אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 29 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה זה קשור?? :nixweiss: :nixweiss: :screwy: :screwy: :s07: :s07: :s07::bash: :bash:

ואתה יודע כמה עולה חנקן נוזלי??

זה לא מסוג הדברים שעושים לשימוש קבוע / כדי שיהיו יעילים בשימוש יום יומי, ובטח שזה לא אמור להשתלם מבחינה כספית! :bash::s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עשיתם מהתגובה שלי? כולה אמרתי שמן...לא שאני בה ליצחוק עליו חס וחלילה...פשוט רציתי לדעת אם זה הוא וזהו...

למה לא לשאול "האם זה אתה שהייתה עם המדים שעמדתה בצד?" גם יותר יפה, וגם לא מעליב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהי צריכת החשמל של מערכת גז ?

לא מספיק שהיא יקרה, היא גם אוכלת ומוסיפה למחירה לאחר הקנייה בחשבון החשמל החודשי פר חודשים כמו מחשב חדש.

250W.

לקוחות שקנו את המערכת (קופרה ביניהם) עבדו עם המערכת כשנה וחצי רצוף - עם בידוד טוב אין בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

250W.

לקוחות שקנו את המערכת (קופרה ביניהם) עבדו עם המערכת כשנה וחצי רצוף - עם בידוד טוב אין בעיה.

תודה.

חשבתי להזמין אחת כזאת ואני אוותר על התענוג. המיתון הזה מאלץ לדחות קניית צעצועים כאלה.

מה זה קשור? ואתה יודע כמה עולה חנקן נוזלי?

זה לא מסוג הדברים שעושים לשימוש קבוע / כדי שיהיו יעילים בשימוש יום יומי, ובטח שזה לא אמור להשתלם מבחינה כספית

עומרי אני יכול להבין למה התרגזת ? חיפה מלחיצה? ;) כולה מה שאמרתי שזה לא זול לתחזוקה ? אנשים משאירים מערכות כאלה 24\7 וזאת הייתה הכוונה שלי.

כמה עולה חנקן נוזלי באמת , מוכרים את זה לציבור הרחב או שצריך אבא עובד מעבדה כולשהי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...