הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכרטיס מסך לא פועל כמו שהוא צריך, עזרה (88GT)

1qaz2wsx

Recommended Posts

למה לישרוף ? :screwy: עם תישרוף אותו יש מצב גדול מאוד שבחנות יבדקו מימה הוא נישרף ויגלו שאתה נגעת בו ואז לא תיהיה אחריות או שתעשה OC רצחני ותישרוף אותו וגם את זה הם יגלו ואני מדבר מי נסיון כטכני מיתלמד שעבד בכמה חנויות אז לא מציע לך אפילו לנסות בגדול אפשר לנסות משהו אחר תלחים שני חוטים למעגלים של הכרטיס ואחרי זה תחבר את קצוות החוטים לשקע של הבית לא יודע בדיוק למה זה יוביל אבל זה יוכל להוביל רק לשני מצבים הראשון זה שהכרטיס ישרף ובאמת לא יוכלו לגלות מי מה הוא נישרף והמצב השני שהכרטיס יתפוצץ :lol: טוב ויש גם רעיון אחר תציע תכרטיס למכירה ופשוט תוריד 50 אחוז או יותר מי המחיר שלו ככרטיס משומש אני יודע שזה לא הרבה כסף אבל עדיף להרוויח משהו מימנו להוסיף עוד קצת כסף וליקנות כרטיס חדש בחנות נורמלית שמציע אחריות נורמלית או ללכת בדרך שלך ופשוט בסוף ליזרוק תכרטיס לפח ולהיות מופסד מי כל העסק תחשוב על זה טוב :xyxthumbs:

אתה עושה OC דרך תוכנה, אין שום דרך לדעת שהוא נשרף בגלל זה, ברגע שהוא מנותק מהמחשב הOC לא קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי יש דבר כזה שקוראים לו vpu recover (זה ניראה לי ב ati אבל בטוח יש משהוא דומה ב )שזה אופציה שמגנה על הליבה של הכרטיס מסך מהיתחממות יתר אם אתה כול כך רוצה לעשות את זה אז פשוט כנס לדריבר של הכרטיס ובטל את האפשרות הזות ואחר כך תתחיל להעמיס על הכרטיס (תריץ מישחקים כבדים וכו עד שהוא ישרף )ואז הוא ישרף ואם אתה רוצה לזרז את התהליך אז תשים את המאורר של הכרטיס על מהירות 0% ואז הוא ביכלל ישרף (ו אתה יכול לתת איזה o.c קטן בכדיי לזרז את זה אפילו יותר .)

בהצלחה למרות שאני ממש אבל ממש לא ממליץ על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנתק את המאוורר... (חיבור רגיל של 3 פינים)

תפעיל את המחשב. ותריץ משהו. אתה מוזמן להפעיל איזה תנור ליד חח או את המזגן על חום :lol:

אבל בשביל שזה יעבוד.. או כל דבר שישרוף אותו אתה צריך לבטל את הבקרה בביוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה יכול להגיד להם שהכרטיס עושה לך הפרעות(ארטיפקטים) ושהוא מתחמם יותר מידי ושאתה רוצה כרטיס תחליפי.

אם הם לא רוצים, תפנה למנהל או לתלונות הציבור.

כדי לשרוף את הכרטיס תצתרך הרבה מזל ושכל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה יכול להגיד להם שהכרטיס עושה לך הפרעות(ארטיפקטים) ושהוא מתחמם יותר מידי ושאתה רוצה כרטיס תחליפי.

אם הם לא רוצים, תפנה למנהל או לתלונות הציבור.

כדי לשרוף את הכרטיס תצתרך הרבה מזל ושכל.

בהצלחה.

אינה בנאדם חכם שמבין שכדי לעשות דבר כזה צריך להיות יותר חכם מי האנשים שבמעבדה לאן שישלחו תכרטיס לבדיקה ושהם לאלו שלא יודעים ימצאו מה איתה הבעיה שגרמה לכרטיס לישרף אל תחשוב שאני נגד מה שאתה עושה אבל פשוט כאחד שמבין ושקרו לו בעיות דומות תאמין לי התוכנית הזאת לא תצליח ובסוף תיצא מופסד מי כל הצדדים ותיצטרך עוד פעם לבזבז סכום דיי גדול בשביל כרטיס ברמה של הכרטיס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, ביקשתי מהחנות להחליף, והם לא החליפו כי הוא "עובד מצויין"

והם לא צריכים לדעת ששרפתי את הכרטיס בכוונה תחילה ;)

אז לפי אותה גישה שלך הם גם לא צריכים לדעת שפתחת את הכיסוי של המאורר לניקוי.

