אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

שלום לכל החברים בפורום וקירור של האתר ולגולשים החדשים.

זהו הדיון הרשמי של אליפות ב-OverClocking לשנת 2008. כאן תוכלו למצוא את הכללים המלאים של התחרות, לשאול שאלות את המארגנים ולהתעדכן בתוצאות העדכניות ביותר.

הכללים:

האליפות השנה תחולק לארבעה מקצי תחרות:

1. הביצועים הטובים ביותר מערכות מבוססות פלטפורמת אינטל

a. השתתפות למערכות בהם המעבד הראשי (CPU) הינו מתוצרת חברת , אשר הושק רשמית על ידי החברה עד לתאריך ה-1 לאוקטובר 2008 ומיועד לתושבת 775.

b. מותרת השתתפות למערכות בעלות כל כמות של ליבות, אולם רק מערכות בעלות מעבד אחד.

c. למשתתפים תותר האפשרות לכבות ליבות עיבוד בהתאם לרצונם.

d. יותר שימוש בכל מערכת בטמפ' החדר (אויר/מים).

2. הביצועים הטובים ביותר מערכות מבוססות פלטפורמת AMD

a. השתתפות למערכות בהם המעבד הראשי (CPU) הינו מתוצרת חברת , אשר הושק רשמית על ידי החברה עד לתאריך ה-1 לאוקטובר 2008 ומיועד לתושבת 939, AM2 או AM2+.

b. מותרת השתתפות למערכות בעלות כל כמות של ליבות, אולם רק מערכות בעלות מעבד אחד.

c. למשתתפים תותר האפשרות לכבות ליבות עיבוד בהתאם לרצונם.

d. יותר שימוש בכל מערכת בטמפ' החדר (אויר/מים).

3. מקסימום אחוזי שיפור ביצועים

a. תותר השתתפות לכל מערכת מחשב המריצה את תוכנות הבדיקה.

b. מדידת תוצאות הבסיס של המערכות תבוצע בתדרי הבסיס של כלל הרכיבים כפי שיצאו משערי מפעל היצרניות.

c. יותר שימוש בכל מערכת בטמפ' החדר (אויר/מים).

4. הביצועים הטובים ביותר מערכות אקסטרים

a. תותר השתתפות לכל מערכת העומדת בכללים של מקצה 1 או מקצה 2.

b. במקצה זה תותר שימוש בכל סוג של מערכת קירור בכל טמפרטורה.

c. על המשתתפים לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים!

השלב הראשון של האליפות, שלב המוקדמות, יוצא היום לדרכו ויערך כשבועיים עד ליום חמישי, ה-16 לאוקטובר בשעה 12:00 בצהריים. שלב זה יהיה שלב און ליין שיתקיים כאן בדיון הזה בפורום וקירור.

מבין המשתתפים במוקדמות, המקומות הראשונים בכל קטגוריה בהתאם להחלטת השופטים, יעלו לשלב הגמר שיערך באולם התצוגה של חברת נעה מחשבים באזור התעשייה תל חנן שבנשר, ביום ראשון, חול המועד סוכות, ה-19 לאוקטובר.

במעמד הגמר יוגש כיבוד קל למשתתפים ולצופים וכן יחולקו פרסים ותשורות בין הצופים אשר יגיעו.

אז... כיצד משתתפים?

על כל משתמש הרוצה להשתתף במוקדמות האליפות לבצע שתי פעולות:

1. לשלוח מייל לכתובת contest@hwzone.co.il עם הכותרת "אליפות ב-OC 2008 מתחרה: MoRtZkInG" כאשר במקום MoRtZkInG עליו לציין את שם המשתמש שלו במערכת הקהילות שלנו. על המייל לכלול קישור לפרופיל המשתמש שלו באתר, פירוט של מערכת המחשב המשתתפת בתחרות הכולל דגם מלא של מעבד, , זיכרונות, כרטיס מסך, וכל רכיב אחר ככל הניתן, ציון באיזה מקצים הוא בוחר להשתתף, ושני צילומי מסך (ScreenShots) לפי הפירוט הבא:

a. הרצת תוכנת Super PI 1MB (לבדיקת ביצועים)

b. הרצת תוכנת 3D-Mark 2006 (לבדיקת ביצועים)

על כל צילום מסך לכלול, בנוסף למסך התוצאות, גם חלוניות של התוכנות CPU-Z, GPU-Z ותוכנה כלשהי לבדיקת והצגת טמפרטורת המחשב (כגון MBM5 או SpeedFan).

תמונות מסך לדוגמא יפורסמו בימים הקרובים על ידי צוות האתר.

2. לפרסם כאן, בדיון זה, הודעה הכוללת את תמונת המסך השנייה והשלישית.

הבדיקות ישוקללו לציון אשר ישמש לדירוג בין המשתתפים.

במקצה 'אחוזי שיפור', יילקחו בחשבון שלושה פרמטרים במשקל זהה אחוז השיפור ב-SuperPI, אחוז השיפור ב-3D-Mark 06 ואחוז השיפור בתדר המעבד.

צוות המארגנים ידאג לבצע מעקב לאחר התוצאות, ויעדכן כל העת בהודעה זו את מצב המשתתפים.

לעולים לגמר, אשר יתקיים כאמור באולם התצוגה של נעה מחשבים ב-19 לאוקטובר, תינתן הודעה מראש.

