אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

1. למה זה לא נערך בחצי הדרך במדינת בתל אביב למשל . . . איך בדיוק ניסע עם המחשב שלנו לנשר הזאת ? דלק הלוך חזור עולה לי כמו הפרסים בתחרות. פעם הבאה תערכו את זה בזיג זג או LOGICPC במרכז, יהיה נוח לכולם בחצי הדרך. :xyxthumbs:

2. לא שם כי זה מוכר ע"י HWBOT:

מקום ראשון בעולם (המעבד הראשון שמה זה גרסה אחרת ממה שיש לי כרגע בדיון עם האתר) מעבד הפנטיום 3 הכי מהיר:

http://www.hwbot.org/searchResults.do?direction=&applicationId=13&teamId=0&userName=&gpu=&numberOfVideocards=0&cpu=Pentium+3+1.133Ghz+%2884%29&chipset=&model=&manufacturer=&minScore=&maxScore=&gpuId=0&cpuId=1020&chipsetId=0&modelId=0&manufacturerId=0&offset=0&displayAdvanced=false&countryId=0&dateFrom=&dateUntil=&minGpuCoreFreq=&maxGpuCoreFreq=&minGpuMemFreq=&maxGpuMemFreq=&minCpuFreq=&maxCpuFreq=&system=&minTotalPoints=

3.מקום שני בעולם VANTAGE במצב PERFORMANCE עם Q9450@3.85 (תוצאה שלישית ורביעית זה הQ9450 כאשר הרביעית שלי):

http://service.futuremark.com/search/3dmarkvantage.action?_product_displayed_=3DMark+Vantage&product=3dmarkvantage.action&doSearch=true&page=&receiver=%2Fajax%2Fsearchresult3dmarkvantage.action&_preset_displayed_=Performance&preset=2&_cpuId_displayed_=Intel+Core+2+Quad+45nm&cpuId=230&_hasPPU_displayed_=All&hasPPU=-100&cpuSpeedFrom=&cpuSpeedTo=&_gpuId_displayed_=ATI+Radeon+HD+4870&gpuId=451&gpucorespeedFrom=&gpucorespeedTo=&gpumemoryspeedFrom=&gpumemoryspeedTo=&_gpuMemory_displayed_=All&gpuMemory=-100&_shadermodel_displayed_=All&shadermodel=-100&_cooperativeGpus_displayed_=All&cooperativeGpus=-100&_graphicsdriver_displayed_=WHQL+drivers+-+FM+approved&graphicsdriver=3&_operatingsystem_displayed_=All&operatingsystem=-100&_filterDuplicates_displayed_=All+results&filterDuplicates=false&newestminorversion=1&_scoretype_displayed_=3DMark+score&scoretype=1&scoreFrom=&scoreTo=&_validity_displayed_=Yes&validity=0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

צריך להגיד תודה שיש תחרות ושיש פרסים

ולא צריך לדבר על פרסים בצורה כזאתכאילו הפרסים עלובים .

איך בדיוק מצפים לערוך את התחרות במקום אחר ולא בנועה שהוא הספונסר !

זה כמו להגיד שgigabyte תערוך תחרות ותתן פרסים ובסוף התחרות תערך בבית של .

בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל משהו שאני אישית חייב להתעקש עליו זאת בדיקת ה32M

הריי אפילו בתחרויות עולם הגדולות ביותר לא עושים דברים כאלו

מטרת אוברקלוקים קיצוניים בגז או בחנקן נוזלי היא לתת את התוצאה במהירות הגבוהה ביותר כמו SUPERPI 1M או ולא לבדוק 10 דקות רק יציבות כי אם כך אז יכול היה להיות שחצי מהאנשים באליפות העולם שאנחנו מכירים כבר היו נפסלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל משהו שאני אישית חייב להתעקש עליו זאת בדיקת ה32M

הריי אפילו בתחרויות עולם הגדולות ביותר לא עושים דברים כאלו

מטרת אוברקלוקים קיצוניים בגז או בחנקן נוזלי היא לתת את התוצאה במהירות הגבוהה ביותר כמו SUPERPI 1M או ולא לבדוק 10 דקות רק יציבות כי אם כך אז יכול היה להיות שחצי מהאנשים באליפות העולם שאנחנו מכירים כבר היו נפסלים

צודק ומחזק את דבריך

לא ידוע לי על תחרות עולמית עם בדיקת יציבות

או שיעשו משהוא נפרד , נגיד:

התוצאה הטובה ביותר ל 1MB SPI בלי שום קשר ל או יציבות

לפי דעתי זה מה שמקובל בתחריות בינלאומיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה, עובדה שזה ככה בHWBOT

נ.ב מישהו כבר ראה את המגזין החדש לאוברקלוקרים? (the Overclocker )

ראיתי רק את המהדורה הראשונה

נראה בסדר רק שמלא מלא פרסומות (מחלקים חינם אפשר להירשם ולקבל את זה במייל )

למי שמעוניין המהדורה הראשונה

http://cde.cerosmedia.com/overclocker/1G48a94db6ad6e2012.cde

לא עקבתי אם יש עוד מהדורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל העניין, אתה לא חייב גופי .. תנסה, הכל עניין של לנסות, תנסה לעשות הכי טוב שאתה יכול עם מה שיש לך.. זו המשמעות באוברקלוקינג..

זה בידיוק כמו העובדה שאני לא בוכה על זה שיש לי חרא זיכרונות ושעם הBT המעבד שלי עובר את ה100 מעלות(כן כן, תראה תתמונה בעמוד קודם)

אין מה לעשות, בשביל מסתכנים טיפה אבל נהנים! אני נהנה מזה ואני לא מתבייש להגיד את זה..

אני יכול להגיד לכם אפילו שבמקום פרס בSKYPC רציתי לבקש לעשות סשן על LN2 שהיה מהנה הרבה יותר מאשר איזה פרס...

BTW/ד"א : התפנה לי היום הרבה זמן ואתם הולכים לראות תוצאות גם מהמערכת הנוכחית וגם מהמערכת שלי עם הסמפרון... :):cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, זה לא פייר פייט או משהו, מי שיש לו אמצעים ומעבד טוב לOC יש לו סיכוי טוב לזכות

זה לא נכון.

בכוונה בנינו את התחרות כך שגם למי שאין קרדיט בבנק כמו ללבייב בימיו הטובים יש סיכוי טוב.

נכון, בקטגוריית האקסטרים אי אפשר להתחרות בלי כיסים עמוקים, אבל בכל מקצה יש יותר מפרס אחד והשקענו כדי שתהיה רשימת פרסים ארוכה ומוצלחת.

קח למשל את מקצה . גם שם יש פרסים יפים ביותר - ובנתיים עוד לא ראיתי מתמודדים.

פרסים יחולקו ליותר מארבעה מתמודדים - ואתה מוזמן להשתתף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה התוצאה שלי ב pi 1M כשהמעבד על 3.8GHz

778977906.JPG

ב pu 32M המעבד לא היה יציב, אז אין לי את התוצאה.

והנה התוצאות של המעבד E6400 כשהמעבד עומד על 3.6GHz והוא יציב.

32M

817289400.JPG

1M

1199757513.JPG

וחבר'ה יש לי בעייה אני לא מצליח להריץ את ה 3DMARK06 :\ לא יודע למה....

מישהו יודע אולי מה הבעייה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...