ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 28 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום,

היום הלכתי עם אבא שלי לעבודה ועבדנו קצת על הכונס...

אבל שלי החליט לבנות הכל מחדש אבל לצערי כשהגענו שמתי לב ששכחתי את המצלמה בבית :s07: :'(

אבל לא נורא אני אתן רק את התוצאות..

טוב אז סימננו וחתכנו וכופפנו והלחמנו את הכל ... כמעט סיימנו (כנראה היום בערב נמשיך אבל לא בטוח)

ולהלן התוצאות..

זה הכונס מהצד (אל דאגה התחתית עוד לא גמורה רק החלק העליון גמור , ואל תדאגו שהוא בולט החוצה יש את הפנל ה קדמי שאמור להכנס שם)

newpictures001.jpg

מקדימה (כמו שרואים שוב התחתית עקומה לגמרי כי היא עדיין לא גמורה)

newpictures002.jpg

החלק העליון הגמור..

newpictures004.jpg

עוד

newpictures005.jpg

חדי העין יראו בצד שמאל מין קוווים קטנים כאלה זה הסימונים שאבא שלי עשה בשביל לכופף חצי עיגול יש לו מכונה מיוחדת שעושה את זה בקלות וכל קו עבר כיפוף קל עד שנוצר חצי עיגול

newpictures006.jpg

התחתית העקומה והלא גמורה

newpictures008.jpg

מה שעוד עשינו זה קדחנו חורים איפה שאמורים להכנס הברגים במכסי ה PCI (יש שם מכסה השני מהסוף שיש שם חריץ במקם חור זה נסיון כושל שלי ממזמן לעשות את החריץ הזה עם מספרי פח אבל אל דאגה אני אסדר את זה)

newpictures009.jpg

ביקשתי מאבא שלי לעשות נסיון להכין חריץ במכסה , התוצאות לפניכם... לדעתי זה לא יהיה קל בכל אבל נראה...

newpictures010.jpg

קלוזאפ

newpictures011.jpg

תגובות..

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאורר הייה מסתדר מעולה גם בלי הכונס והכונס נועד בכדי לכנס ויר ממקום רחוק , לרוב מתחת למכסי מנוע לחולי..

אומנם הוא לא כלכך נצרך פה

אבל זה בהחלט עבודה יפה והוא מוסיף , אז למה לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

אחרי החג בע"ה אני הולך לתת פיניש ולסיים את הפרויקט כך שיש למה לחכות...

היום בדקתי שכל הפינות סגורות לקראת תחילת העבודה שהכל מתברג ומורכב כמו שצריך והאם צריך עוד עבודות פח או שינויים לפני הצביעה.

נתחיל בקיט של הקטודה..בדקתי אם צריך לקצר את הכבליםפ שלו ואיפה אני אשים את הספק

כאן מוצג הכפתור הפעלה של הקיט

newpictures001.jpg

החיבורים של הכבלים

newpictures005.jpg

הספק כוח

newpictures006h.jpg

כאן מוצג איפה אני הולך לשים אותו

newpictures007.jpg

והוא הולך להתקבע עם הדבק המצורף בקיט

newpictures010.jpg

כאן פרסתי את הכבלים של הכפתור הפעלה של הקיט ואני כנראה יקצר את החוטים קצת מכיוון שהם ממש ארוכים

newpictures011.jpg

פתחתי היום גם את האריזה של הסנפיר והנה הוא לפניכם

newpictures012.jpg

newpictures016.jpg

כאן רואים שלמטה יש סריטה קטנה בפלסטיק :pissed:

newpictures014.jpg

כאן רואים שגם שמניחים את הסנפיר החלק האחורי שלו בולט טיפה החוצה

newpictures017.jpg

בדקתי אם הספק יושב טוב לאחר החיתוך

newpictures021.jpg

"המשך יבוא..."

תגובות!!

חג שמח

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה טובה!! סיימתי בשעה טובה את הכונס!! ויצא סוף הדרךךךךך בדיוק כמו שדמיינתי אותו :D;)

קודם כל אני רוצה להגיד כמה דברים ... בראש ובראשונה תודה לאבא שלי שהיה סבלני אליי , והקדיש לי מזמנו על חשבון יום העבודה שלו.. אני ממש מעריך את זה זה וגם אמרתי לו את זה.. במקום לעשות עבודות הוא עבד איתי חצי יום וזה לא דבר מובן מאליו בכלל...למרות שזה לא היה קל לעבוד איתי כי לא הייתי סגור על עצמי והוא חתך משהו ואז אמרתי לו "חבל שחתכנו" והיינו צריכים להלחים שוב חתיכה כדי לשחזר מה שהיה ולהמשיך משם... אז שוב תודה

ודבר שני שרציתי להגיד , אני לא יודע מה עבר לי בראש שחשבתי להכין את הכונס הזה מפרספקס :kopfpatsch::nixweiss: לא היה לי שום סיכוי להצליח להכין את זה מפסרספקס אפילו אם היה לי את המכופף הטוב בעולם ומכונות הכיפוף הטובות בעולם לא בטוח בכלל שהייתי מצליח בגלל כמות החיתוכים והעיקומים... אז איך אומרים "הכל משמים וכל דבר הוא לטובה - ברוך ה' "..

