Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נ.ב

מי שמתכנן לראות את הכתוביות, אין להם סוף חחח

חחח... ישבתי כמו אידיוט איזה 20 דקות מול המסך לראות את הסיום של הכתוביות, הסתיימו הכתוביות של וורהד, עברו כתוביות של קרייסיס ואז שוב התחיל של וורהד..

ואני כזה למה לעזעזל אני מסתכל כתוביות שלא נגמרות?! חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי.. הגעתי לשלב של השדה תעופה וחיסלתי את כולם שם ועכשיו אני ליד החייזר הזה שנמצא בתוך מבנה בונקר כזה ולא קורה כלום

מה אני אמור לעשות??

תראה לנו תמונה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העלה את ה FPS אבל לא עד כדי כך שאני אוכל לשחק על GAMER ולא על MAINSTREAM :'(

תגיד, אתה מגכגך עליי ?!

אין מצב שאתה לא על ! אני על עם 1950XT ! תוריד את הטוייק השלם (הביאו אותו פה בעמוד 42 משו כזה)

תבחר משם את האופצייה שהכי מתאימה לך (יש 5) ותעתיק את ה AUTOPLAY, זה אמור לרוץ אצלך מעולה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי.. הגעתי לשלב של השדה תעופה וחיסלתי את כולם שם ועכשיו אני ליד החייזר הזה שנמצא בתוך מבנה בונקר כזה ולא קורה כלום

מה אני אמור לעשות??

הם אמורים לדבר איתך קצת ואז להגיד לך ללכת לעבר הסוף של השדה תעופה למגדל, אם הם לא אומרים לי זה כנראה באג, או שפשוט תמשיך ללכת ואז בשמירה הבאה זה יעדכן לך את המשימה והכל או שפשוט תתחיל את השלב מההתחלה...

חחח... ישבתי כמו אידיוט איזה 20 דקות מול המסך לראות את הסיום של הכתוביות, הסתיימו הכתוביות של וורהד, עברו כתוביות של קרייסיס ואז שוב התחיל של וורהד..

ואני כזה למה לעזעזל אני מסתכל כתוביות שלא נגמרות?! חחח

:lol: :lol:

20 דקות? כיף לך.. חח אמרתי לעצמי אני חייב שהוא יפסיק לבד חח כאילו זה מזה עיצבן אותי, אז השארתי את המחשב וחזרתי אחרי שעה חח אני רואה עדיין יש כתוביות... אז יצאתי מזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פרסמו מאמר שהמנוע הבא של 2012 (אני מעריך לקרייסיס 3) יראה פי 5 יותר טוב מקרייסיס הנוכחי....רק אלוהים יודע איך תראה הגרפיקה \ איזה מחשב נצטרך (אפילו לקרייסיס 2)

:lol:

ובלי קשר.. :

NOMAD רוצה להתאבד....מי יכול לעזור לו ?

http://www.mycrysis.com/blog_details.php?blog=122

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...