Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 14 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מצטער, לא שמתי לב. הלכתי לחיון.

במשך שבוע התקשרתי אליהם בכל יום לשאול מתי להערכתם יגיעו דיסקים חדשים וכל יום ענו לי "נתקשר אליך מחר", מה שכמובן לא קרה. היום שוף שוף, אחרי כעשר דקות של המתנה, קיבלתי תשובה ממי שהציג את עצמו כמנהל המוצר:

הם לא הולכים לייבא יותר את הדיסקים האלו!

לטענתו לא היה להם ביקוש. הוא הציע לי להחליף אותו בדיסק 750GB שהוא "מהיר יותר" בגלל שהוא "במהירות 32 ולא במהירות 16" :kopfpatsch:. יופי נחמה, הדיסק שהחזרתי להם עבד מהירות של ה- 750LJ, בגלל זה החזרתי אותו! האפשרות השניה שהוא הציע היתה שהם ידאגו לזיכוי מול החנות.

אוי, איך שאני עצבני עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתתף בצער כל מי שקנה את ה- וקיבל גירסה עם קושחה 08. זה אכן מבאס, במיוחד שאי אפשר לשכנע אף אחד שהדיסק אינו תקין על סמך תוצאות HD tune.

בנוסף, יצאו קקות עם ההתעלמות שלהם. קשה לי להבין איך חברה בסדר גודל כזה אינה עונה לאי-מיילים או לבקשות support.

מזל שיש את הפורום הזה ומזל שקראתי כאן לפני שקניתי HDD. רק בגלל השרשור הזה קניתי ביום שישי את ה-WD640.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל שיש את הפורום הזה ומזל שקראתי כאן לפני שקניתי HDD. רק בגלל השרשור הזה קניתי ביום שישי את ה-WD640.

זה בדיוק מה שגם אני עשיתי אתמול הודות לפורום. קניתי 2 הארדיסקים של WD 640 GB.

אני יודע מחבר שעובד ב"באג" שבערך לפני שנה הם הפסיקו לעבוד עם חיון בכל הנוגע להארדיסקים בגלל החזרות. כמובן שאין לזה קשר למה שקרה עם ה640, אבל זה לא בדיוק הוסיף לרצון שלי לקנות הארדיסק שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הסמסונג המדובר, קושחה 08.

אני מבין ובאותה נשימה לא מבין את הכעס בכל הנוגע לקושחה 08.

הקשיח הזה יושב אצלי במחשב ממוצע פלוס ואני חייב לומר שאני סה"כ מרוצה. הוא שקט מאוד, למרות שאני לא יודע אם זה בזכות המוד שעשיתי או לא), וב10 מעלות קר יותר בהשוואה לקודמו בתנאים זהים.

בקשר למהירות, במקום להיתפס כל כך חזק לתוצאה שתוכנה כלשהי מספקת נסו לבדוק את בתנאי שימוש רגיל אתם באמת מרגישים איטיות. אני יודע שלי אין בעיה עם זה.

אני חושב שלא צריך יותר מ5 אצבעות כדי לספור את כמות האנשים מכל הארץ שקנו את הקשיח הזה מכיוון שיש להם צורך אמיתי במהירות שהוא אמור לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צורך אמיתי"? מי לעזאזל צריך את המהירות של רדאון 4870? או RAID0? או Q9650?

זו לא שאלה של צריך, זו שאלה של רוצה ומוכן לשלם על זה. אני רוצה. שילמתי על זה. איפה הסחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...