Samsung 640GB איטי מהרגיל ? - עמוד 13 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung 640GB איטי מהרגיל ?

EnerGy

Recommended Posts

• תגובות 321
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עברו כבר כמה חודשים. הכונן הזה יצא במרץ.

אין סיבה לא לקנות אותו, כבר שבועות שלא שמעתי על כונן שהגיע למישהו עם גרסה שונה מ 012.

קניתי ברביעי מזיגזג וגם אני קיבלתי תוצאה ממוצעת של 65MB/S.

בכל מקרה, לא מפריע לי כל עוד כלום לא ידפק והמהירות סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר פשוט להתנות את הקניה של הכונן בבדיקה פיזית ואז לדעת איזו קושחה יש לו אם זה 8 פשוט לא לרכוש.מה אתם עושים חיים קשים :nixweiss: :nixweiss:

אז אף אחד לא יסכים למכור לך...

והרי העדכון המובטח:

התקשרתי ליבואן. אמרו לי לבוא אליהם. גיביתי הכל (איזה כאב ראש...), נסעתי לנתניה ומסרתי את הדיסק. הם טענו שמעולם לא שמעו על בעיה דומה. עשו קצת פרצופים בגלל שאני לקוח פרטי והם בד"כ מתעסקים רק עם דילרים, אבל מאחר שהיה להם דיסק אחד כזה במחסן, הם הסכימו להחליף אותו במקום. אופס, מצטערים, במקרה הפלנו אותו. אבל לא נורא, מתברר שיש לנו עוד אחד כזה במחסן. לא, אי אפשר לבדוק מראש איזו גרסת firmware יש לו.

לקחתי את הדיסק החדש הביתה, חיברתי למחשב ו... המחשב בכלל לא עולה! נתקע ב- POST בזיהוי הדיסקים או, אם יש לי מזל, ממשיך אחרי כשתי דקות אבל בלי לזהות את הדיסק. הדיסק משמיע קולות ציפצוף משונים שמזכירים את קולות הנקישה שאפשר לשמוע לפעמים מדיסקים דפוקים, רק בתדר גבוה יותר. כלומר החלפתי דיסק תקין אבל איטי בדיסק מת.

התקשרתי שוב היום. כאמור אין עוד דיסקים כאלו בארץ. אמרו שיבדקו ויחזרו אלי, עד לרגע זה הטלפון לא צילצל.

*%^$* ב*$@%@! על ה*(%#&$ ב*)^*%$^ של האמ-אמא שלהם! אני מקווה שיהיה משלוח חדש בזמן הקרוב, בינתיים יש לי מעצור לדלת בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...