שלום לכולם. רצית להראות לכולם איך המערכת שלי מריצה Crysis Warhead על מקסימום - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם. רצית להראות לכולם איך המערכת שלי מריצה Crysis Warhead על מקסימום

ArtyPP

Recommended Posts

עישנתם ביחד משהו ?

למה פתחת ת'רד חדש ? יש ת'רד רישמי למשחק..

ד"א, אני משחק על הגדרות מעורבות משהו בין MED לבין HIGH ורואים מעולה וזה רץ מצויין, אני לא מבין למה צריך יותר מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CPU: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista), Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista), 2800+ (3200+ for Vista) or better

RAM: 1GB (1.5GB on Windows Vista)

Video Card: NVIDIA GeForce 6800 GT, ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or better

VRAM: 256MB of Graphics Memory

Storage: 15GB

Sound Card: 9.0c Compatible

ODD: -ROM

DirectX: DX9.0c or DX10

גם עם מערכת כזו אפשר לשים הגדרות על VERYHIGH עם כל הפילטרים

אז מה אם יהיה לי בין 0-1 FPS - זה עדיין זז, לא ?

ד"א, אני משחק על הגדרות מעורבות משהו בין MED לבין HIGH ורואים מעולה וזה רץ מצויין, אני לא מבין למה צריך יותר מזה..

אני צריך רזולוציה 1920*1200 על VERYHIGH עם כל הפילטרים כאשר מינימום FPS זה 30 - לדעתי זה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזה השטויות האלו ? מי שמעשן כאן זה אתם :pissed: רק שיתפתי אתכם בתמונות איך המשחק עובד אצלי, מה יש לכם ? ולזה שכתב שיש לו HD4850 אז כן תראה תמונה איך המשחק רץ אצלך לא יזיק לנו ליראות מערכות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתגע מה כל כך מיוחד בגרפיקה של CRYSIS שיחקתי ב2 המשחקים. הגרפיקה של COD4 מבחינתי הרבה יותר טובה.

אין לך כרטיס שמסוגל להריץ את קרייזיס בHIGH, אז על מה אתה מדבר? זה ידוע שבLOW-MED הוא נראה כמו SERIOUS SAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך כרטיס שמסוגל להריץ את קרייזיס בHIGH, אז על מה אתה מדבר? זה ידוע שבLOW-MED הוא נראה כמו SERIOUS SAM.

כשאני משחק ב DUKE3D הרזולוציה נראית יותר טוב מקריסיס :evil_laughterperple: :evil_laughterperple: :evil_laughterperple:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון הזויי ....אני לא כלכך מבין על מה הדיון ..

אני חושב שפותח הדיון רוצה לציין ש למרות שהוא שינה קצת את הגדרות שהמשחק היה שחיק

אין כמעט השפעה על הגרפיקה.

ורואים ממש טוב למרות הורדת הגדרות השונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון הזויי ....אני לא כלכך מבין על מה הדיון ..

אני חושב שפותח הדיון רוצה לציין ש למרות שהוא שינה קצת את הגדרות שהמשחק היה שחיק

אין כמעט השפעה על הגרפיקה.

ורואים ממש טוב למרות הורדת הגדרות השונות.

חח אחד פוסטים המצחיקים,מה הבעיה לשנות להגדרות גובוהות בכרטיס מסך חלשים? אז נכון זה יראה מאוד יפה,אבל איך זה ירוץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק רציתי להראות לאנשים שעם קונים HD4850 ומחברים אותו ביחד עם E2180 למשל אז על הגדרות גבוהות המשחק הזה ירוץ כמו GF9600GT עם E8400 לזה אני מיתכוון ההבדל בין הכרטיסים האלו הוא 400 שקל ועדין הFPS הקצת יותר גבוה לא מצדיק ת400 שקל הנוספים האלו :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 27.09.2008 בשעה 17:32:49

חבל לתת לתראד הזה להימשך..

עדיף לנעול וזהו, גם ככה תראד טיפשי.

הוא טיפשי ביגלל אנשים שהורסים אותו סתם. וגם לכל אלו שחושבים שהורדתי הגדרות, אז ממש לא התמונות הם לפי ההגדרות הכי גבוהות אצלי המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...