S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

טוב סעמק, הקטע הזה מתחיל ממש לעצבן..

אני תקוע איפה שדיברתם עם זה עם התת-מקלע.. אבל בכלליות למה שאני מרוקן למישהו 20 מחסניות של שוט-גן לתוך הראש ממרחק של 2 מטר הוא ממשיך ללכת וזה לא אפילו מגרד לו ושלא נדבר על רימונים אני מתערב שגם אם אני אתקע לו בתוך הפה רימון אחרי זה ירוקן 8 מחסניות של אקדח לתוך העיניים מטווח אפס זה לא יזיז לו.. אבל שאני מתחבא מאחורי 7 שיחים ואבן והוא יורה עלי ממרחק 2 קילומטר 2 יריות ואני כבר מת.. מה נסגר עם זה?

זה הקטע של המשחק הזה כנראה - לעצבן.

בעוד שרוב המשחקים בעולם יוצאים במטרה לבדר ולהסב לשחקן הנאה ואושר, GAME WORLD חשבו שזה קצת נמאס להנות ממשחקים והלכו על כיוון חדש - תסכול ועצבים.

החוסר איזון שיש במשחק הזה בקרבות הוא ממש בזיון. אני, נכון לשורות אלו כבר הפסקתי לשחק במשחק הזה. הגרפיקה והאוירה המדהימה לא מצליחים מבחינתי לפצות על כל הבאגים, התסכול והעצבים שהמשחק גורם לי.

*ולמה לעזאזל כשמתים רשום GAME OVER וצריך לחזור לתפריט ראשי ולעשות LAST SAVE ??! מה, כל כך קשה לטעון LAST SAVE על ידי לחיצה על איזה מקש כלשהו ישר אחרי שמתים ? (דוגמאת CRYSIS)

GAME OVER, איזה ישנים.. הזכיר לי את התקופה של DIGGER..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הכוונת לא מתאימה לכל . לכל כוונת יש את הנשקים שהיא מתאימה להם..

יש את הנשקים המזרחיים (הרוסיים יותר נכון, כמו AK74 ועוד) ויש את הנשקים המערביים (אמריקאים יותר נכון, M4A3 ועוד) לכל סוג יש את הכוונת שלו.

כשאתה עומד על הכוונת עם סמן העכבר יהיה לך פרטים על הכוונת ובין היתר גם לאיזה נשקים היא מתאימה. לאחר שהבנו את זה, אתה מחבר את הכוונת על ידי לחיצה על סמן ימי ואז בוחר באפשרות חבר לנשק, כאשר הנשק שאתה רוצה לחבר אותה אליו חייב להיות פיסית עליך (ולא ב INVENTORY).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני חוזר בי.

ברגע שעוברים את הקטע המעצבן של ההתחלה של קורדון ואתה מתחיל לקבל נשקים נורמלים המשחק הזה פשוט נהיה א-ד-י-ר!!! עכשיו זה הגיוני יותר שאתה יורה על מישהו כדור לראש הוא מת על המקום.. שאתה יורה על מישהו צרור ממרחק 200 מטר הוא באמת מת.. סופסוף המשחק נהיה ריאליסטי יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש באגים (ולמי אין) קבועים במשחק, ארגנתי פה פאטצ' לא רשמי שאספתי ממקורות באינטרנט.

אין לי מושג מי עשה מה ואין לי כח לתת קרדיט גם.

הפאטצ' מתקן בעיות כמו:

-אי אפשר לצאת מ CORDON או לעבור ממפה אחת לשנייה

-אי אפשר לתת לMECHANIC ב DARK VALLEY את ה (הוא פשוט אומר לך היי ולך יש את האפשרות להגיד ביי)

-קריסת המשחק ל DESKTOP לאחר מעבר בין אזור אחד לאחר

ועוד מלא באגים אחרים שאני לא זוכר כרגע...

בכל מקרה אני שמתי את זה (זה לא דורש התקנה או משהו, וזה הוריד בצורה דראסטית את הקריסות של המשחק!

(לא צריך להפעיל את המשחק מההתחלה או משהו)

התקנה:

1- שימו את מה שבתוך תיקיית CONFIG בתוך תיקיית CONFIG שלכם הממוקמת ב

X:\Program Files\GSC World Publishing\GAME LOCATION XXX\gamedata

**אם אין לכם תיקיית CONFIG פשוט שימו את התיקייה הזו.

2- שימו את מה שבתוך תיקיית SCRIPTS בתוך תיקיית SCRIPTS שלכם בממוקמת ב

**אם אין לכם תיקיית SCRIPTS פשוט שימו את התיקייה הזו כמו שהיא

זהו בהצלחה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך אתם מצליחים לשחק ואני אפילו קצת מקנא. זה אחד המשחקים עם האוירה הכי מגניבה ששחקתי בו בחיים, כנ"ל לגבי ה STALKER הקודם. אבל, אני לא מצליח כמעט להרוג אף אחד !! קורעים אותי פה !! הורדתי אפילו את הרמה מ VETERAN ל STALKER ועדיין אני בקושי מצליח לזוז ! יש לי אחלה נשקים כמו ה M4A3 עם הכוונת וה AK74 (הגדול יותר) לא חסרה תחמושת וגם לא חסרים MED-KITS אבל עדיין, אני לא מצליח לזוז שם מטר בלי למות..