בגמר יידרש כל משתתף להציג את מערכת המחשב שלו, ולהביא אותה לתוצאה הגבוהה ביותר בתוכנות הבדיקה.

מערכת אשר אינה תציג לפחות את התוצאות אותן השיגה במוקדמות (בסטייה של 10%) תיפסל השתתפותה בגמר.

בעת ההרצות בגמר, על המערכת לכלול את אותם רכיבים - מעבד, , זיכרונות וכרטיס מסך איתם נרשם המתמודד לתחרות במייל הרישום.

לשם התחרות בגמר תעמוד לרשות המתמודד שעה ברוטו, מרגע קבלת עמדת השתתפות, להצגת המערכת.

המשתתפים רשאים לבצע שינויים ברכיבי הקירור, המארז והמתח וכן לבצע מודים שונים לחומרה במעמד הגמר על מנת להשיג שיפור ביצועים.

תוצאת הגמר של המשתתפים תשוכלל עם תוצאת המקודמות שלהם ביחס של 1:2 (לטובת התוצאה בגמר) על מנת לייצר את התוצאה הסופית שלהם.

חלוקת הפרסים לזוכים תבוצע במעמד הגמר או באמצעות משלוח לביתם.

כללים נוספים

התחרות פתוחה לכל אזרחי , ובלבד שחומרת המחשוב בה הם עושים שימוש נקנתה על ידם באופן פרטי, הם מתחרים באופן פרטי ואינם מייצגים גוף מסחרי או שאינו מסחרי או נתמכים על ידי גוף כלשהו.

על המשתתפים ייאסר השימוש בתחרות, תוצאותיה או בחלקם בה לצרכי פרסום מכל סוג שהוא, בין אם בציון התחרות ובין אם ללא ציון התחרות, ללא אישור מפורש בכתב מאחד ממנהלי אתר HWzone.co.il.

שליחת הודעת הכניסה לתחרות מאשרת כי המשתתף קרא והבין את הכללים המפורסמים בהודעה זו.

אתר HWzone.co.il וחברת נעה מחשבים אינם אחראיים לכל נזק שייגרם לחומרה או תוכנה של המשתתפים באליפות.

אתר HWzone.co.il וחברת נעה מחשבים רשאים לבצע שינויים בכללי האליפות בכל עת, לרבות שינוי מועדי התחרות, הכללים בהודעה זו או רשימת הפרסים, לפי שיקול דעתם הבלעדי, ובלבד שהודעה על השינוי התבצעה בדיון זה.

אתר HWzone.co.il וחברת נעה מחשבים רשאים, על פי שקול דעתם הבלעדי, לפסול מתחרה ו/או מתחרים בלא חובת נימוק כלשהי.

דוגמא לפרסום תוצאה של 3DMark06:

3DMARK06.JPG

דוגמא לפרסום תוצאה של SuperPi 1M:

4.05GHZ.JPG

זהו בדיון זה אתם מוזמנים לא רק לפרסם את המסך שלכם, אלא גם לשאול שאלות על האליפות ואנו נשמח לנסות ולענות לכם.

שתהיה לכולנו בקהילת האוברקלוקינג הישראלית אליפות מהנה, פורייה ומצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

^ ^

לא יודע באיזה סרט אתה חי אבל בתוצאות סופר פי איי המעבד שלך יכול לככב פה בכזה תדר...!!!!

3DMARK אבוד... אבל ביצועי מעבד יהיה מאוד קשה להתחרות במעבד שלך...

גם אין לי מושג אך משכת 800MHZ ל 1100MHZ... אתה יכול לתת סקרין מ CPUZ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכל המשתתפים ובמיוחד ל-HWzone שמפנקת במתנות. :smile1:

כמובן שלי אין סיכויי כי אין לי את כל מערכות הקירור הכי טובות כמו שיש לחלק פה, אז אני כבר פורש מהתחרות ומאחל בהצלחה לשאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכל המשתתפים ובמיוחד ל-HWzone שמפנקת במתנות. :smile1:

כמובן שלי אין סיכויי כי אין לי את כל מערכות הקירור הכי טובות כמו שיש לחלק פה, אז אני כבר פורש מהתחרות ומאחל בהצלחה לשאר.

גם אני לצערי נאלץ לפרוש כי אני ייקבל מערכות ...... ב1 בנובמבר :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה לכולם, אני מאוד מקווה שזה לא יהיה אותו סיפור כמו עם SKYPC..

מור, האם יש לכם/לנועה מחשבים את הזכות לבטל את התחרות בכל רגע ובכל זמן?

לתחרות בSKYPC לקחתי יומיים חופש מהצבא ובאתי והשגתי את התוצאה הגבוהה ביותר בתחרות ולצערי התחרות "התבטלה" שבועיים לאחר סיומה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אנשים יעברו לגמר מכל מקצה ?

והחלוקה של המתנות לא ברור כל כך איזה מקבל מה ?

יהיה חם קר... מאוד :smile1:

וואו, אני ממש רוצה להשתתף... אולי כדיי לי להוציא את ה8600GT DEVILCLOCK מהארון.... (?)

שמתי לב שמדובר פה בסך הכל על OC וקירור של הCPU, אבל גם על הGPU יכול להתבצע OC שישפר לי בצורה חוקית את ה תוצאה

ב3DMARK06, לא כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...