אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי - עמוד 27 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אליפות ישראל ב-OverClocking של HWzone.co.il – הדיון הרשמי

MoRtZkInG

Recommended Posts

כמות המתחרים הייתה נמוכה בשביל שהיה אפשר לממש בצורה הוגנת ותחרותית מעבדים מאותו דגם ראש בראש.

בנוסף הקטגוריות נבנו גם בהתאם לכמות הפרסים וערכם - לא היה מספיק מושך אם היינו מפזרים את הפרסים ליותר משתתפים, סתם לדוגמא במקום שמתחרה אחד יזכה ב4GB במקום הראשון, אז במקום זה במקום הראשון יזכה 2GB ובמקום השני 1GB וכו'..

כפי שניתן להבין, המקצים נבנו הכי מתאים שאפשר לתחרות זו.

לגבי המיזוג, הוא לא תוכנן להיתמודד עם עשרות (יותר לכיוון 100) בני אדם - אנחנו תמיד מזיעים ופולטים חום, גם כשלא חם לנו ולכן זה היה המצב.

סה"כ הייתה תחרות מאוד מעניינת ופעילה, מי שלא הגיע הפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 449
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תאמין לי שאם היה הסעות כמות האנשים שהייתה מגיעה הייתה גדולה יותר, כי אני למשל לא הגעתי עם המחשב, למה? כי הוא שוקל לא מעט - ואני לא יכול לסחוב אותו באוטובוס (מה גם שעד האוטובוס אתה צריך לסחוב אותו). לגבי המוניות - לא חשבתי לכיון הזה אפילו, כי זה היה עולה לי לא פחות מ-100 שקל וזה עסק לא משתלם (גם עם הזיכוי שקיבלו בחנות, כי הזיכוי הוא רק למימוש בחנות...).

לגבי העניין של הפרסים, אם לא היו מחלקים סתם ככה קירורים לצופים היה מספיק פרסים (מקס' היו מוסיפים עוד קצת פרסים, בכל זאת, זה כבוד לנועה מחשבים שכולם באים לחנות שלהם - לא רק אנחנו מרוויחים מזה).

המיזוג היה על הפנים, כשיצאתי החוצה (לכמה דקות) היה עדיף (הייתה רוח קרירה)...היו צריכים לפחות להשאיר את דלת הכניסה פתוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מזיעים?

נראה לי שזו האשמה של המערכת של הזה עם CFX של 4870X2... :lol:

בכל מקרה זה לא היה נורא, לפעם הבאה צריך ללמוד מהסינים ולהביא מאוורר כזה:

http://img.hexus.net/v2/internationalevents/computex2008/pm/arcticcooling/DSCF0012-big.jpg

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מזיעים?

נראה לי שזו האשמה של המערכת של הזה עם CFX של 4870X2... :lol:

בכל מקרה זה לא היה נורא, לפעם הבאה צריך ללמוד מהסינים ולהביא מאוורר כזה:

http://img.hexus.net/v2/internationalevents/computex2008/pm/arcticcooling/DSCF0012-big.jpg

:hi:

דווקא למערכות היה ממש קר (היו מתחת ל100 מעלות, כלומר מינוס 130 מעלות משהו כזה)...

לאחר שהלכתה הגיעו עוד אנשים ואז היה ממש חם, אבל בקטנה רק לתחרויות הבאות (אני מאוד מקווה שהיו עוד כאלה) צריכים להסיק את המסקנות מאתמול ובפעם הבאה לשפר זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

happy.gifרק רציתי להגיד שהיה אדיר!happy.gif

החנות הייתה מספיק מלאה (ומספיק חמה מהאנשים והמחשבים). לדעתי כמות המתחרים הייתה מספקת יחסית לגודל המקום.

הגיעו אנשים מעניינים והיה על מה לקשקש כל שניה!!!!

המפגש היה מדליק והביצועים לא פחות.

הרגתם אותי עם חבית החנקן הזו... וגיל שהפציץ עם איזה 100 אחוזי שיפור.

כמעט כל המתחרים זכו במשהו, היו מתנות, היו צחוקים.

אשמח להגיע גם בפעם הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא למערכות היה ממש קר (היו מתחת ל100 מעלות, כלומר מינוס 130 מעלות משהו כזה)...

לאחר שהלכתה הגיעו עוד אנשים ואז היה ממש חם, אבל בקטנה רק לתחרויות הבאות (אני מאוד מקווה שהיו עוד כאלה) צריכים להסיק את המסקנות מאתמול ובפעם הבאה לשפר זאת.

נו בגלל זה הבאתי את הפיתרון ללמוד מהסינים ולהביא מאוורר כזה לאירוע הבא:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם האליפות תיהיה אירוע שנתי מעכשיו?

כי אם כך אפשר לארגן את האליפות ברמה אחרת שנה הבאה (גני התערוכה או משהו כזה)

לא הייתי אז אין לי ממש זכות לשפוט כאן.

אני אחכה כנראה ל2009 (אני מקווה שיהיה אחד עם TRUE מנחושת(!))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני מחכה...

לפחות תעלו עוד ... לא ראיתי תמונה אחת של עצמי או של המערכת שלי :(

יש לי של כל מערכת שהיתה שם...תגיד אתה זה עם מערכת הגז? או זה שישבבצד כזה איפה שעמד המחשב של האתר?(אחד שמן כזה...חח סליחה על המילה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...