האיי מוד וכל נושא האודיו פשוט יודעת ומבינה שמחליפים פה לרוב ונגיד תרצה לקחת ת'נגן הנייד האהוב עליך עם מגבר ואוזניות אחרות אז מה תעשה? תתחיל לפרק ת'שילובון של כל המכשירים? זה לא עובד ככה ואני לא רואה את זה יוצא בזמן הקרוב...

טוב לראות שמשתמשים ותיקים חוזרים לכאן ואנשים עם ידע טוב באים לתרום לקהילה! ;D

יום טוב ושמיעה נעימה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי המכס לקחו לי כ300 שקל :(

(כלבים בני כלבים!!!)

בכל מקרה

הוא עולה כ510 דולר בגרסה שכוללת DAC

יש גרסה בלי DAC שעולה כ300 או משהו כזה (לא יודע במדוייק) וממש לא שווה לקנות (DAC עושה אותו ממש כייפי!)

חוץ מזה משלוח עולה עוד כ25 דולר

ומכס עולה כפי שציינתי (לצערי!), אולי לכם יקחו קצת פחות.

ואני חושב שהוא שווה כל שקל.

אל תשכחו שאפשרי להזמין במלא צבעים שונים, אני ראיתי קומבינות של כחול ממש יפות גם כן)

ועוד תמונות:

pico2.jpg

397119891_2UEoQ-XL.jpg

397119712_N28nH-XL.jpg

יש רק לציין שאלו לא שלי(לא אני עשיתי אותן, לקחתי מן הרשת)

איזה מכשיר חמודדדדד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...