שאלה לגבי השוואה בין GDDR2 לGDDR3 ב9500GT - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי השוואה בין GDDR2 לGDDR3 ב9500GT

ofelshadow

Recommended Posts

רציתי לשאול לגבי הכרטיס הנ"ל בהתחשב בזה שיהיה לו מחשב חזק, עם QUAD זיכרון ולוח אם

איזה משני הכרטיסים עדיף:

הGDDR2 עם 1G זיכרון

או

הGDDR3 עם 512 זיכרון

נא לקחת בחשבון שאני אבחר כנראה בדגם של שמגיע עם הZONE

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציין תקציב כדיי שנוכל לעזור ולהביא לך הצעות (שיכול להיות ויהיו טובות יותר)

ציין את מפרט המחשב עליו הולך להיות הכרטיס

בכל אופן, 512MB של GDDR3 עדיף, 1הGB אפילו לא יהיה מנוצל במקרה הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה :]

אני בוחר כרטיס למפרט קיים ואני לא רוצה לציין פה את המפרט כי זה לא שייך ויעבירו את זה.

אבל אם תיכנסו למפרטי מחשב תוכלו לראות את הנושא שלי שם עם המפרט.

בכל אופן תודה רבה עזרתם מאד :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעבירו... אם תשים לב בכל תרד האחראי פורום מבקש שירשמו את המפרט... כי זה בעייה להמליץ על משהו על "עיוור"

בכל אופן את התשובה שלך קיבלת... אם אתה רוצה לקבל מעבר לכך - מפרט מחשב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- 4670 בגרסאת 512MB GDDR3 עובר בקלות וחזוק יותר מה- 9500GT 512MB GDDR3, כמו כן גם בכללי, וגם במבחני ביצועים פרטניים למשחקים שונים ברזולוציות שונות, אין ספק כי ה- 9500GT לא מצליח לעמוד מול ה 4670. נכון, ה 4670 עובר אותו לפעמים בקצת, אך בכלליות , מבחינת מחיר וביצועים, רק 4670 אם כבר.

*** מציע לרדת בכלל מה 1GB של 9500GT לא רק שזהמ צחיק עם 128 BIT אלה שגם הכרטיס עצמו חלש.

אבל יש לי הצעה טובה מכיוון אחר, למה לקחת QUAD? ניתן לקחת E8400, ולתת עוד 300-400 שקלים לכרטיס מסך, זה ייתן לך ביצועים גראפיים מטורפים בהשוואה לכרטיסים שאנחנו מדבירם עליהם כרגע, שאיתם, לא תגיע רחוק אם אתה מתכוון לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לנושא... אין בכלל מה להתלבט! 4670 הרבה יותר מתשתלם מ-9500GT וגם אפילו מ-9600GT...

כרגיל, שטויות של חובבי ATI.

ה-9500GT עולה החל מ-350 שקלים, ה-4670 החל מ-500, וה-9600GT החל מ-600 (לצורך העניין, השוואה לפי נועה מחשבים).

ומבחינת ביצועים, מדורגים בדיוק באותה צורה.

אף אחד מהכרטיסים לא יותר משתלם מהאחר, הכל תלוי בכמה רוצים להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אהדתי את השטויות שאתה אומר QttP.... יש לך מנהג מגונה כזה לרמוס כל מה שזז לפני שאתה באמת מברר...

מה הקשר עכשיו?.... 4670 ממש נוגע ברמה של 9600GT ועולה כ-150 ש"ח פחות.

אז בשביל עוד 3 FPS תשלם 150 ש"ח??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד אהדתי את השטויות שאתה אומר QttP.... יש לך מנהג מגונה כזה לרמוס כל מה שזז לפני שאתה באמת מברר...

אני עושה את זה רק כשאני נתקל בהצהרות יומרניות שלא באמת מבוססות על משהו.

מה הקשר עכשיו?.... 4670 ממש נוגע ברמה של 9600GT ועולה כ-150 ש"ח פחות.

אז בשביל עוד 3 FPS תשלם 150 ש"ח??

ה-4670 לא ממש נוגע ב-9600GT. הוא אולי יותר קרוב אליו מאשר ל-9500GT, אבל עדיין יושב יפה מאוד ביניהם.

והפרש המחירים הממוצע ביניהם (שים לב - ממוצע, לא הזול ביותר שאתה יכול למצוא ביום נתון בחנות נתונה), הוא פחות מ-150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...