Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

לא קרה לי, אני לא חושב שה- הוא עד כדי כך עצמאי. אני חושב שגם אם סתם תזרוק משהו על הריצפה הוא ישאר שם לנצח.

בקרבות האויבים לפעמים מרימים מהרצפה או מגופות, אבל סתם ככה באמת שלא ראיתי שהם אוספים דברים.

בכל מקרה, עדיף תמיד לאפסן חפצים בארון או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קרה לי, אני לא חושב שה- הוא עד כדי כך עצמאי. אני חושב שגם אם סתם תזרוק משהו על הריצפה הוא ישאר שם לנצח.

זה לא קשור ל , אם תפיל משהו לאדמה אז אתה תאבד את זה אחרי כמה זמן.

אם תשאיר את זה בבית שלך אז זה ישאר שם לנצח (אף אחד לא יגנוב לך את זה) זה עבד גם עם סתם מיכלים שבדקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה, בתחילת המשחק,

קיבלתי תדירה במגטרון, נגיד ואני משאיר שם חפצים שלי, הם ישארו שם? הדירה שלי יענו שאף אחד לא יכול לפרוץ או משו? חח

דווקא יש סיכוי שהדברים ייעלמו לך, קרא את שני המקרים הבאים:

http://fallout.wikia.com/wiki/Hoss

http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?showtopic=900079&st=0

בקישור הראשון מדובר בבאג ידוע וקראתי עליו כמעט בכל פורום שקשור ל-FALLOUT 3, הפתרון הוא פשוט להרוג את אותה דמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HUBER FAILS

אוקיי, אני אסביר. TC - זה total conversion

גם בTOOLBOX של OBLIVION שיפצתי קווסטים והוספתי מקומות למפה הקיימת. וזו בדיוק הבעיה !

אתה יכול רק להוסיף ולשנות את העולם הקיים. אז ככה שלראות total conversion שמחקה את fallout 1 או fallout 2 אתה לא תראה כל כך מהר.

זה לא בדיוק נכון, אגב. יצא מוד TC עבור OBLIVION שניקרא DUNE (ע"ש העולם של פרנק הרברט). רק מה - גם הוא לא יוצא לאור למרות שיש סרטון בOOUTUBE ותמיכה של BATHESDA....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא G.E.C.K :xyxthumbs:

אני מניח שבחודשים הקרובים נראה עושר של מודים והרחבות כפי שקרה עם אובליביון. מצפה בקוצר רוח!

http://geck.bethsoft.com/index.php/Main_Page

אני מדבר על מודים ותוספות ואתה על שיפוץ מאסיבי ושינוי מהותי - מה הקשר?

ד"א - כבר כרגע יש לא מעט מודים למשחק, אני מאמין שברגע שיש כלי ייעודי כגון זה יהיו הרבה יותר - על זה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

קריאה היא לא הצד החזק שלך.

אני דיברתי על total conversion mod

הבעיה היתה כשmod - קיבל את המשמעות השולית - כל שינוי נהיה מוד - גם אם הוא שולי. ובכך - בין השינויים המהותיים- נוסף המון זבל. רוצה דוגמא קרובה ? קח את OBLIVION - כמעט אין מודים ברמת TC, יש אולי 7 מודים official כולל ights of the nine , ואולי עוד 4 שבאמת משפרים את המשחק (מפה צבועה, מחיקת סמן קווסט, שיפור גרפיקה ומיפוי (MIPMAPS)).

על כל אלה יש אלפי מודים (לראייתך) של הוספת קווסט (לרוב אינם גמורים), הוספת מפלצות (לרוב אינם גמורים או חלקיים ללא SKINS) והוספת מקומות (לרוב מתנגשים עם מודים אחרים).

אז מה כל המודים האלה שווים ? (רמז: אחוריים).

קח לדוגמא את dungeon siege

כל שינוי קטן נקרא sieglet, בעוד MOD זהו שינוי מעמיק שמשנה את חוויית המשחק (ע"ע ultima 5 mod (

נ.ב.

לינקים לDUNE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לצפות שיהיו הרבה מודים מעמיקים, זה הרבה השקעה ואין הרבה שיש להם זמן/יכולת לעשות את זה כמו שצריך.

ובקשר ל - DUNE, המוד כבר גמור ? (ומה פתאום יש שם דינוזאורים ???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לצפות שיהיו הרבה מודים מעמיקים, זה הרבה השקעה ואין הרבה שיש להם זמן/יכולת לעשות את זה כמו שצריך.

ובקשר ל - DUNE, המוד כבר גמור ? (ומה פתאום יש שם דינוזאורים ???)

לDIABLO יש יותר מודים מעמיקים. יש 5 ששינו את העולם כולו )כולל שיחזור לא רע של HELLFIRE). נתתי את הדוגמא של DUNGEON SIEGE - שיש לו 7 מודים של TOTAL CONVERSION . אל תיקח לדוגמא את המשחקים של למעט אולי FREELANCER שממחיש עד כמה קשה לייצר חומר מקורי ואמין.

לגבי DUNE - כבר שנה וחצי שהוא עומד על 99% גמור - והוא לא יוצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק, ובכן:

הייתי צריך לתת לבחורה ההיא למות. עד השנייה האחרונה חשבתי שאני "לא באמת אמות" אלא יצילו אותי אח"כ ויחיו אותי וכ'ו ואוכל להמשיך ולהסתובב בשטח. לפחות הרסתי למחשב "עדן" את כל הלוגיקה וגמרתי לו להתחיל בהשמדה עצמית של raven rock האהאהא

לעזאזל הסוף הוא ממש דפוק. לפחות אם היו משאירים אפשרות להמשיך במשחק סתם כך הייתי ממשיך לשחק ולהרוג עוד ריידרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...