S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

עברתי על השינויים שעודכנו בפאץ' האחרון ואף אחד מהם לא רלוונטי לגבי ולא קרה לי מעולם. מה גם שכבר סיימתי את המשחק.

אבל בהחלט עושה רושם שהם תיקנו המון באגים מעצבנים ומומלץ ביותר להתקנה למי שעדיין לא התחיל לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמעתי שאין הרבה תיקונים עם הפאץ האחרון

אומרים שנתקעים באיזה איזור כל פעם שכחתי את שמו..

אני בגלל זה לא רוצה לקנות את המשחק עד שיוציאו איזה פאץ נורמלי שיתקן אותו :-\

או שאני אשמור את הכסף למשחק אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. יש את השמימה בה הבוס של ה DUTY מבקש ממכם להציף את המנהרות התת קרקעיות בשביל להיפר מהמוטנטים. עשיתי את המשימה, חזרתי אליו וקיבלתי את הפרס והטרפתי ל DUTY, אך אין המשך משימה. יש לי כל מיני תתי משימות ב PDA כמו "לך תביא את זה, תמצא לי את ההוא", כל מיני משימות צדדיות, אבל שום משימה ראשית). מה עושים עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח לשחק נורמלי עם 8600GT על המשחק הזה?

אני מנסה 1024*768 והמשחק עובד ממש חרא.

דרך אגב, כשנכנסים לאפשרויות גרפיקה, במסך הראשון יש את האפשרות הראשונה שם, אז האחרון הוא זה שנבחר, enhached full dynamic משהו כזה. מה זה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מצליח לשחק נורמלי עם 8600GT על המשחק הזה?

אני מנסה 1024*768 והמשחק עובד ממש חרא.

דרך אגב, כשנכנסים לאפשרויות גרפיקה, במסך הראשון יש את האפשרות הראשונה שם, אז האחרון הוא זה שנבחר, enhached full dynamic משהו כזה. מה זה אומר?

תוריד בהגדרות שם על מינימום זאת אומרת הכי נמוך והמסך הראשון זה מדבר על תאורה מלאה צל שמש והכול

אבל למישהו יש את הבעיה הזאתי שבמשחק כשאתה עושה שמירה כול שהיא זה יוצא מהמשחק ואוינדוס נותן שהפעולה של המנוע לא עובדת וזה יוצר מן המשחק??? :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחרי מאתיים פעם של נסיונות להגדרה (ממש מעצבן שצריך לעשות RESTART למשחק בכל שינוי הגדרה, מפתחים דבילים חזרו למשחקים לפני 4 שנים)

אבל הסתדר לי ואפשר לשחק אפילו על 1024*1280...דווקא רואים לא רע בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי אותו בסיום עם העכברים שרצים ואוכלים אותך..

חוץ מגרפיקה המשחק הראשון היה יותר מהנה לדעתי.

במשחק החדש אתה מרגיש "יותר מדי בבית"

ואין הרבה דברים מפתיעים- אחד החסרונות שהתקמצנו על חידושים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי. יש את השמימה בה הבוס של ה DUTY מבקש ממכם להציף את המנהרות התת קרקעיות בשביל להיפר מהמוטנטים. עשיתי את המשימה, חזרתי אליו וקיבלתי את הפרס והטרפתי ל DUTY, אך אין המשך משימה. יש לי כל מיני תתי משימות ב PDA כמו "לך תביא את זה, תמצא לי את ההוא", כל מיני משימות צדדיות, אבל שום משימה ראשית). מה עושים עכשיו?

אף אחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספויילרים בשחור*

סיימתי הרגע את המשחק... מה זה הסוף הלא צפוי הזה?[glow=black,2,300] אני עומד לי כמו טמבל צולף עם רובה גאוס בסטרלוק ופתאום המשחק נגמר בסרטון שרואים אותו ועוד הרבה סטלקרים גוססים באיזה מחסן. כאילו wtf?[/glow]

נקודות ראויות לציון: סיימתי את המשחק עם חליפת השיריון שמתחילים איתה, לא הצטרפתי לשום קבוצה ולא השתמשתי בשום artifact, שיחקתי על 800*600 עם ההגדרות הכי נמוכות האפשריות וגם זה היה עם fps ברצפה. הכרטיס שלי הוא fx5600 וזהו בערך 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MalGano

אתה פה מספיק זמן בשביל לדעת שאתה יכול לרשום "ספויילר" לפני זה!!

תצבע את זה בצהוב או משהו יש פה מספיק אנשים שלא סיימו את המשחק ולא רוצים לראות את הסוף מאיזה מישהו שרשם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...