אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 11 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

שלום לכולם

ראשית ברצוני להודות לאתר HWZONE על הרמת הכפפה להשיק בפעם הראשונה בארץ את תחרות הOC הארצית. כולי תיקווה כי יריית הפתיחה הזו תביא בעקבותיה אירועים נוספים בתחומים נוספים. לטובת הכלל והקהילה החובבת מחשבים וחומרה.

אני רוצה להזמין באופן אישי כל אחד ואחת מאנשי האתר לבוא ולהשתתף באירוע. גם הקהל יהנה מאירוע ברמה גבוהה.

כיבוד קל ושתיה מובטחים לכל אורך האירוע. תערוכת חומרה איכותית ומרשימה תהיה גם כן.אנו נציג את מיגוון המוצרים הגדול ביותר שנוכל להתרשמותכם.

אנשי המכירות, הטכנאים ואני נשתדל לארח אתכם בצורה מכובדת ויפה ולהנעים את זמנכם.

כפי שציין מור אנחנו נעניק זיכוי בגין גובה דמי הנסיעה עד אלינו לקנייה בחנות בכל עת (בשנה הקרובה).

ביום התערוכה אולם המכירות יעוצב במיוחד עבור האירוע וימכרו בו כל מה שאתם מכירים ולא מכירים במחירים מיוחדים ואטרקטיבים במיוחד - אסור לפספס!!!!.

לכל לקוחותינו במרכז שטרם הגיעו לבקר אותנו תהיה זו הזדמנות לראות את אולם תצוגת החומרה הגדול בארץ עם המגוון הכי גדול של חומרה שראיתם בארץ - עובדה!

המון פרסים ומתנות יחולקו לבאים.

נתראה ביום ראשון....

יובל - נעה מחשבים

תודה רבה על ההשקעה הענקית שלכם באירוע הזה... :yelclap:

מקווה שהכל יהיה מוצלח ויפה...

ובהצלחה לכל המשתתפים..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בשבילי זה שטויות.. רכבת מתל אביב ללב המפרץ ואני שם..

אני אשאל מחר ונראה אולי אני אוכל לארגן ולהגיע בצהריים ואולי להשתתף באחד המקצים.. כלום עוד לא סגור עד יום ראשון בצהריים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משו קטן לגבי החוקים המאוד לא נוקשים... נכתב שאפשר לשחק גם עם המערכת הפעלה והגדרות נוספות.

העניין הוא שזה לא בעייה לתת ליישום מסויים לרוץ ברקע בלי שאפאחד ישים לב שיגרע מהביצועים בסטוק, ולאחר מכן לכבות את היישום הזה בשביל התוצאה של אחרי הOC...

וזה לא חייב להיות יישום אפילו הפעלה של AA וAF תעשה את העבודה יופי.

אז השאלה האם גם מה שציינתי מותר (אני מקווה שלא) ואם באמת לא אז אני חושב שצריך להיות פיקוח מאוד רציני על העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיהיה פיקוח טוב מאוד על העניין וכל תוצאת תיבדק טוב מאוד גם בסטוק וגם באוברקלוק.. תוצאות בסטוק זו לא בעיה לבדוק כלל וכלל מכיוון שאין שום בעיית יציבות לכן כל פעם שתסיים בטח יגש אליך בוחן מסויים ויבדוק בידיוק על איזה הגדרות אתה ואני חושב שהם יידעו מספיק טוב לדעת איזה מעבד אמור לעשות כמה... או איזה כרטיס מסך אמור לעשות תוצאה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמגיע באוטובוס ממרכזית המפרץ לנעה-

זו נסיעה של בין 5 ל-10 דקות ולא יותר, אז לא להרדם באוטובוס.

אחרי שעוברים את המגה (בצד שמאל של הכביש יש מגה)

יש צומת מרומזרת ממש ליד תחנת דלק "10" (שצמודה למגה)

3 מטרים אחרי הצומת הזו יש תחנת אוטובוס - לא לרדת בה,

-לצלצל בפעמון מיד אחרי שעוברים אותה ולרדת בתחנה שמיד אחריה (ליד 2 בניינים גבוהים עם מרפסות כחולות).

ירדתם? לעבור את הכביש, נעה מחשבים מולכם.

קווי האוטובוס העומדים לרשותכם ממרכזית המפרץ ועוצרים בתחנה הזו:

70

72

73

75

77

78

180

181

184

188

143 (הקו שנוסע לאוניברסיטת חיפה, דרך נשר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...