NOKIA N95 vs. SAMSUNG TOUCHWIZ - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NOKIA N95 vs. SAMSUNG TOUCHWIZ

davidz85

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אין על K800I

אשכרה.

לענתיקה הזה יש מצלמה בערך ברמה של ה N95, לדעתי בדרך כלל יותר טובה. (ב N95 התמונות יוצאות הרבה פעמים מגורענות ויותר מדי חדות והצבעים ממש לא אמיתיים)

יש לו פנימית, גם יתרון וגם חיסרון.

תכלס למי שמחפש טלפון עם טובה עדיין הוא אחד הטובים. רק הרמקול שלו חלש.

מסך מגע נראה לי ממש לא נוח, לפני כמה זמן שיחקתי עם ה VIEWTY לכמה דקות - פשוט סיוט לכתוב עליו SMS או סתם לגלול בתפריטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הוודיאו ב K800 על הפנים.

ל K810 יש באותה רמה תכלס, וה K850 אכן יותר טוב.

שמעתי של W902 יש לא משהו למרות שהיא 5 מגה ושל אריקסון, לא יודע אם זה נכון. (היה כתוב גם בעיתון וגם בעוד מקום, לא זוכר איפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסימביאן מסורבלת??

דווקא שמעתי רק דברים טובים עליה...

נכון שמן הסוללה עדיין לא להיט אבל הוא יותר טוב מהN95 המקורי וכנראה גם יהיה יותר טוב מה-N96.

לגבי גלישה , הבנתי שרק באייפון הגלישה טובה יותר וכמובן שממשק המגע של הוא עילאי לעומת כל אלה שמחקים אותו...

חוץ מזה אין עוד חסרונות בולטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אם אתה עדיין מתלבט - עצה שלי אל תתקרב לסמסונג.

הרגע ניסיתי אותו, מצלמה למרות שהיא 5 מגהפיסקל היא סבירה-

איטי.

ממשק די מסורבל.

דפדפן-לפי מה שניסיתי זה בסך הכל הדפדפן של אורנג' רק על מסך גדול יותר, לא קרוב בכל מקרה לגלישה באייפוד טאץ' שיושב לו פה לידי.

מוזיקה - אין שם עוד שירים אז אין לי איך לדעת.

כל השטויות שלו עם המצלמה, מנגנון האנטי רעידות שחשבתי שיהיה שימושי מאוד עם ידיים רועדות כמו שלי איכזב מאוד.

כנ"ל הפלאש (לד פשוט שניתן למצוא ב90% מהפלאפונים כיום, לדעתי זה בזיון שטלפון לצילום לא נמכר עם פלאש איכותי).

ואחרון חביב פיצ'ר גרירת הסמלים אצלו. ובכן...לא מצאתי לזה שום דבר שימושי וזה אפילו לא מגניב או משהו...סתם מסבך את המסך הראשי.

בקיצר לא להתקרב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עדיין מתלבט - עצה שלי אל תתקרב לסמסונג.

הרגע ניסיתי אותו, מצלמה למרות שהיא 5 מגהפיסקל היא סבירה-

איטי.

ממשק די מסורבל.

דפדפן-לפי מה שניסיתי זה בסך הכל הדפדפן של אורנג' רק על מסך גדול יותר, לא קרוב בכל מקרה לגלישה באייפוד טאץ' שיושב לו פה לידי.

מוזיקה - אין שם עוד שירים אז אין לי איך לדעת.

כל השטויות שלו עם המצלמה, מנגנון האנטי רעידות שחשבתי שיהיה שימושי מאוד עם ידיים רועדות כמו שלי איכזב מאוד.

כנ"ל הפלאש (לד פשוט שניתן למצוא ב90% מהפלאפונים כיום, לדעתי זה בזיון שטלפון לצילום לא נמכר עם פלאש איכותי).

ואחרון חביב פיצ'ר גרירת הסמלים אצלו. ובכן...לא מצאתי לזה שום דבר שימושי וזה אפילו לא מגניב או משהו...סתם מסבך את המסך הראשי.

בקיצר לא להתקרב.

קניתי כבר את הנוקיה.

מרוצה ממנו עד הגג.

אם פורצים לו את מערכת ההפעלה גם אפשר להתקין תוכנות שימושיות ומגניבות, אז עשיתי ובאמת אחלה מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תלך על הסאמסונג. אומנם הוא מסך מגע, אבל אין לו WIFI, אין לו אפשרות לשנות ממשק גראפי ויש לו מצלמה גרועה להחריד עם בעיות חשיפת-יתר.

קיצר, לא יודע איך הN95 כי אף פעם לא התעמקתי בו יותר מדי, אבל אם אתה מחפש מכשיר מעולה שיוצא בעתיד הקרוב, אז חכה לSony Ericsson C905

שהולך להיות באמת מעולה. [מפרט על הדף: כולל את כל הפיצ'רים של המכשירים הקודמים, מסך 2.4 אינצ', מצלמה 8 מגה פיקסל עם אוטופוקוס,מצב מקרו, ג'יאוטאגינג וזיהוי פנים, כולל תוכנת BESTSHOT של CYBERSHOT, נגן WALKMAN3, תומך בWIFI ומכיל מובנה ועוד ועוד ועוד]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...