ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4) - עמוד 36 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ESC Project ****הסוף**** + סרטוני סיכום עמ 73 (2.4)

SnakeBite

איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31  

1440 הצבעות

1. 1. איזה עיצוב הכי יפה לדעתכם? - התמונות בעמ 31

Recommended Posts

• תגובות 737
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא היה יותר קל לפרק את הניתים ברצפה ולהניח את המתכת (שמאוד אהבתי דרך אגב) על כל החלק התחתון ואז לחבר חזרה עם ברגים ואומים - היה יוצא אחיד ויפה יותר...

בסה"כ עבודה יפה :xyxthumbs:

ח ח לך ולאביך - התמדה+רצון+יכולת=עבודה מדהימה

המשיכו כך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה יותר קל לפרק את הניתים ברצפה ולהניח את המתכת (שמאוד אהבתי דרך אגב) על כל החלק התחתון ואז לחבר חזרה עם ברגים ואומים - היה יוצא אחיד ויפה יותר...

בסה"כ עבודה יפה :xyxthumbs:

ח ח לך ולאביך - התמדה+רצון+יכולת=עבודה מדהימה

המשיכו כך :xyxthumbs:

זה אכן נראה יותר קל וגם חשבתי על זה לפני אבל תחשוב על זה שזה ירים את כל המפלס של הכלוב כוננים ואז אצתרך להתעסק בהתאמת הכלוב כדי שהגג יוכל להסגר סתם כאב ראש כאילו שלא חסר לי כאלה כבר...ולכן ויתרתי וזה הפיתרון הכי טוב שמצאתי

חח אני זוכרק שאמרת שבסוף פסח תסיים אותו

מה לעשות שיש לי עוד חיים חוץ מהמוד הזה..כמו לימודים במכללה...

היום קיבלתי מאוורר של DELTA שהזמנתי מאיביי אבל לצערי המאוורר שהגיע הוא לא הנכון אני הזמנתי מאוורר עם 220CFM והגיע אחד אחר עם 150CFM אך יצרתי קשר עם המוכר והוא התנצל ואמר לי להשאיר את מה שקיבלתי והוא גם שולח לי את האחד עם ה 220 CFM כך שנראה לי שיש מצב לשבירת שיא עולם על אויר עם המאווררים האלה ועם הרכבים שיש לי...

הנה כמה של המאוורר שקיבלתי

החזית

6001.jpg

העובי של המאוורר ממש מאוורר וחצי רגיל

6002.jpg

והדגם

6003d.jpg

לילה טונ

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידו

אני עם הV60 וומעבד כמו שלך עשיתי 4.1 !!!

בושה לך אם אתה לא שובר פה לפחות את ה4.0 לפחות :smile1:

וייאלה תצבע כבר ותסיים עם זה!.

נ.ב

עם איזה ספק אתה ???

אם היית מסתכל כמה פוסטים אחורה הית יודע

PC POWER & COOLING QUAD 750W

בקשר לצבע איך אומרים ..הסבלנות משתלמת או הסבלנות היא מעלה!!

אפשר לינק למוצר?

מעוד יעזור לי מאורר שיכניס 220 כי המארז שלי רק מוציא ולא מכניס אני צריך מאורר ממש חזק שיכניס לי אוור מלמטה

אם אין לך מאוורר מכניס זה לא בהכרח רע בהנחה שיש לך חורי איוורור כי אם הוא חזק המאוורר(ים) שמוצאים אויר זה יוצר תת לחץ שמחייב להכניס אויר אבל כמובן שיותר טוב להכניס אויר ישירות על הלוח או\וגם על הדיסקים קשיחים במיוחד אם יש לך כרטיס מסך תובעני שפולט המון חום.

אם אתה רוצה זה באביי את המאוורר הכי חזק בעולם (כמעט) 252CFM!! עולה 37$ חדש לא כולל משלוח . והמאוורר שלי כלומר לא זה אלא הדגם של ה 220CFM זכיתי בו במכרז ב 5.5$ ממש מציאה ומשלוח של 12.95$ יחד 73 שקל!!!

על אף ש OFF THE RECORD ראיתי מאוורר שעושה 300CFM עם 70DBA וההספק שלו 80W !! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהציפ מחמם יופי את הכל ושאני פותח את הדלת של המארז שלי cosmos 1000 אני מרגיש יניקה חזקה מאוד מהחריצים של ה כוננים (הם עשויים רשת ברזל

אני חושב להכניס אחד כזה במקום ה 120 שלי שיש לי למטה ואת ה 120 לעשות לא ממש אבל חורים בברזל ואז להכניס לשם 120 שיקרר לי את ההארד דיסק

אתה יכול בבקשה לשלוח לי לינק לפרטי כי אני לא הכי מתמצא באיבי גם של המאורר שלך וגם של השני שאמרת ב 37$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שלום חבר'ה :hi:

עדכון קטן על מה שקניתי בזמן האחרון

קיבלתי את המאוורר הנכון מאייבי הפעם ..הוא מפלצתתתתתתתתתתתתתתתתתת

220CFM ומשהו כמו 65DBA!!! דחפתי את האצבע בטעות לשם איך לכם מושג איזה כאבים!!

8002.jpg

שימו לב למבנה של הסנפירים

8005.jpg

8006h.jpg

דגם

8008.jpg

חיבורי כוח אחד חיבור שקורא RPM כמדומני והשני זה הכח עצמו

8009m.jpg

ותראו מה עוד קניתי :D

8001.jpg

וזהו בנתיים

תגובות

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...