ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 33 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

שלום,

להלן עדכון שלא העליתי אבל הוא היה לפני שבוע כבר...

פה חיברתי את המאוורר רצפה יחד עם המפחיתי רעשים מסביב לברגים כדי למדוד כמה אני צריך לחתוך את הפח רצפה

bigpictures007.jpg

מבפנים

bigpictures008.jpg

סימנתי וחתכתי שבלונה מקרטון

bigpictures011.jpg

וככה זה בפנים פחות או יותר

bigpictures012.jpg

עוד משהו קטן שאולי ישולב בפרויקט שמצאתי...זה היה מודפק על טמבון של אוטו מקולקל שראיתי ואולי אני אשלב את זה על הדלת הקדמית או על הכונס(פתוח להצעות..)

bigpictures013.jpg

וזהו לבנתיים

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שהסטיקר הזה יוכל להשתלב לא רע... למרות שהייתי ממליץ לרכוש אחד חדש, כי מה שמצאת נראה דיי הרוס.

בחנויות תוכל למצוא שלל מדבקות בסגנון, ותוכל לבחור ו/או לצלם את המדבקות בחנות, ולשאול מה הכי מתאים לדעת הגולשים פה.

So far so good :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

תגיד, המאוורר בתחתית המארז באמת יעיל?

זה לא יכניס כמויות עצומות של אבק?

א. יש פילטר של מזגן למאוורר הזה.

ב.תפקידו של מאוורר זה לקרר את ה HDD בלבד לא להכניס אויר קר (טוב , אולי גם להכניס אבל בכללי זה לא תפקידו).

ג. ה HDD מכסה את המאוורר וגם דיי קרוב אליו כך שגם אם יהיה אבק שיכנס הוא יצמד ל HDD ולא לשאר החלקים

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד!!! ממש יפה! אני מחכה בקוצר רוח לצביעה....

טיפ: תיתן לכונס אויר מעט החלקת פינות וגוף יותר "אוירודינמי" בעזרת ציפוי הכונס עם החומר הזה שממלאים איתו מכות ברכב... לא זוכר את השם שלו.... בקיצור, זה יהיה ממש הרבה יותר יפה ואחרי הצביעה בכלל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד!!! ממש יפה! אני מחכה בקוצר רוח לצביעה....

טיפ: תיתן לכונס אויר מעט החלקת פינות וגוף יותר "אוירודינמי" בעזרת ציפוי הכונס עם החומר הזה שממלאים איתו מכות ברכב... לא זוכר את השם שלו.... בקיצור, זה יהיה ממש הרבה יותר יפה ואחרי הצביעה בכלל....

החומר נקרא בונדו

או בודי פילר יתאים גם אתה צריך חומר שפאכטל לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hi:

ועכשיו בלי דיבורי מיותרים נעבור לעדכון חלקים שהבטחתי

החלטתי שאני מחליף את המפרט העגלה שהיה לי למשהו הרבה יותר טוב...משהו שישבור שיאי OC

אז החלטתי לנבור ברשת כדי למצוא חלקים כדי לבנות מפרט סוס בלי לעשות חור בכיס ובסוף גיבשתי את המפרט הבא

INTEL C2Q Q6700 + THERMALRIGHT ULTRA 120 +

ASUS COMMANDO

TEAM 2GB (1GB X 2) 1066MHZ 4-4-4-12 + HR-07 COOLING :o

PC POWER & COOLING SILENCER QUAD 750W

INN3D 9500GT 1GB

WD RAPTOR 150GB

לתמונות: (תתעלמו מהאבק עליהם לא היה לי זמן לנקות עדיין אבל אל דאגה בזה אני מומחה)

bigpictures002.jpg

bigpictures003.jpg

bigpictures005.jpg

bigpictures006.jpg

bigpictures007.jpg

bigpictures008.jpg

88 CFM :o

bigpictures009.jpg

bigpictures010.jpg

bigpictures013.jpg

bigpictures015.jpg

הזכרונות היציבים בעולם ל OC חבל שלא עוד אנשים מכירים את החברה הזאת אבל תראו איזה תזמונים מטורפים אפילו ה DOMINATOR לא מגיע לכאלה ולפי בעל החנות הזכרונות מגיעים עם גופי הקירור האלה ל CL2.5 900MHZ בלי יותר מידיי בעיה וביציבות!! שיא העולם ב OC נשבר איתם מי שלא יודע (8.1 GHZ)

