S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

אחד הדברים המעצבנים ביותר במשחק (לפחות אותי) זה שהחבר'ה השניים שאיתי יכולים לדחוף אותי כאילו אני אף אחד ואותם אי אפשר להזיז מילימטר, הם כמו בטון. לפעמים אני נמצא באמצע קרב מאחורי מכסה, יורה על קבוצה של באנדיטים או אחרים ופתאום אני מתחיל להדחף הצידה על ידי איזה "חבר" ואני לא יכול לעצור את זה, הוא ממשיך לדחוף אותי ומוציא אותי מהמכסה ומשאיר אותי חשוף ליריות. כמובן שאז פוגעים בי בקלות ומורידים לי איזה חצי כוח (ראה באג מס' 43 - "אוייבים יכולים לפגוע בך מכל מרחק ולהוריד לך חצי כוח גם עם SHUTGUN").

הדבר משחק לרעה גם כאשר רוצים לפעמים לעבור איפשהו אבל בדיוק עומד שם איזה מישהו שסתם בכיף שלו לעמוד שם. נגיד בכניסה של דלת וצריך לחכות עד שהוא יחליט לזוז משם או פשוט לחפש כניסה אחרת לחדר..

יש גם באגים שסתם נראים / נשמעים מוזר :

יצא לי כבר לשמוע גיטרה מתנגנת (כשהם יושבים לפעמים ליד המדורה) רק שלא היה לאף אחד שם גיטרה בכלל. או את הצליל של המדורה כאשר המדורה בכלל כבוייה ואין שם אש בכלל. שיש את ההתפרצות קרינה הזו וצריך למצוא מכסה - אין אף אחד בחוץ (כי כולם מסתתרים) אבל, איך שעובר הגל קרינה פתאום כולם מופיעים משום מקום - פשוט נוצרים מאויר. ויש עוד כל כך הרבה באגים שאם אני אתחיל לרשום אני אמשיך עד לפחות אמצע שבוע הבא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפא מוצאם כוונת ל TSR? יש לי כרגע AK47 הגירסה החדשה/ארוכה עם כוונת, אני מניח שה TSR יותר טוב ממנו עם כוונת?

שאלה נוספת - איך משיגים כסף במשחק הזה? רק ממשימות? הרי בקושי ניתן לסחוב דברים ומשלמים לך עליהם עשירית או פחות משווים האמיתי ככה שמלמכור סחורה אי אפשר לעשות כסף. רב הכסף הולך לי על שידרוגים או תיקונים וזה מתחיל לעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את כל אלה שסובלים מהמשחק בגלל באגים/קושי תיכנות מטומטם ועדיין ממשיכים לשחק בו.

מלכתחילה פסלתי מלנסות את המשחק הזה כי הבנתי שהוא המשך ישיר לראשון שהצליח יותר להכעיס אותי מאשר לגרום לי להנאה

אם המשחק לא עושה לכם טוב אף אחד לא מכריח אתכם להמשיך ולשחק בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה זה משחק חרא , למה הדמות שלך זזה כמו חרבון , סתם חיות מפגרות שקופצות עליך ושעה עד שהנשק טוען ,

קיצר לא נהניתי בכלל וחבל שמעתי על זה כל כך הרבה , גם בראשון שיחקתי 5 דקות ויצאתי , אין כמו קריסיס , המשחק הזה עייף ולא מלהיב בכלל לא הצלחתי להיכנס לאווירה וניסיתי . UNINSTALL

SHIFT DELETE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש במשחק הזה מסרים תת הכרתיים, הוא מפוצץ באגים, בקושי זז, העלילה צולעת, הדיבוב גרוע, הסאונד בינוני פלוס, ה- טיפש, ועדיין אי אפשר להפסיק לשחק...

:smile1:

מסכים עם כל מילה. אין לזה פשוט הסבר הגיוני.. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מצויין. אני יודע על מה אתם מדברים- יש קטעים מתסכלים מאוד שאתה מרגיש שהאויב חזק יותר ממך, חכו עד שתשיגו נורמלי ותשפרו אותו, חליפה נורמלית ואז אתם תראו מה זה באמת להרוג. ממליץ בחום לא להתיאש- אני מבטיח שתהנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאשתי והתקנתי את המחשק מחדש עם פאטצ 1.5.04 עכשיו מכייון שהגרסה החדשה לא תומכת בשמירות מגרסאות קודמות אני צריך להתחיל את המשחק מחדש, וממש אין לי כח לזה !

מישהו יכול לשלוח לי את השמירות שלו בערך מאיפה שמקבלים כבר נשקים יותר רציניים ?? (משהו מהאזור שבו מקבלים TCR או TRS - לא זכור את השם המדוייק)

או אחרי שמקבלים את האפוד עם ראיית לילה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שרציתם לדעת על STALKER : CLEAR SKY ולא העזתם לשאול : (מדריך מעולה למשחק ולכל הטוויקים לגרפיקה שלו - כולל השוואות ביצועים מקיפות)

http://www.tomshardware.com/reviews/graphic-card-benchmark,2029.html

*אני הייתי בהלם מההבדל בביצועים בין הרצה במקסימום הגדרות ב DX10 לבין DX9.

אצלי לדוגמא, ב DX10 המשחק היה מקרטע אפילו ב HIGH שלא לדבר על FPS לא שחיק ב MAXIMUM, שיניתי את הרינדור ל DX9 והמשחק טס, פשוט ככה.

אפילו כל הגדרות מקסימליות, כל הבארים עד הסוף כולל FSAA + AF ואני מקבל מינימום 40 FPS כאשר הממוצע הוא בערך 55 ולפעמים אפילו על 70-90.

בקיצור, למי שאין איזה GTX280 או HD4870 שלא יפעיל אותו על DX10 במקסימום.

אני כמו אדיוט הייתי בטוח שבדומה לCRYSIS גם כאן אין הבדך כזה גדול בין DX9 ל DX10 והתעקשתי לשחק בו (ולסיים אותו) על DX10. רק היום עברתי על הכתבה הזו וראיתי את ההבדל המטורף. חזרתי למשחק לבדוק בעצמי והייתי בשוק. אחרי שישבתי דקת דומיה והתאבלתי על הטיפושות שלי - דווחתי לכם, כדי שלא תעשו את אותה שטות.

אז אפשר לומר אפילו שהמשחק רץ בסדר והוא לא כזה קוטל מערכות ועכשיו הוא נשאר "רק" עם הבאגים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...