S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו .. התחלתי לשחק לא מזמן במשחק .. לא התקדמתי הרבה

אבל בכל זאת יש לי חליפה ממש מעפנה .. הזאת שקיבלתי במתנה בבסיס של CS...

משהו מכיר מקומות טובים שאפשר למצוא בהם חליפה ?

( אני עכשיו הגעתי לבסיס של Freedom... והתחלתי לעשות קצת משימות שם ).

אבל עדיין לא מצאתי שום חליפה , משהו מכיר מקומות טובים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אין אפשרות למצוא חליפות טובות .. כמו למשל רובים ארטיפקטים וכו' ?

* אבל .. אולי משהו מכיר את זה.... 90% מהארטיפקטים שאני מוצא יש להם קרינה ...

האם יש איזו דרך להפתר מהקרינה, או שפשוט אני צריך למצוא במקביל משהו נגד הקרינה .?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקראת סוף המשחק תמצא ארטיפקטים שלא מקרינים רדיואקטיביות, אבל עד אז אתה צריך להשתמש בארטיפקטים שמורידים קרינה במקביל לאלו שמקרינים.

בסטוקר הראשון היו מקומות למצוא חליפות טובות, אבל אני לא מצאתי במשחק החדש חליפות מוחבאות.

פשוט תחפש ארטיפקטים ותמכור חלק מהם ויהיה לך מספיק כסף לחליפה טובה.

(ככל שאתה יותר קשור לצד מסוים כמו FREEDOM נגיד וככל שאתה עושה את המשימות שלהם ככה יש יותר סיכוי שהסוחר שבשטח שלהם ימכור לך דברים טובים יותר)

אני שמעתי ממישהו שאם אתה מצטרף ל DUTY בשלב מסוים בחלק לא מאוחר במשחק אתה יכול לקנות אצלם את החליפת SKELETON שהיא כמו טנק בערך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לצמיתות מחקתי את המשחק הזה, כמה באגים שזה מעצבן..

הגעתי למשימה שאני צריך ללכת לאיזור ה MILITARY, ומקבל עזרה מאיזה FREEDOM אחד, הבעיה שהפרידומים לא אוהבים אותי כי הצטרפתי כנראה לחברה אחרת...

אז הסימון הצהוב פשוט ירד לי ממנו וכמו כן המשימה הראשית, ככה שנשארתי רק עם משימה צדדית בלי אפשרות לעשות כלום!

סיוט..נלחמתי בבאגים לאורך כל המשחק, זהו נמאס

:P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק לא ממזמן והתחלתי לשחק בגרסא 1.5.03. היו לי מלא באגים וקריסות אבל איכשהו המשכתי... אבל כשהגעתי עכשיו לשלב שצריך להיכנס למנהרה ההיא (כשאני בשטח של Duty - זה בשליש המשחק ככה נראה לע) אני לא יכול להתקדם שם כי כל שנייה יש קריסה ולא משנה מה תמיד שאני מגיע לשם יש את הקריסה אחרי איזה 10 שניות שאני מגיע ל"אזור" של המנהרה.

אז בקיצור עדכנתי לפאטצ' 1.5.05 והמשחק עובד פיקס אבל השמירות לא נטענות בגלל שהגרסא לא שלהן לא תואמת את הגרסא של המשחק :s07:

מה אני עושה במצב כזה??? זה באסה להתחיל את המשחק עוד הפעם...

למישהו יש רעיונות???? :s05:

תודה לעוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי את המשחק לא ממזמן והתחלתי לשחק בגרסא 1.5.03. היו לי מלא באגים וקריסות אבל איכשהו המשכתי... אבל כשהגעתי עכשיו לשלב שצריך להיכנס למנהרה ההיא (כשאני בשטח של Duty - זה בשליש המשחק ככה נראה לע) אני לא יכול להתקדם שם כי כל שנייה יש קריסה ולא משנה מה תמיד שאני מגיע לשם יש את הקריסה אחרי איזה 10 שניות שאני מגיע ל"אזור" של המנהרה.

אז בקיצור עדכנתי לפאטצ' 1.5.05 והמשחק עובד פיקס אבל השמירות לא נטענות בגלל שהגרסא לא שלהן לא תואמת את הגרסא של המשחק :s07:

מה אני עושה במצב כזה??? זה באסה להתחיל את המשחק עוד הפעם...

למישהו יש רעיונות???? :s05:

תודה לעוזרים...

מישהו? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא משעמם..רק שמעצבן שאתה צריך לעבור מעיר לעיר בשביל איזה פרס של 600 רובל, או שפתאום קופץ לך במסך "לך תעזור לחברים שלך להרוג מוטאנטים".

עד שאתה מגיע הם כבר הרגו את כולם.

מבחינת אקשן הוא לא רע בכלל. ה בסדר.

אבל הבגים..אחח הבאגים...אם היו לי יותר מ 10 אצבעות בידיים לספור אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...