bigpictures017.jpg

תראו את המתח שהם עומדים בו פשוט מטורף ל (בד"כ נע בין 1.8 ל 2 וולט)

bigpictures018.jpg

גופי הקירור שמגיעים עם הזכרון

bigpictures020.jpg

מחיר הזכרון יחד עם הגופי הוא רק 350 ש"ח רק חבל שאי אפשר להשיג אותם ב 4GB ואי אפשר לקנות 4 כאלה עם הקירורים האלה אלא רק עם גרסת ה DUO שהיא ב 10 מעלות פחות מקררת מזאת אבל ל OC זה לא כזה משנה הנפח

bigpictures021.jpg

והספק האגדי שלא צריך להציג אותו גם הוא חדש ובמחיר אטרקטיבי במיוחד 670 ש"ח בחנות באשדוד (IQPC) מי שרוצה להגיע לשם בתחבורה ציבורית שישכח מזה מנסיון... ,זה ממש בחור לא מהעולם הזה

bigpictures022.jpg

bigpictures023.jpg

וזהו בנתיים היום אני קונה בע"ה את המעבד

תגובות בבקשה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אחלה חלקים יש לך שם 8)..

תתחיל להרכיב אותם..

בקשר לזכרון, איזה צ'יפים יש עליהם? הייתי רוצה לחקור קצת את הנושא.. (לדומינייטור ולהייפרX של קינגסטון לדוג' - יש את אותם שבבים..)

ולמה לא ללכת על 4 GB?

בקשר לראפטור, הוא חדש!? לפי מיטב ידיעתי כבר כמעט ולא ניתן להשיג אותם.. אלא רק את הולוסיראפטור..

בכל מקרה - הם אוהבים יחס אישי.. אז תן להם להתפנק עם גוף "אישי" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה עלה עד עכשיו?? היכן קנית??? האם יש יתרון לגודל אם עוד אחד או יותר יצטרפו??

את כל מי שזה מעניין אותו את רוב החלקים קניתי יד שניה מאנשים אבל ממש מציאות בוא נראה...

מעבד - קונה היום יד שניה ב 350

לוח אם - קניתי ב 400 יד שניה

זכרון קניתי חדש יחד עם הקירורים מחנות בחיפה שנקראת TRG שהיא היחידה שמשווקת את הזכרונות האלה עם הקירור ים ביחד - 350

דיסק קשיח קניתי ממישהו יד שניה - 350

קירור למעבד SKYPC - חדש 240

ספק - חדש קניתי במחיר מציאה מ IQPC מאשדוד עלה לי 670

מאוורר למעבד- 50 ש"ח חדש גם הוא מ IQPC

כרטיס מסך קניתי יד שניה ב 170 ש"ח (לא קניתי משהו מטורף כי אני לא מתכנן עליו OC ואני גם לא כך שאני לא צריך יותר)

=

2560 במקום משהו כמו 4100~

^^

אחלה חלקים יש לך שם 8)..

תתחיל להרכיב אותם..

בקשר לזכרון, איזה צ'יפים יש עליהם? הייתי רוצה לחקור קצת את הנושא.. (לדומינייטור ולהייפרX של קינגסטון לדוג' - יש את אותם שבבים..)

ולמה לא ללכת על 4 GB?

בקשר לראפטור, הוא חדש!? לפי מיטב ידיעתי כבר כמעט ולא ניתן להשיג אותם.. אלא רק את הולוסיראפטור..

בכל מקרה - הם אוהבים יחס אישי.. אז תן להם להתפנק עם גוף "אישי" ;)

יש להם ציפ של מיקרון נראה לי תבדוק באתר של בדף של ה קירור HR-07 מוזכר שם הם משתמשים עם של אותה חברה.

בקשר ל 4GB גם אותי זה ביאס כי אמנם אני יכול ללכת על 4GB אבל עם 2 אפשרויות : או שאני מוותר על הקירורים בכלל או שאני מוכר את אלה ומקבל זיכוי וקונה את גרסה ה DUO של HR-07 שהיא מותאמת לקלוט 4 סטיקים אבל היא ב 10 מעלות פחות ואני בוחר להשאר עם אלה כי אין לי כל כך צורך ב 4GB כמו שאמרתי אני לא .

בקשר לקירור לרפטור אל תדאג יש מאוורר 90 מ"מ שזורק עליו אויר מלמטה ואחד בחזית שזורק עליו אויר מהפרופיל.

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...