Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

אני עצבני על האופטימזיציה הנוראית שהם עשו למחשבים MID-HIGH END כמו שלי...

קרייסיס פעל מעולה על 1440X900, עם כל ההגדרות על VERY HIGH חוץ מSHADERS שהוגדר על HIGH טקסטורות שהיה גם על היי ו-וSHADWOS שהיה על HIGH...הוא פעל חלק לגמרי עם ירידות FPS כמעט בלתי מורגשות בסצנות מאוד עמוסות...

WARHEAD רץ אצלי כל ההגדרות על VERY HIGH, רזולוציה 1440X900, עם SHADOWS,SHADERS טקסטורות וMOTION BLUR על HIGH והמשחק נראה הרבה פחות טוב [משום מה הוא משמיט אפקטים מסויימים] ועובד חרא..ממש חרא...בסצנות מסוימות [מרבית הסצינות שהן טיפל'ה עמוסות], המשחק יורד ל-5 FPS ופחות מזה...נורא ואיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי warhead יותר כבד - על בערך אותו מחשב כמו שלי רק עם 2GB במקום 4 ו 9600GT במקום 4850 הוא הריץ באותן הגדרות על אותו FPS...

אז מצד אחד הביצועים מאכזבים, אבל הכל השאר אחלה... במיוחד הדיאלוגים, אם מישהו זוכר משהו בסגנון:

the mechanics cut me off in ammo

-what did you expect, youre search and rescue

yeah search and rescue, whoops de fucking do

ועוד דבר, אנשים מקטרים שמהמשחק קל (ככה אמרו על crysis), וזה בעיקר כי הם עושים invisibility בכל פינה. הרגע סיימתי על hard בלי להיעלם פעם אחת, והרמת קושי מצויינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד דבר, אנשים מקטרים שמהמשחק קל (ככה אמרו על crysis), וזה בעיקר כי הם עושים invisibility בכל פינה. הרגע סיימתי על hard בלי להיעלם פעם אחת, והרמת קושי מצויינת

מצאת דרך מצוינת לעלות את רמת הקושי, טוב שלא הפסקת להשתמש בנשק וב"כוח מקסימלי" וכו' וכו' ואז המשחק בכלל היה קשה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך. שחקן חכם צריך לנצל את כל המצבים שלו. אולי בסינגל זה ככה, אבל אם תתקל במולטי באחד טוב[שחקן טוב], אז זה שתהיה כביכול "גבר" ולא תשתמש במצב הזה, לא ממש יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את כל המשחק וניראה לי שהרגתי כמעט את כל האוייבים אבל כמעט ולא נעלמתי, פשוט צריך לפעול מהר ולהישתמש בהרבה כוח אש,

בקודם חסכתי בכוח אש והוא היה לי קצת קשה ובגלל זה ניסיתי למנוע כמה שיותר היתקלויות, בכלל הקודם בנוי דפוק, למה לי להתחיל לירות על קבוצה של

10 קוריאנים אם אני יכול פשוט לעקוף אותם ? מוזר לא ? החדש בנוי הרבה יותר טוב, לחדש לפי דעתי מגיע 9.5 ולקודם 9 ולא הפוך !

למי שדיבר על העילמות במולטי, שם זה פשוט לא יעיל, שומעים אותך ברגע וגם רואים לך את הצל אז זה דיי דפוק... זה טוב רק שאתה עם סנייפר, לדפוק ירייה ולהיעלם. ומי שעוד לא שיחק במולטי חייב לנסות, הוא מעולה ! היום שיחקתי 2 משחקים והיה ממש כיף !! לעומת הקודם שהיה חנוק מבאגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...