הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT) - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT)

1qaz2wsx

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי זה דיי ישמע שחצני אבל תשקיע את ה 130-150 שקל ותקנה , איזה קירור?

ARCTIC COOLING ACCELERO S1

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

הדבר הזה משוגע!

אני התקנתי את זה על הכרטיס שלי

ממאמץ בסטוק על 85 מעלות

למאמץ ב סופר קלוק על 53

ירידה של 32 מעלות + אוברקיל!

הקירור הזה עזר לי לשבור שיאים

(ציון מקום 1 בעולם ב 3DMARK06 של 8600GT עם אוויר )

אבל אתה רק 666 לליבה..! או שזה לא מה שהגביל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה רק 666 לליבה..! או שזה לא מה שהגביל?

זה ממש ממש לא מה שהגביל....

הליבה שלי בסטוק היא 540

מה שמגביל אותי עכשיו זה הוולטים שאני צריך לשנות זה לא קשור לטמפ'

הכרטיס שלי עצמו לא יכול לשאת בגובה מסויים של תדרים פשוט כי אין לו מספיק חשמל לזה (מה שאני יטפל בו וימשיך לעשות OC עד שכבר לא יהיה מקום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה אני צריך ציוד אלקטרוני למדידת מתחים ולהתעסק עם צ'יפים על הכרטיס עצמו, אני יעזר בחבר שמבין...

תאמין לי אם יהיה לך את הקירור הזה....

אתה תסתכל על אנשים שיש להם 8800GTX ותצחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינה בנאדם חכם שמבין שכדי לעשות דבר כזה צריך להיות יותר חכם מי האנשים שבמעבדה לאן שישלחו תכרטיס לבדיקה ושהם לאלו שלא יודעים ימצאו מה איתה הבעיה שגרמה לכרטיס לישרף אל תחשוב שאני נגד מה שאתה עושה אבל פשוט כאחד שמבין ושקרו לו בעיות דומות תאמין לי התוכנית הזאת לא תצליח ובסוף תיצא מופסד מי כל הצדדים ותיצטרך עוד פעם לבזבז סכום דיי גדול בשביל כרטיס ברמה של הכרטיס שלך.

שמע, הם יתנו לו תחליפי בינתיים בעת אותם ביצועים. ואז הוא פשוט ישאר איתו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתח את המחשב, תוציא את הכרטיס מסך שלך, ותנתק מעל ה HeatSink את הפלסטיק שמכסה אותו (הוא תפוס עם כמה ברגים בד"כ):

cooling20revealedwi4.jpg

קח שואב אבק ותשאב כל גרגיר אבק מהסינק. סביר להניח שתראה שם רצועה שמנה מאוד של אבק שחוסמת את כל מעבר האוויר.

אח"כ, תרכיב הכל חזרה, ותראה איך הטמפרטורה שלך ירדה פלאים ושהמשחקים חוזרים לעבוד ללא דופי.

נסית לפתוח את חיפוי הפלסטיק ולנרות את הכרטיס ביסודיות ? זאת ניראת הבעיה.

ולא זה לא מסיר אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו הכרטיס והוא ישב על 92 ומעלה במשחקים..ופתחתי את המכסה ושמתי מאורר נוסף וזה פשוט עולם שונה לחלוטין.

לא מרעיש יותר ובקושי מגיע מאזור ה75 מעלות במשחקים כבדים, כשהמאורר שקט!

הנה הלינק למה שאני עשיתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=349814.msg3023147#msg3023147

בכל מקרה לדעתי להסיר את הכיסוי זה קצת בעייתי.. שלי היה מודבק עם דבק מגע, וצריך להיות מאוד מאוד זהיר בשביל לא לשבור אותו בתהליך..

בהצלחה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מימה שקראתי מימה שכתבת שרופה היא שרופה היא לא יכולה להיות שרופה חלקית אתה מבין את זה ? מה שאני מציע באמת המעשה הכי חכם פו הוא באמת ליקנות ולנסות להרכיב אותו ככה שהאחריות לא תיפגע איך עושים את זה מצלמים כל שלב ושלב של פירוק הקירור כדי שתוכל להרכיבו כשבאמת הכרטיס ישרף מעצמו אני האיתי מציע לך להשקיע קצת יותר בקירור מי מה שכולם פו מציעים האפשרויות למטה

1-http://skypc.co.il/pl_product~9556~18~0.htm יחסית טוב ואני בטוח שהוא יתאים לך ב100 אחוז

2-http://skypc.co.il/pl_product~V2~18~0.htm אני האיתי בוחר בקירור הזה באמת טוב ביגלל שהוא פאסיבי ואפשר להרכיב עליו מאוורר שאתה בוחר

3-http://skypc.co.il/pl_product~HR-03-GT~18~0.htm כמו האפשרות ה2 רק עשוי מי חומר אחר וגם אפשר להרכיב עליו איזה מאוורר שתירצה

ובסל הכל ניראה לי שהאפשרות השניה תיהיה הכי טובה ביגלל שהוא עשוי מי נחושת שמעבירה חום טוב יותר כמו שכולם יודעים וגם אחרי שתחבר עליו מאוורר 120MM או 92MM יהיה לך באמת כרטיס מיפלצת שתוכל לתת לו OC ולהפוך אותו לGF8800GTS כמו שהרבה עשו אפילו כאן בפורם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון - המלצה אחת יש לי : אל תחליף לו גוף .

