נתפסתי על 140 קמש במצלמה:( - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתפסתי על 140 קמש במצלמה:(

sh2006

Recommended Posts

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה הבעיה שלהם? הכביש ריק! :s05:

המצלמה מצלמת ב120 קמ"ש ומעלה ואין להם עם זה שום בעיה 115 קמ"ש זה עדיין מעל המותר ומשלמים על זה קנס. רק חבל שכל הכסף הזה לא נכנס לקופה של המשטרה אלא לקופה של המדינה.

לא בהכרח, נגיד דודה שלך (אחותך של אבא שלך לדוגמא) נשואה לדוד שלך (שאין לו קשר דם על המשפחה שלך) ויש לו אח, אז הוא אח של דוד שלך.

זה נכון . אני חושב שיש שפות שיש להם שם בשביל זה . אני חושב שאפשר לקרוא לו אח של גיס של אבא/אמא ואז זה יהיה יותר מדויק אבל גם יותר ארוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון,

אם במשפט אני אומר שהמפתחות היו בידי חבר השעה שזה צולם הייתה 3 וחצי בלילה

אני ישנתי באוטו אחרי יציאה ואיני יודע מי נהג באוטו באותו הלילה משום שבכל לילה מישהו אחר עושה זאת...

תופס?

(אני לא מצפה להתחמק מעונש, רק הקלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אוי אתה כזה נאיבי... נראה לך שמעניין את המשטרה אם אתה זה שנהג, או חבר שלך? מי שנהג הוא זה שעבר את העבירה, הוא ישלם את הקנס ויקבל את הנקודות/שלילה.

זה יעבוד רק אם תמצא חבר שיודה שהוא זה שנהג, ויהיה מוכן לספוג את הקנס והנקודות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי אתה כזה נאיבי... נראה לך שמעניין את המשטרה אם אתה זה שנהג, או חבר שלך? מי שנהג הוא זה שעבר את העבירה, הוא ישלם את הקנס ויקבל את הנקודות/שלילה.

זה יעבוד רק אם תמצא חבר שיודה שהוא זה שנהג, ויהיה מוכן לספוג את הקנס והנקודות...

יש מתנדב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון,

אם במשפט אני אומר שהמפתחות היו בידי חבר השעה שזה צולם הייתה 3 וחצי בלילה

אני ישנתי באוטו אחרי יציאה ואיני יודע מי נהג באוטו באותו הלילה משום שבכל לילה מישהו אחר עושה זאת...

באמת.. :yelclap:... איזה רעיון מקורי שאף אחד לא חשב עליו עד היום.........:kopfpatsch:

זה מזכיר לי קטע שהיה בחדשות בפולין לפני חודשיים:

מכונית נמצאה הפוכה בתעלה בצד הדרך. מתוכה חילצו 3 אנשים, אבל היות ולא היו חגורים בחגורת בטיחות שלושתם היו מוטלים אחד על השני מאחור, צמודים לשמשה האחורית כשחלק מגופם של שניים יוצא מתוך הרכב. מצאו אצל שלושתם רמת אלכוהול בדם יותר מפי 10 מעל המקסימום המותר לנהיגה (רמת דם באלכוהול?) . הסתבר ששלושתם שוטרים שחזרו מסיום משמרת בעירם, בתחום הפיקוח על התחבורה בכבישים............

שלושתם טענו שאינם יודעים מי נהג ברכב כי היו כל כך שיכורים שלא זוכרים מי מהם נהג.

התביעה החליטה שהכי טוב לפתור הבעיה בדרך פשוטה, שלחה את שלושתם לתא הכלא. אחרי שיצאו צפוי להם בירור בשאלה באיזה מצב היו בעת המשמרת שלהם......

ולארצנו :

במשטרה מזהים את הרכב לפי המספר, ואוטומטית שולחים על פי הבעלים הרשום של הרכב. זה יכול לקחת גם חודשיים וגם שלושה.

אם זה חברה, שולחים למנהל החברה בהנחה שהוא כבר ידע למצוא מי נהג ברכב ולא ירצה בעצמו לתת הדין בגלל עבירה של עובד שלו. הבירור והמשלוח יכולים להיות סיבה לעיכוב נוסף של עוד חודש. אם זה בליסינג, שולחים לחברת הליסינג שחייבת בתוך זמן נקוב להשיב בדיוק בידי מי היה הרכב באותו יום.

בעבירות מהירות קלות (עד 20 מעל המותר בעיר, עד 30 מעל המותר בכביש שאינו תחום עירוני) ניתן לבקש המרה באזהרה, בתנאי שהמבקש בעל רשיון לפחות 5 שנים וב-5 השנים האחרונות לא היו לו דו"חות על עבירות שיש בהן נקודות (חניה לא נחשב) ולא היתה לו עבירת מהירות דומה לזו שעליה הוא מבקש המרה באזהרה. אם מקבלים המרה באזהרה אין נקודות, אבל אם בתוך שנה נתפסים שוב בעבירה דומה, האזהרה מתבטלת וצריך לתת הדין גם על העבירה הראשונה עליה היתה המרה.

אם במשך שנה לא נתפס הנהג באף עבירה, הרי שלא היו דברים מעולם.

עבירות תנועה הם מסוג עוונות, כלומר אם במשך שנה אחת לא נשלח דו"ח ולא נקנטו כל פעולות למהלך הדין, יש התישנות. גם משלוח הדו"ח ואפילו לא בדואר רשום אבל יש רישום במשטרה שזה נשלח (ממוחשב, הכל היום ממוחשב) זה נחשב כפעולת הליך הדין שעוצר ההתישנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. זה קרה פעם לאמא שלי, היא הפילה את הנקודות על סבתא שלי (שלא נוהגת כבר שנים) ושילמה את הקנס בעצמה. סבתא שלי אפילו לא ידעה על זה לפני שזה עלה באיזה אירוע משפחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "הפילה", הסבתא לקחה את זה על עצמה.

אתה בכלל לא הבנת מה הוא רוצה לעשות. הוא רוצה לטעון "לא אני נהגתי, אני ישנתי ואין לי מושג מי נהג" מתוך תקווה שהשופט יגיד "אה סבבה חמוד, זה לא אתה? אוי, ואין לך מושג מי זה היה? באסה :( טוב לא נורא חמוד, אם זה לא אתה אז זה לא אתה.. מצטערים על ההטרדה", וישלח אותו הביתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה "הפילה", הסבתא לקחה את זה על עצמה.

אתה בכלל לא הבנת מה הוא רוצה לעשות. הוא רוצה לטעון "לא אני נהגתי, אני ישנתי ואין לי מושג מי נהג" מתוך תקווה שהשופט יגיד "אה סבבה חמוד, זה לא אתה? אוי, ואין לך מושג מי זה היה? באסה :( טוב לא נורא חמוד, אם זה לא אתה אז זה לא אתה.. מצטערים על ההטרדה", וישלח אותו הביתה.

כן, ביררתי כרגע... בלבלו אותי עם הסיפור.

היא שלחה מכתב הודאה ושכחה מזה ואז זה עלה באיזה ארוחה משפחתית כאילו שעשו לה את זה בלי שהיא ידעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...