נתפסתי על 140 קמש במצלמה:( - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נתפסתי על 140 קמש במצלמה:(

sh2006

Recommended Posts

בואו אני אגלה לכם סוד שהוא די ידוע בציבור. המצלמה מצלמת את מי שעובר את ה120 קמ"ש. זה בדוק מישהו שעבד פעם עם אשתי קצת מיהר לבער שבע והצתלם ב7 מצלמות :lol: . מישהי בעבודה שלי קיבלה קנס על 116 קמ"ש . ההסבר לזה הוא מאוד פשוט המצלמה מצלמת 120 קמ"ש ומעלה ותמיד מורידים 5 קמ"ש כי זה לא מכשיר מאוד מדויק.

אז פשוט תזהרו לא לעבור את ה115 קמ"ש שיש מצלמות .

התירוץ היחיד שאתה יכול לתת זה שעקפת מישהו ואז מותר לך לנסוע 20 קמש יותר אבל בגלל שאמרת שהכביש היה ריק אז אין לזה סיכוי.

פשוט תכין את אבא שלך לדו"ח ולנקודות ותצתרך להעביר אותו על שמך איכשהו.

אני חושב שכביש 4 עד קצת לפני גנות זה כביש של 110

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^^^

יש חוקים שנועדו שיעברו עליהם.

המצלמות האלה מאוד מסוכנות. תחשוב על זה - אתה נוסע 140, פתאום רואה ודופק ברקס, ואז המכונית מאחוריך מתנגשת בך.

אין לי בעיה עם אנשים שנוסעים מעל למהירות המותרת

אבל לכתוב לבן אדם ללכת ולעקור אותה? זאת עבירה פלילית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זו עבירה פלילית אם תופסים אותך. אני לא אומר לו ללכת לעקור את המצלמה, אבל אני גם לא אומר לו לא לעקור אותה.

המצלמות האלה זה דבר ממש גרוע. גם צריך לחפש אותן (מוריד מההתרכזות בנהיגה), וגם כשאתה מוצא אז אתה צריך להסתכל במראה האחורית בזמן שאתה בולם, כדי לוודא שאין אף אחד שיכנס בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יש חוקים שנועדו שיעברו עליהם.

המצלמות האלה מאוד מסוכנות. תחשוב על זה - אתה נוסע 140, פתאום רואה ודופק ברקס, ואז המכונית מאחוריך מתנגשת בך.

חח אהבתי והגיע הזמן להחליף חתימה. צוטטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס, אנטישמי, גזעני, בעל כוונות מיניות, מאיים, פולשני לפרטיות הזולת, או בעלות כל תוכן אחר העובר על חוקי מדינת הן אסורות.

אתה גם שכחת לסמן את החלק הזה:

הודעות בעלות תוכן שקרי, משמיץ, לא מדויק, גס...

למצלמות יש אזעקת מצוקה, לא מזמן היה אחד שניסה לעקור ותפסו אותו על חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד תודה שאתה לא חייל.

חיילים שנתפסים על דבר כזה במסגרת הצבא אוכלים הרבה יותר חרא.

גם מעמידים אותם לדין בבית דין לתעבורה, גם קונסים אותם וגם שופטים אותם בצבא וזורקים אותם לכלא לכמות זמן נחמדה.

קיצר למדת את הלקח שלך.

מה גם שמניסיון אני יכול להגיד לך שמהירות גבוהה זה טעות. אתה מרגיש שאתה בשליטה, אבל אין לך טיפת שליטה ברכב אם משהו, אפילו קטן שבקטנים, משתבש.

אז המלצה שלי אליך - אל, אבל אל תנהג ככה.

מעל 120 זה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התירוץ היחיד שאתה יכול לתת זה שעקפת מישהו ואז מותר לך לנסוע 20 קמש יותר אבל בגלל שאמרת שהכביש היה ריק אז אין לזה סיכוי.

זה בכלל לא נכון. המהירות שכתובה בשלטים היא המקסימלית שמותר לך להגיע אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שלא יתפסו אותכם עם המכנסיים למטה תקנו אחד כזה...

לי כבר יש אותו חודש וכבר הרווחתי קנס אחד כאשר הוא גילה ניידת עם דבורה עוד בכלל לפני שהיה קשר עיין

שלא נדבר על כמות המצלמות שהוא מגלה לי כל יום...

מי שרוצה עוד פרטים ודרכים לקניה שיצור קשר בפרטי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...