אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 10 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מי שיכול תבואו אליהם זה חשוב מכמה סיבות:

- החדשים ילמדו משהו שלעולם לא ילמדו לבד. לראות ולשאול את ענקי התחום זה לא כמו פה בפורומים לשאול שאלות מסכנות,ז ה LIVE.

- הוותיקים ישפרו טכניקות של עצמם

- האתר יראה לחנות שיש אנשים והיה שווה להרים ולהשקיע בתחרות והיה שווה לחנות לתת פרסים תמורת פרסום

- תקבלו פרסים. נותנים, תיקח לוקחים תברח.

זה WIN-WIN SITUATION :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cpu5627yv0.jpg

sptl0.jpg

3DMark וSP מסודר יעלה ביום שלישי :)

:bash:

P5Q3 DLX

GSKILL 1333

ANTEC 550W

FX5200 PCI

EMP-K2 - קרור גז מינוס 50

מכובד מאוד..

ח"ח על התוצאות...

לצערי כנראה שלא אוכל להגיע לאירוע ב19 עקב העובדה שאני חייל ואין לי אפשרות לקחת יום חופש ב19 לחודש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון רשמי!

שלום לכולם, מחר נעלה לאתר עדכון עם עוד קצת על החוקים, חידודים ופרטים סופיים, אבל חשבתי כבר להתחיל לעדכן את חברי הקהילה כאן.

כמו שראיתם, אנחנו קשובים לשאלות שלכם (פה ובפרטי) וטורחים לענות לכל מה שעולה. בדיקת ה-SPI 32M בוטלה, ולא תהיה בדיקת יציבות כמו שביקשתם. אבל, מי שבמהלך ההרצות (לפני, במהלך או אחרי הבדיקות) יקבל מסך כחול/ריסט/בעיה אחרת - זה יהיה על אחריותו, וההרצה הזו לא תיחשב. בנוסף, מאופשר שימוש בכל דרייבר/BIOS או TWEAK שתרצו - הדגש הוא מקוריות.

כן - מקוריות. כל עוד אתם לא עוברים על ה-2 וחצי כללים שקבענו כדי שיהיה סדר (כלומר לא מורידים את הטמפ' בצורה אקטיבית מתחת לטמפ' החדר במקצים הראשונים ו... זהו בערך ;) ) - הכל מותר. תהיו יצירתיים. תביאו מאוורר שולחן, תבנו מארז מגומי או גוף של ג'יפ. יצירתיות!

כמה עולים בכל מקצה, איך מחושב היחס בין SPI ל-3DM, איך הולך הניקוד וכו' - על כל אלו תקבלו תשובות במהלך הימים הקרובים - אנחנו פשוט עוד מנסים לחשוב כיצד להרחיב את התחרות ככה שכל חברי הקהילה ירוויחו.

זו גם התשובה לגבי כיצד יחולקו הפרסים. אנחנו עוד מנסים לגייס לא מעט פרסים (גדולים) לתחרות, וזו הסיבה שעוד לא פירסמנו איזה פרסים הולכים לאיזה מקצה. אנחנו יכולים להבטיח שכל מה שפורסם בהודעה הראשונה יחולק - ובתקווה יחולקו עוד פרסים.

גם למשתתפים, גם לזוכים וגם לצופים - יהיו לא מעט הפתעות בגמר ולא יהיה משעמם - ונחלק פרסים ומתנות גם לצופים.

לכל המשתתפים. כל משתתף יקבל מאיתנו עמדת עבודה באולם התחרות.

העמדה תכלול שולחן, מסך LCD, מקלדת, עכבר, חיבור חשמל, חיבור ואינטרנט. מי שרוצה להביא את המקלדת/עכבר/מסך שלו - מוזמן - אבל מי שלא - לא חייב להיסחב עם זה.

אנחנו ננסה לארגן גם מפצלים ככל שיהיה צריך - אבל מי שיודע שהוא צריך מפצלי חשמל - תביאו איתכם. כמו כן תביאו איתכם גם כל סוג של כלי עבודה שאתם צריכים - מברגים, צמר גפן וכו'.

לוז האירוע יפורסם היום, אבל בכללי, ההתכנסות תחל בשעה 11:00, כש"יריית הפתיחה" תהיה בשעה 12:00 ואז יחלו המקצים.

נסיעות. כיוון שהרבה מכם שאלו איך הם יגיעו לצפון (אפשר לחשוב שחיפה זה חו"ל...), בדקנו כמה אופציות. לצערנו, אוטובוס שכור לא יהיה הפעם, אבל נעה מחשבים החליטו לבוא לקראת כל מי שרוצה להגיע.

תמורת כרטיס הנסיעה שלכם הלוך, נעה תעניק לכם קופון זיכוי לקניה בחנות. שימו לב שמי שירצה להשתתף בזה, יהיה צריך להביא את כרטיס הנסיעה (רכבת/אוטובוס) אלינו, ולכן יש לקנות כרטיס לכיוון אחד (ולא הלוך ושוב) - והזיכוי ינתן רק לכיוון הלוך.