ועכשיו לתמונות שכולכם חיכיתם להם ...

* חצוצרות , תופים...*

קודם כל שהגענו למסגריה התחלתי לשייף את החור של הבקר טמפרטורה כדי שיכנס , כי הוא קודם לא נכנס טוב

newpictures001.jpg

הפצירות..

newpictures002.jpg

והתחלנו לעבוד על הכונס... קודם הכונס היה צריך ישור כדי שיהיה ישר ומדויק אז אבא שלי ישר אותו על הסדן המאולתר שהוא הלחים במיוחד לשולחן עבודה שלו

newpictures003.jpg

newpictures005.jpg

newpictures006.jpg

אחרי הישור הלחמנו את הקצוות בצורה ישרה וליטשנו עם דיסק

newpictures008.jpg

ועכשיו לטעות שעשיתי בהתחלה אמרתי לאבא שלי שהכונס צריך לגעת בגג של המארז אז קיצרנו קצת את המיתר האלכסוני (מה שהתגלה אח"כ כטעות..)

אז סימננו..

newpictures012.jpg

newpictures013.jpg

"הפרוסה" שהורדנו (רואים אותה ליד הדיסק קצת עקומה)

newpictures014.jpg

אח"כ קיצרנו קצת את התחתית

newpictures015.jpg

וחתכנו עם דיסק

newpictures016.jpg

ואז זה השלב שגיליתי את הטעות ופה רואים את הרווח שחסר כדי שהכונס יהיה בדיוק בגובה שדמיינתי אותו... (הגובה שדמיינתי שהכונס יהיה מהגג מוצג בתמונה השניה)

newpictures018.jpg

אבא שלי קצת התרגז ובצדק, כי היה לו עוד המון לעשות היום וסתם עיקבתי אותו עם הטעויות שלי ... אבל בכל זאת הוא הסכים לעשות תיקונים..

אז מדדנו כמה צריך להוסיף וחתכנו חתיכה בגודל ריתכנו וליטשנו...

newpictures019.jpg

עברנו לתחתית שוב ... היינו צריכים לקפל את "האוזניים" (המשולשים) כדי שיסגרו על החלל שנוצר ברווח שבין הכונס לבסיס שלו. אז סימננו מרכז ומדדנו כמה המשולשים צריכים להתעקם כדי לגעת בכונס עצמו בצורה אלכסונית ,וחתכנו עם דיסק את הצלע החיצונית כדי שיהיה אפשר לכופף אותה וכדי לכופף אותם, הנחנו את הכונס על הסדן בדיוק בקו הסימון והכינו עם הפטיש עליו עד שהתכופף..

newpictures020.jpg

newpictures022.jpg

newpictures023.jpg

newpictures024.jpg

newpictures025.jpg

אחרי כל ישורים והכיפופים שהיינו צריכים לעשות כדי לכופף את המשולשים הגענו לתוצאה משביעת רצון..

newpictures027.jpg

כאן עיקמנו את היתרה כדי לחתוך את היתרה ולהלחים את המשולשים לצדדים

newpictures028.jpg

newpictures030.jpg

כמו שניתן לראות ההלחמה יצאה טוב אבל ניתן לראות בצד השמאלי של הכונס שיש הפרשי גובה בין הקצה של המשולש לדופן הצדדית אז סימננו קו אלכסוני וחתכנו אותו

newpictures031.jpg

newpictures032.jpg

צד אחד גמור

newpictures033.jpg

רגע לפני ההלחמה

newpictures034.jpg

אחרי ההלחמה ראינו שהיה חסר משולש קטן כדי לסגור את הכונס אז חתכנו עם המספרים האלה

newpictures038.jpg

וכאן רואים את המשולש שדיברנו עליו...

newpictures039t.jpg

אבא שלי החזיק את החתיכה עם שפיץ פלייר וריתך אותה

newpictures040.jpg

השחזות..

newpictures041.jpg

ואז סיימנו.. ועוד שניה אראה לכם את התוצאות

BUT FIRST ...

כאן רואים את הפלסטיק של הבקר טמפרטורה במקומו אחרי השיוף..

newpictures042.jpg

ומבחוץ

newpictures043.jpg

והנה המארז עד כה

newpictures044.jpg

newpictures045.jpg

newpictures046.jpg

הכונס מקדימה...ממש עבודה נקיה ויפה לדעתי...ממש מושלם!!

newpictures047.jpg

מהצד השני

newpictures049.jpg

מלמטה

newpictures050.jpg

צד ימין

newpictures052.jpg

אחורה

newpictures053.jpg

וצד שמאל...

newpictures054.jpg

וזהו להיום...

מה שמתכנן למחר .. מחר אני הולך לקנות פח רצפה לכסות את הרצפה של המארז..

רציתי לקנות את זה

5423.jpg

אבל פנדה מחשבים הפסיקו ליבא את זה... כנראה אני אצתרך להזמין את זה מחו"ל או משהו (הצעות יתקבלו בברכה)

וכן נשאר גם לחתוך 4 חורים בגג המארז ובכונס לקיבוע הכונס וכן לעשות חריץ בתחתית הכונס כדי להעביר כבלים של הבקר מאווררים העתידי...

ולאחר שלב זה יגיע שלב הניקוי חול והצביעה

תגובות

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...