משהו נראה לי מאוד לא תמים בתרד הזה ונראה שמה שמסופר לא ממש קרוב למקרה האמיתי.

כרטיס שמתבלה עם הזמן כמו מכונית ונהיה לא תקין עם הזמן יותר ויותר - עד כמה שאני מכיר מדובר בהמצאה, לא נתקלתי בכרטיס שמאבד מהבצועים שלו עם הזמן כמו מנורה או .

לפני שאתה פשע ורמאות ומעודד פה התנהגות פושעת לפחות תבדוק את הדברים - ניסית לשים אותו במחשב אחר ולבדוק איך הוא רץ לפני שאתה שורף את הבית שלך ? בכלל אתה נשמע לי די מבין ובקיא, תצתרך לשכנע אותנו קצת יותר כדי שנאמין שהסיבה שלך היא הסיבה האמיתית שבגינה אתה רוצה לממש אחריות.

לא שאני בא לקבוע לך מה נכון, אני רק אומר איך זה נראה וזה בערך כמו שאני אבוא לממש אחריות על מעבד ואגיד שהוא לא רוצה לעבוד בין 2 ל 4 בלילה ובשאר הזמן עובד טוב (אז תגידו לי בבקשה איך אני שורף אותו כי אני מיסכן תמים - בגלל שהם לא רוצים להחליף לי את המעבד הלא תקין הזה והם בכלל לא עובדים בין 2 ל 4 בלילה אז הם לא יכולים לראות מה שאני רואה) ::).

האחריות היא תפעולית בלבד, כרטיס שרוף לרוב נחשב כנזק פיזי (אפילו אם זה נגרם כי המפתחים שלו "תיכנתו אותו" "בטעות" לעבוד ב 2000 מגההרטז במקום 600). קשה מאוד לקבל אחריות על כרטיס שרוף (ואני מדבר על שרוף), ביחוד בימינו שהיצרניות פיתחו המון הגנות נגד שריפה (ששוות להן כסף).

ובכלל - הנושא הזה של התרד ועוד התגובות שנותנים פה (שעוד יגרמו למישהו להיהרג - לחבר חוטים לשקע חשמל ??), לא בורר לי איך נועלים תרדים על WAREZ ולא נועלים תרד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ICE2K הגיוני שאתה לא מאמין לי, עדיין, זה סה"כ פורום באינטרנט.

ולי זה נשמע די הגיוני בגלל:

לכרטיס מהתחלה היו בעיות חימום, ועם הזמן הליבה שלו נשרפה יותר ויותר, וככה הביצועים פחתו לאט לאט.

אבל זה די היה בבת אחת, ז"א בהתתחלה פעל טוב, אח"כ איזה שבוע ירדו לו הביצועים טיפה ואז זה הגיע למצב שהוא עכשיו.

אבל מה שגם הגיוני, זה שלאט לאט הצטבר אבק ואז קרה אותו דבר.

אבל זה קצת מוזר, כי ניקיתי אותו עם קומפרסור פעמיים.

אני אנסה להוציא את הקירור לאט לאט ולבדוק אם יש איזסה גוש אבק ענקי שחוסם לי את דרכי הקירור, ואולי גם אחליף משחה טרמית.

ולא שמתי במחשב אחר, אבל מאז החלפתי מעבד ולוח אם.

ופרמטתי פעמיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי זה דיי ישמע שחצני אבל תשקיע את ה 130-150 שקל ותקנה , איזה קירור?

ARCTIC COOLING ACCELERO S1

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

הדבר הזה משוגע!

אני התקנתי את זה על הכרטיס שלי

ממאמץ בסטוק על 85 מעלות

למאמץ ב סופר קלוק על 53

ירידה של 32 מעלות + אוברקיל!

הקירור הזה עזר לי לשבור שיאים

(ציון מקום 1 בעולם ב 3DMARK06 של 8600GT עם אוויר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...