תמורת הכרטיס תקבלו כרטיס זיכוי על אותו סכום, התקף לשנה החל מיום התחרות (ככה שתוכלו להשתמש בו גם בעוד חצי שנה כשתחליטו לשדרג בפעם הבאה את המחשב), בתנאי שהשימוש בו יהיה בקניה בסך 200 שקלים או פי 10 מהזיכוי. הנמוך מבין השניים.

(כך למשל בזיכוי של 15 שקלים ניתן להשתמש ברכישות של 150 שקלים ומעלה, ובזיכוי של 40 שקלים ניתן להשתמש ברכישות של 200 שקלים ומעלה).

כמו כן, נעה מחשבים יערכו ביום התחרות מכירה מיוחדת של מוצרי מחשבים, מודינג ו-OC (כרטיסי מסך, לוחות אם, גופי קירור, , ספקים וכו') במחירים מיוחדים במיוחד ובאופן בלעדי לצופים ולמשתתפים שיגיעו - מובטחים מחירים ללא תחרות.

תהיו יצירתיים - ומחכים לראותכם ביום ראשון!

(ואיפה כל בעלי מערכות ה- כדי להשתתף... בסוף אני אביא את המערכת שלי וזהו :smile1: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי איך להגיע!

אז אני ישתדל לשלוח מועמדות כמה שיותר מהר יש לי רכיבים לא רעים לבוא איתם.

אני מניח שזה כבר נכתב באשכול אבל אין לי כוח לחפש... עד מתי אפשר להגיש מועמדות?

תודה

עריכה: אוקיי 16 לחודש יום אחרון... מצאתי חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

ראשית ברצוני להודות לאתר HWZONE על הרמת הכפפה להשיק בפעם הראשונה בארץ את תחרות הOC הארצית. כולי תיקווה כי יריית הפתיחה הזו תביא בעקבותיה אירועים נוספים בתחומים נוספים. לטובת הכלל והקהילה החובבת מחשבים וחומרה.

אני רוצה להזמין באופן אישי כל אחד ואחת מאנשי האתר לבוא ולהשתתף באירוע. גם הקהל יהנה מאירוע ברמה גבוהה.

כיבוד קל ושתיה מובטחים לכל אורך האירוע. תערוכת חומרה איכותית ומרשימה תהיה גם כן.אנו נציג את מיגוון המוצרים הגדול ביותר שנוכל להתרשמותכם.

אנשי המכירות, הטכנאים ואני נשתדל לארח אתכם בצורה מכובדת ויפה ולהנעים את זמנכם.

כפי שציין מור אנחנו נעניק זיכוי בגין גובה דמי הנסיעה עד אלינו לקנייה בחנות בכל עת (בשנה הקרובה).

ביום התערוכה אולם המכירות יעוצב במיוחד עבור האירוע וימכרו בו כל מה שאתם מכירים ולא מכירים במחירים מיוחדים ואטרקטיבים במיוחד - אסור לפספס!!!!.

לכל לקוחותינו במרכז שטרם הגיעו לבקר אותנו תהיה זו הזדמנות לראות את אולם תצוגת החומרה הגדול בארץ עם המגוון הכי גדול של חומרה שראיתם בארץ - עובדה!

המון פרסים ומתנות יחולקו לבאים.

נתראה ביום ראשון....

יובל - נעה מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

ראשית ברצוני להודות לאתר HWZONE על הרמת הכפפה להשיק בפעם הראשונה בארץ את תחרות הOC הארצית. כולי תיקווה כי יריית הפתיחה הזו תביא בעקבותיה אירועים נוספים בתחומים נוספים. לטובת הכלל והקהילה החובבת מחשבים וחומרה.

אני רוצה להזמין באופן אישי כל אחד ואחת מאנשי האתר לבוא ולהשתתף באירוע. גם הקהל יהנה מאירוע ברמה גבוהה.

כיבוד קל ושתיה מובטחים לכל אורך האירוע. תערוכת חומרה איכותית ומרשימה תהיה גם כן.אנו נציג את מיגוון המוצרים הגדול ביותר שנוכל להתרשמותכם.

אנשי המכירות, הטכנאים ואני נשתדל לארח אתכם בצורה מכובדת ויפה ולהנעים את זמנכם.

כפי שציין מור אנחנו נעניק זיכוי בגין גובה דמי הנסיעה עד אלינו לקנייה בחנות בכל עת (בשנה הקרובה).

ביום התערוכה אולם המכירות יעוצב במיוחד עבור האירוע וימכרו בו כל מה שאתם מכירים ולא מכירים במחירים מיוחדים ואטרקטיבים במיוחד - אסור לפספס!!!!.

לכל לקוחותינו במרכז שטרם הגיעו לבקר אותנו תהיה זו הזדמנות לראות את אולם תצוגת החומרה הגדול בארץ עם המגוון הכי גדול של חומרה שראיתם בארץ - עובדה!

המון פרסים ומתנות יחולקו לבאים.

נתראה ביום ראשון....

יובל - נעה מחשבים

תודה :xyxthumbs:

בשל חומרתי הUNקלוקבילית אני לא אשתתף אבל אשמח לבוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...