נתפסתי על 140 קמש במצלמה:( - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתפסתי על 140 קמש במצלמה:(

sh2006

Recommended Posts

אני אתחיל בזה שאני מפגר ...אני לא בסדר לא הייתי צריך לנהוג ככה...אז בבקשה בלי להוסיף.

חזרתי הביתה בשעת לילה מאוחרת מכיוון אשקלון לרעננה על כביש 4,

אחרי צומת גהה המשכתי על הכביש , בגלל שהוא היה 4 נתיבים הייתי בטוח שזהו כביש של 110 אז הרשתי לעצמי לנסוע מהר מהרגיל.

לאחר 2 דקות חזק האיר את כל הכביש...לא ניתן לתאר את ההרגשה הרעה שעברה עלי.

עכשיו אני בבית מחכה לדוח בעצב רב , האמת שהמחשבה שאבא שלי יראה את זה יותר מרעידה אותי.

בכל מקרה מישהו שעבר את זה או מבין יכול לתת לי עצות או לפחות לספר לי מה הולך לקרות בשבועות הבאים?

כביש 4 בחלקו אחרי גהה הוא כביש של 90 קמש ,לפי מה שאני בדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

קורה.. לומדים מחוויות כאלה. קשה מן הסתם להגיד לך משהו שיעודד אותך כי המצב שלך לא ממש משאיר מקום לזה.. בכל אופן, אין הרבה מה לעשות עם מה שקרה. כדאי שתגיד לאבא שלך לפני, זה תמיד הרבה יותר גרוע אם הוא יגלה לבד. אתה בטח מבין מה יהיה כתוב במכתב (אפילו שקשה לך להשלים עם זה), תתכונן לזה.. וחוץ מזה תנסה לעודד את עצמך כי אתה בטח מבואס רצח...

אל תדאג, אתה תעבור את זה, יש דברים הרבה יותר גרועים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אחי אני מבין ללבך! ממש כל הזין! אבל אין מה לעשות

אני יכול לעודד אותך ולהגיד לך שלמשטרה בארץ אין כסף לסירטי צילום למצלמות ואין כסף ורוקן ישנים ולכן קורים מצבים שבהם אתה לא באמת צולמת.

הדבר הכי מעודד שיש לי להגיד זה שחבר שלי צולם גם על כביש 4 בסוכות שעבר לטענתו על 130 (לדעתי על יותר, רק בגלל שאני מכיר אותו) והוא עדיין לא קיבל שום פנייה בנושא (ברור לו שהוא צולם כי הוא היה היחיד על הכביש)

בהצלחה! ואני אפילו לא יכול להגיד לך שזה טיפשי כי אם הייתי לבד על הכביש בלילה הרבה חלקים של כביש 4 באמת לא נוראיים ב140.

אישית אני לא עובר עכשיו את ה95 אבל זה אחרי ששוטר עצר אותי על 120 קמ"ש והקטע שיותר עיצבן אותי זה שגם הייתי לבד על הכביש והשוטר בעצמו אמר לי "שמע, לא נסעת מהר, מהר היה 130 ומעלה. אבל עצרתי אותך ועברת על החוק אז אני חייב לתת לך דו"ח" - :kopfpatsch: אין יותר מרגיז מזה

אם אני זוכר נכון אגב. הקנס של 140 קמ"ש הוא 750 ש"ח + 8 נקודות.

כמו שאתה אומר האוטו הוא של אבא שלך ולכן הוא יקבל את הקנס והנקודות ופשוט תצטרך להעביר את זה על שימך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האוטו רשום על שמכם אז תוך חודש חודשיים תקבל את ההזמנה למשפט

אם האוטו שייך לחברת ליסינג הם יקבלו את הדוח וידרשו הצהרה של הנהג מה שיכול לקחת כמה חודשים

אני עשיתי עבירה עם ליסינג במרץ ועדיין לא קיבלתי את הדוח על שמי

תקווה שבתמונה תהיה עוד מכונית באזור שיכול לפסול את התמונה

כביש 4 מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה! אתם יודעים לעודד..

האמת שקראתי אותו

והעצה הכי טובה שמצאתי שם זה לדבר עם התובע ולסגור איתו על 750 שקל ו10 נקודות רק בשביל שיסגור את התיק.

עוד שאלה

האם אני נחשב נהג רגיל אם אני מעל גיל 21 ויש לי כמעט 5 שנים רישיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן, אתה נהג רגיל

ב. 140 במקום 90 זאת הזמנה למשפט ולא דו"ח

ג. תקווה שבאמת שזה לא באמת צילם (לא היה סרט צילום), אבל אל תבנה על זה

ד. זאת באמת לא מהירות מופרזת לתנאי הכביש, אבל מה לעשות שבמדינה המסריחה הזאת אלה חוקים..

ה. בהצלחה במשפט

ו. תצפה לשלילה של לפחות 30 יום, אלא אם תיפול על תובע נחמד שיסכים לסגור את זה על קנס ותנאי בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי למזלי לא יצא להיתפס עדיין(סך הכול אני נהג זהיר) נראה לי שאם תעצור אותי משטרה זה יהיה בגלל שנסעתי לאט מידי...

מה שכן, יצא לי להיות למשך כמה זמן בצד השני(זה שמצלם אותך עובר על החוק) ::)

בקיצור אני יכול לומר שבגלל חוסר תקציב, עם מצלמת התיעוד המעפנה שהביאו לי הצלחתי "להרשיע" לא יותר מ 25% מהמקרים. מה שאומר ש75% ניצלו. הבעיה היא שאם זאת היתה אוטומטית אז היא בטח צילמה טוב יותר.

בקיצור העצה הכי טובה שלי אליך היא: אם זה קנס,פשוט שלם וזהו. אם זה משפט, תדאג שיהיה לך עורך דין כריש, שלא רק ידאג ליגבות מימך סכום עמלה גבוה אלה גם יוציא אותך מיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??

אתה רוצה לטעון מול השופט שאתה לא אשם כי לא ראית את המחוג בלוח השעונים?? :kopfpatsch:

אני מסרב בתוקף להאמין שאתה יכול להיות עד כדי כך דביל.. :-X :nixweiss: :s05: :screwy:

ואו סליחה על הבורות!...

סתם הרהרתי אם זה יעזור

אדם במצבי חושב על כל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם זאת הפעם הראשונה שנתפסת בעבירה אז יש סיבה להיות אופטימי. לרוב נוטים להקל במשפט על נהגים שזו העבירה הראשונה שלהם, ואני מכיר מקרים רבים של אנשים שכך "ניצלו" משלילת רשיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח ועליק אם תגיד לו שאתה היית צריך ולא שמת הוא יזיין אותך עוד יותר

יגיד לך יענו מה לא מספיק שאתה נוסע מהר

אתה גם צריך ולא שםםםםםם?????

חח לא חשבת על זה?

כמו שנאמר תקווה שאין סרט צילום

פעם הבאה אל תסע ככה מהר

לא בישביל הדוחות

בישביל אמא שמחכה בבית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...