סיימתי משחקים כמו CRYSIS ו COD4 לדוגמא על הרמה הכי קשה שיש ועדיין זה זרם ונהנתי .. אבל פה - זה בלתי אפשרי. אני מרוקן איזה 250-300 כדורים עם ה AK74 הזה מאולי 40-50 מטר על הבאנדיטים האלה שאין להם אפילו אפודי מגן והם לא מתים !! אני אפילו לא משתולל סתם אלא יורה בבודדות ומכוון לפלג גוף עליון או ראש ואולי אחד או שניים מתוך הקבוצה מתים ולא עוברות 10-20 שניות עד שהם מתחילים להתחרפן ולזרוק עליי איזה 2-3 רימונים שאיכשהו נופלים לי בדיוק ליד הרגל (גם אם הם נמצאים איזה 100-150 מטר ממני). שלא לדבר על זה שאיכשהו הם פוגעים בי בלי להתאמץ גם עם SHUTGUN מחורבן מאיזה 100 מטר בקלות ומורידים לי איזה חצי מהכוח !! מה נסגר פה !??. מה אני עושה לא בסדר ? יש לכם איזה טיפים לשחק פה ? כי אני על סף להסיר את המשחק ולשכוח ממנו עד שיירגעו לי העצבים.. אני מוצא את עצמי במקום לשבת להנות ממשחק נאבק עם לשמור אחרי כל אחד שאני מצליח להרוג כאילו זה איזה הישג כמו לעבור שלב קשה או משהו..

אני ממש לא נהנה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אני על סף להסיר את המשחק ולשכוח ממנו עד שיירגעו לי העצבים..

זה הפתרון היחידי שיש לך...אתה צריך להבין שהבעיה היא לא בך,אלא בזה שהמשחק בנוי ככה..זה טיפשי,וזה מטריף תשכל-אבל זה ככה...גם אני נתקלתי בזה בכמה וכמה משחקים ומניסיון-או שתחכה לפאץ' שיתקן את העיוותים האלה-ואם לא יבוא אחד כזה-תמחק את המשחק ותשכח עליו...תאמין לי שהוא,כמו גם אף משחק אחר-לא שווה את העצבים שלך..משחק אמור להיות מאתגר וכיף. ולא לא הוגן ובלתי אפשרי כמו זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שתי אפשרויות-

לערוך את ACTER.LTX ולהעלות לעצמך את הבריאות והסיבולת

או פשוט לחשוב הרבה לפני שאתה עולה על חבורה של 20 איש חמושים

אני אישית עברתי את המשחק על VETERAN עד תומו ללא צ'יטים.

אם אתה רוצה משו כמו אלמוות תפנה אלי בפרופיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש באגים (ולמי אין) קבועים במשחק, ארגנתי פה פאטצ' לא רשמי שאספתי ממקורות באינטרנט.

אין לי מושג מי עשה מה ואין לי כח לתת קרדיט גם.

הפאטצ' מתקן בעיות כמו:

-אי אפשר לצאת מ CORDON או לעבור ממפה אחת לשנייה

-אי אפשר לתת לMECHANIC ב DARK VALLEY את ה (הוא פשוט אומר לך היי ולך יש את האפשרות להגיד ביי)

-קריסת המשחק ל DESKTOP לאחר מעבר בין אזור אחד לאחר

ועוד מלא באגים אחרים שאני לא זוכר כרגע...

בכל מקרה אני שמתי את זה (זה לא דורש התקנה או משהו, וזה הוריד בצורה דראסטית את הקריסות של המשחק!

(לא צריך להפעיל את המשחק מההתחלה או משהו)

התקנה:

1- שימו את מה שבתוך תיקיית CONFIG בתוך תיקיית CONFIG שלכם הממוקמת ב

**אם אין לכם תיקיית CONFIG פשוט שימו את התיקייה הזו.

2- שימו את מה שבתוך תיקיית SCRIPTS בתוך תיקיית SCRIPTS שלכם בממוקמת ב

**אם אין לכם תיקיית SCRIPTS פשוט שימו את התיקייה הזו כמו שהיא

זהו בהצלחה.

אם אין לי תיקיית gamedata איפה אני שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איזה באגים זה אמור לתקן , אבל אם לפני שהעתקתי את gamedata לתיקיה של המשחק הצלחתי לעשות LOAD ולשחק כמה דקות אז עכשיו המשחק יוצא לי בכלל בתפריט של LOAD רק איך שאני לוחץ על השמירה !!!!!!!!!!!

אולי זה קשור לפאטצ' V1.5.03 ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שתי אפשרויות-

לערוך את ACTER.LTX ולהעלות לעצמך את הבריאות והסיבולת

או פשוט לחשוב הרבה לפני שאתה עולה על חבורה של 20 איש חמושים

אני אישית עברתי את המשחק על VETERAN עד תומו ללא צ'יטים.

אם אתה רוצה משו כמו אלמוות תפנה אלי בפרופיל

מקסים, תודה על ההצעה אבל אני לא טיפוס של GOD MODE. אני מעדיף למחוק את המשחק ולא לשחק עם צ'יטים..

אני ארגע ממנו לאיזה יום יומיים ואז אני אנסה מחדש עם גישה שונה ומוח רגוע יותר ופחות עצבני..

אולי אני צריך יותר סבלנות איתו ולהשקיע בחליפות מגן וכל הנשקים המשופרים האלה.

נ.ב - מישהו יכול להסביר לי איך אני מוצא ארטיפקטים ? ניסיתי לקרוא את המדריך שהגיע עם המשחק אבל לא ממש הסבירו איך עושים את זה בפועל. הבנתי שאני צריך לשלוף את הגלאי הזה , אבל איך משתמשים בו ? ואיפה אני אמור לחפש את הארטיפקטים ?

תודה, שחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע , אתה פשוט שולף את הגלאי ומתחיל להסתובב איתו !

כשאתה מתקרב לארטיפקט הוא מראה לך את הכיוון שבו הוא נמצא , וכשאתה קרוב מספיק הוא מופיע ואז אתה יכול לקחת אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...