Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

סיימתי את המשחק :xyxthumbs:

אבל נכון

בקריסיס הראשון אתה מגיע אם צוות לאי הראשון כי משהו שם לא בסדר ושהקוריאנים מסתירים משהו אז באים מגלים שיש שם חייזרים ובסוף הורסים אותם או כחה אתם חושבים

בשני אתם מתחילים מתחילים כשיש הרבה יריות הולכים הולכים ובסוף יש סרטון שאתם רואים את הקונטינר אם המשהו בפנים אחרי זה עוד פעם אתם הולכים הולכים ואז רואים את הקונטינר ורצים אחריו עד שאתם לוקחים וסוף הסיפור

קודם כול מה הקשר בין שני המשחקים?אני לא מצאתי

דבר שני WTF הולך במשחק מה למה מי מו מה?

ובכלל המשחק קצר אבל הסיפור במשחקיות טובה דומה לשלב הזה בקריסי הראשון שאתם באים באמצע מלחמה ומטוסים מתרסקים על סלעים ואפקטים כחה הכי טוב אבל עדיין קצר וגם אמרו שעוד כמה זמן מוציאים אדיטור למה לא בהתחלה למה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת משחק קצר, מה הקטע עם כל ה four years earlier גם אני לא הבנתי, סיבכו את העלילה ממש ומה שיוצא זה כמה שלבים שלא קשורים אחד לשני בכלל

בטוח הולך לצאת עוד משחק המשך.. הם פשוט לא רצו לתת את כל העוגה במכה אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WarHead מתחיל בדיוק אחרי השלב שבו אתה צריך לפוצץ תותחי נ"מ ולבסוף גם ספינה. והוא פשוט עוקב אחרי העלילה של Psycho ומה בדיוק קורה לו החל מהרגע שהשלב הנ"ל מסתיים ונומד עובר לשלב שבו נוסעים בטנק. והקונטיינר הזה... מי שזוכר בקרייסיס בשלב האחרון על הנושאת תפסו את אחד החייזרים, אני מניח שזה החייזר שהיה בקונטיינר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו,איך נפטרים מהסירטון שרץ כל פעם שפותחים את המולטי?

C:\Program Files\Electronic Arts\Crytek\Crysis Wars\Game\Localized\Video

תשנה את זה ל VIDEO1 או כל מספר אחר וזה ידלג.

פעם אחת זה נתקע לי, מאז אני כל פעם לוחץ ע ESC וזה לא עושה בעיות ( לא שיניתי את התיקיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לפני 10 דק' סיימתי אותו

השלב האחרון דיי נחמד מלא אקשן, אהבתי :)

גם הנשק הסודי חמדמד, אמנם הייתי מעדיף את הנשק האטומי והאפקט המעולה שלו, חבל שלא היה ממנו כמעט כלום בקרייסיס הראשון ובשני בכלל לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן השלב האחרון סיפק אותי מאד ונתן הנאה מרובה.

אבל אני קצת מבואס שלקחתי את הנשק הסודי, הוא טוב למפות FUN או סתם כשרוצים לפוצץ דברים אבל הרגתי את ה"בוס" האחרון ב3 יריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק לפני 10 דק' סיימתי אותו

השלב האחרון דיי נחמד מלא אקשן, אהבתי :)

גם הנשק הסודי חמדמד, אמנם הייתי מעדיף את הנשק האטומי והאפקט המעולה שלו, חבל שלא היה ממנו כמעט כלום בקרייסיס הראשון ובשני בכלל לא

מתי היה בקרייסיס הראשון אטומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...