ככה אתה רק יכול לחתום את העובדה שלא תקבל עליו אחריות במידה והוא אכן תקול/יישרף בסוף..

דבר שני, לא יעזור לך לתקן כרטיס תקול. לי היה 7900GT תקול שהגיע יום שהוא פשוט נדפק ואז עם הזמן הוא התחיל להדפק יותר ויותר עד שהיו לי מלא

דבר שלישי, אני מאמין שאתה בתור לקוח לא צריך להוציא עוד כסף על של חברה חיצונית אם יש בעיה לכרטיס - בשביל זה יש אחריות יצרן.

הייתי מנסה לעקוף את החנות שממנו קנית אותו ופשוט לפנות ליבואן עם מכתב תלונה.. תראה מה תהיה תגובתו..

ארטיפקטים במשחקים ופיקסלים שרופים בתצוגה. היה לו ZALMAN VF900 והטמפ' שלו היו נמוכות ועדיין היו לו בעיות..

לגבי מהות הדיון -

מנסיון שלי עם שני כרטיסים שהיו לי (אחד מהם הוא ה 7900GT) כרטיסים בהחלט יכולים להדפק עם הזמן ולהתחיל להתחמם או לעשות בעיות אחרות אפילו שלא נעשה בהם OC או שינוי פיסי כלשהו.. דוגמא נוספת שיש לי היא 7600GS עם פאסיבי - כאשר הוא נקנה חדש לפני שנה הטמפ' המקסימלית שלו היתה באזור ה80 פלוס מינוס.. היום הוא כבד דפוק לגמרי והטמפ' במאמץ מגיעה גם ליותר מ 100. החלפתי לו משחה טרמית ל AS-5 ועדיין הבעיה קיימת.. פשוט משהו נדפק שם במעבד שלו או משהו כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סבבה להסבר. לי היה ליפני כחודש GF8400GS עם כזה שעשוי מי נייר :lol: עם טמפרטורה של 60 מעלות שזה ממש גבוה לכרטיס הזה אחרי שבוע שכימעט לא ריסקתי אותו על הריצפה :pissed: ביגלל שהאיתי מפעיל משחק ונגיד משחק משהו כמו 2 דקות ואז הFPS היה יורד פלאים וביגלל טמפרטורה גבוה המחשב היה ניתקע ורק ריסט היה עוזר כמו במיקרה שלך ;) אחרי שלא היה לי כבר כוח איתו קניתי הרכבתי עליו ואחרי שהרכבתי ראיתי שהטמפרטורה ירדה ב15 מעלות ועמדה על 45 מעלות במאמץ מלא ומישהם כבר לא היו בעיות הכל עבד ניפלא וללא בעיות :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם הזמן הליבה שלו נשרפה יותר ויותר

לא אמרתי שאני לא מאמין לך רק שההסבר שלך נראה מאוד חשוד.

וליבה שנשרפת עם הזמן... נו באמת - יכול להיוטת שהוא לא תקין אבל אם זה המצב אז אין לך באמת מושג למה. מה זה שנשרפת עם הזמן ? איזה מחקר מדעי עשית שאתה יודע שזאת הסיבה ? יכול להיות שאתה סתם משמיץ כאן חנות (שמשום מה רק אני לא רואה את השם שלה) אבל בעיקר עושה חיים קשים לעצמך.

עזוב את כל ההמלצות של להוציא כסף, דבר ראשון לך למחשב חדיש אחר ותבדוק שם את הכרטיס, - זה אלמנטרי ובסיסי ופשוט זועק לביצוע, הרי זה בדיוק מה שהחנות שממנה קנית תעשה, אז למה אתה הולך עם הראש בקיר ?

(ושוב - תרד מהקטע של שנשרפת וזה פוגע בביצועים, תבין קודם כל איך שבבים עובדים ואחרי זה תכתוב כאן "דברי חוכמה", יכול להיות בהחלט משהו תקול - אבל זה בטח לא מה שאתה חושב. רוןב הסיכויים שהכרטיס שלך תקין לגמריי - תפעל לפי דרך חשיבה זו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש כרטיס 88GT שקניתי לפני חצי שנה..

אני פרמטתי את המחשב, התקנתי ועכשיו הטמפ' גם יותר גבוהה וגם המשחקים רצים פחות טוב...

עריכה:

למקרה שלא הבנתם.. אז לפני הפרמוט הכל היה סבבה ולפתע פתאום אחרי הפרמוט 10 מעלות במנוחה יותר וביצועים פחות טובים...

אף אחד לא יודע למה זה קורה?????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...