Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זהו סיימתי את המשחק והוא יותר מידי קצר :pissed:

נשאר לי הרבה טעם של עוד, נחכה עוד חודש לFARCRY2 מקווה שזה יעסיק אותי הרבה זמן יחסית המשחק הזה.

ותאכלס החייזרים באמת מיותרים,עוד עם הגדולים אפשר להסתדר ועוד איכשהוא זה "כיף" להרוג אותם.אבל הקטנים על הרצפה :pissed: :pissed: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chura:

אני עם ה-8.9, אחרי הסרה של ה-8.8 ושימוש ב-DRIVER SWEEPER ( לא לשכוח לעשות RESTART אחרי ההרצה שלו ).

ה-CCC מכוון להכל DEFAULT. אני משחק על 1280X1024, 4AA @ VHIGH. צונח לפעמים מתחת ל-30, אבל סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק על ENTHUSIAST ו2AA וזה רץ חלק. לפעמים יש דרופים אבל לא משהו ששמים לב אליו. אני עם HD4850. שחיק וחלק בהחלט לכל הדעות.

והחייזרים באמת מעצבנים, אבל לא משהו שאי אפשר להסתדר איתו, לעומת זאת, אלו הBIG MAMA ממש כייפיות. מצד שני אם לא היה חייזרים, קרייסיס וWARHEAD היו משחקים משעממים בטרוף של לעבור מבסיס קוריאני אחד לשני ולנקות אותו. פעם אחר פעם בסיס אחר בסיס. DULL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימתי תמשחק ליפני שבוע ;D ואין לי מה להגיד. הוא דומה יותר מידי לראשון והקטע של החייזרים, יש הרבה בסוף במיוחד העכביש הענק הזה שאתה צריך לחסל בסוף. שיחקתי על EASY ועדין אני לא מאמין עד כמה הרמה הקלה יכולה להיות קשה :nixweiss: ממש מבאס הסוף, אתה עוזב תאי עם החבר הטייס שלך והקונטיינר וזהו פשוט מבאס אולי 7 שלבים עם לא פחות בושה וחרפה למשחק כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...