Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

ראיתי פה כמה שאומרים שהם הרגו את המפלצת בשלב האחרון ב 3 יריות.. איך לעזאזל? אני יריתי עליו 10 מחסניות של GAUSS ואז מלא GRENADES מהמשגר רימונים ואז הוא החליט למות

עשיתי את זה גם בהתחלה, אחר כך התחלתי מהתחלה [להרוג אותו] יריתי כמה כדורים לקטע התחתון [נראה לי הפה] ואז מת, איזה מצחיק זה כמה כדורי רובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עריכה שלי:

וואו בנאדם..תודה רבה על הלינק...הורדתי את הקובץ וכעת אני מריץ את המשחק על ההגדרות הגבוהות ביותר(על פי מה שהקבצים מתארים...) עם X4 AA על 1024X768 וזה עובד נהדר..וגם הDRAW DISTANCE השתפר פלאים...ממליץ לכולם לנסות..

איזה קבצים בדיוק העתקת?

יש שם 4 תיקיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע די בהתחלה...

בערך חצי שעה משחק.

אחרי שרדפתי אחרי ג'נרל לי עם הרחפות נכנסתי לספינה ענקתי שתקועה על קרחון.

בתוכה נופלים לתוך איזה חור ברצפה לחדר חשוך שיש שם 4 חיילים מיוחדים עם החליפות של הקוריאנים נגדך. הרגתי אותם ואז אני לא מוצא איך יוצאים משם.

כל הדלתות נעולות.

עזרה פליז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, טיפ איך להכנס למשחק מהר יותר ללא הפרסומות.

תכנסו ל-V:\Crysis WARHEAD\Game\Localized, יש שם ספריה בשם VIDEO ותשנו את שמה למה שאתם רוצים.

כנ"ל לגבי CRYSIS WARS.

וזהו, בשניה אחת המשחק עולה ללא פתיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשחק עכשיו התחלתי לשחק ואני מגיע לשלב שאני בצוללת ואני מקבל מכות בסרטון כולם קופאים ואני צריך לצאת מהצוללת איך?

יש לי שני אקדחים משני האנשים שקפאו ורימונים אני לא מצליח לטפס החוצה זה כפתור מיוחד או משו ?

דרך אגב המשחק רץ לי על 60 FPS רוב הזמן הרוב על רזולוציה לא זוכר אם מישו רוצה לדעת אני יבדוק משחק יפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...