Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 15 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כלומר מותר לרמות אותך אם אתה לא מרגיש?

תקנה את ה- HD642JI - שקט יותר, קריר יותר, חסכוני יותר בחשמל ובפוטנציה אמין יותר וזול יותר (לייצור, בכל אופן) -ונותן את אותם הביצועים כמו ה- 08. רגע, עם כל היתרונות האלו ובלי חסרונות בכלל, למה קנית את ה- HD642JJ? מה, אתה רוצה יותר רעש או צריכת חשמל גבוהה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה לא הבנת. אני לא אומר שזה בסדר ואתה טועה.

הכוונה היא שמי שגילה את זה כבר התקין את הכונן במערכת והטרחה של לפרק את הכונן (ולפעמים להתקין חדשה, כמו במקרה שלי) לא שווה את זה.

חבל על הזמן התרוצצות והתקה וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של פרנציפ

אם היו דופקים אותי ככה, לא הייתי שלם עם עצמי עד שלא

הייתי פותר אתזה ומקבל חלק שעובד כמו שהוא אמור לעבוד

מה גם שעל זמן שביזבזת בלתקן את הבעייה שהם גרמו לה,

אתה צריך לקבל פיצוי הולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודה לPIKA007 שהסב את תשומת ליבי לנושא.

לי יש שני 640GB כנראה עם הקושחה 08 ו 65 מגהבייט מהירות העברה ממוצעת ב RAID 1 שעליו יושבת מערכת ההפעלה 64 BIT שלי.

אז דבר 1 RAID1 לא פוןגע בכלל בביצועים כי את אותם 65 הייתי מקבל גם כאשר עבדתי רק עם כונן אחד כזה

דבר שני זה ממש לא מרגיש איטי או משהו בדיוק כמוש אר הכוננים שהיו לי לפני, WD 500 ABYS ודומיהם, דגמי עילית שכאלה ל RAID.

אז אני לא מבין על מה הרעש.

הזמנתי מחשב לאבא השבוע ובמיוחד הזמנתי לו WD 640 ואני אראה איזה תוצאות הוא נותן כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהסאגה לקראת סיום, מבחינתי בכל אופן: ה- WD6400AAKS הגיע (כמובן ששבוע אחרי שהזמנתי אותו המחיר ירד ב- 60 ש"ח ::). איך אני תמיד מצליח לעשות את זה?) הוא שקט כמעט כמו הסמסונג (עד כמה שאני יכול להשוות בלי להריץ את שניהם במקביל), קריר כמעט כמוהו והביצועים, טוב:

hdtunebenchmarkwdcwd640lt8.png

w570.png

אי אפשר להשוות.

כל מה שנשאר עכשיו זה לקבל זיכוי על הסמסונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה בגלל שהAAM מופעל אצלו.

בכל מקרה, אני רוצה להודות לך איסתרא בלגינא, על ההשתתפות בדיון ועל העזרה במציאת פתרונות.

אני מקווה שבסך הכל הגילוי שהכונן איטי תרם לך, ושכל המאמצים השתלמו :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות. בהזדמנות אנסה לשנות את הגדרות ה- AAM (או אפילו לכבות אותו) ונראה מה ישתנה.

עדכון: כן, לפי מקבלים 17.6ms כשה- AAM מופעל במצב quiet. אני בהחלט צריך לשחק עם זה, רק ש- WD לא מציעה שום כלי לשינוי ערכי ה- AAM ולמעשה ממליצה לא לגעת בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...