HD4850 VS. 9800GTX+ - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD4850 VS. 9800GTX+

idanoosh10

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאור הבעיות חום של סדרת HD48XX, ויכולת אוברקלוק עלובה+דרייברים לא בשלים.

המלצה שלי 9800GTX+ או GTX260 לפי התקציב שלך כמובן.

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemmenu.asp?id=4318

חבל שאתה מטעה אנשים בצורה כה בוטה (במיוחד שאין ברשותך את הכרטיסים הנ"ל).

כל מה שציינת, לא נכון, נפתחו מספיק שרשורים בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Urib, אתה פשוט מטעה את הציבור ! ;D צריך להיות פאנבוי רציני בשביל להמליץ על כרטיס שעולה 160 שקל יותר ונותן אותם ביצועים.

הדיון הוא על HD4850 מול 9800GTX Plus, ככה ש 260GTX לא רלוונטי בכלל ועצם העובדה שאתה דוחף סתם כרטיסי

נוידיה מראה על האובייקטיביות שלך...

על פי מספר השוואות שני הכרטיסים שווים פחות או יותר בביצועים ככה שהכי משתלם ללכת על הכרטיס הזול מבין השניים.

נכון לעכשיו זה ה 4850. אם ה 9800GTX Plus היה יותר זול, הייתי ממליץ ללכת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאתה מטעה אנשים בצורה כה בוטה (במיוחד שאין ברשותך את הכרטיסים הנ"ל).

כל מה שציינת, לא נכון, נפתחו מספיק שרשורים בנושא...

אני מטעה? אולי אתם מטעים בעצם.

בוא נבדוק out of the Box כרטיס 4850 יותר חם וכרטיס 9800GTX+ נותן יותר ביצועים קריר ואוברקלוקר טוב יותר.

http://www.legitreviews.com/article/731/15/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר לומר על ה-48XX שיש לו "בעיית חום". אתמול קיבלתי את ה-4870 והוא נמצא ב-80 מעלות גם ב-IDLE וגם ב-LOAD של COD4.

בכלל לא שמעתי את המאוורר (וכשהוא על מקסימום שומעים אותו כמו פאן של מספרה), ומזה אני מסיק שלדרייבר אין בעיה להוריד את הטמפרטורה עוד יותר. כלומר, הטמפרטורה נשמרה על כ-80 מעלות באופן מכוון.

זה שאנשים התרגלו מתחום ה-CPU לחשוב ש-50-60 מעלות זה טוב ו-80 מעלות זה רע, לא אומר שכך הדבר גם לגבי ה-48XX. מעבר לכך, לא ראיתי השפעה על הטמפרטורה של המעבד. לדעתי זה משום של-4870 יש מעין מערכת "סגורה" שמחוברת אל מחוץ למארז (לא יודע אם זה כך גם ב-4850).

באמת לא הייתי מצפה מכל אחד להתחיל להגדיר פרופילים ב-CCC, ואם היה צורך בכך - זה היה חיסרון משמעותי של הכרטיס! אבל מהתרשמותי - אין כל בעיה פשוט לתקוע את הכרטיס ולעבוד איתו ב-DEFAULT ללא כל חשש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת לא הייתי מצפה מכל אחד להתחיל להגדיר פרופילים ב-CCC, ואם היה צורך בכך - זה היה חיסרון משמעותי של הכרטיס! אבל מהתרשמותי - אין כל בעיה פשוט לתקוע את הכרטיס ולעבוד איתו ב-DEFAULT ללא כל חשש.

אבל זה המצב היום, ויש אנשים עם כרטיסי 4850 שמתלוננים על ארטיפקטים, תריץ חיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש כמה אנשים שמתלוננים על ארטיפקטים. קיים כמעט בכל כרטיס בשוק.

אתה שומע על זה מאנשים מהפורום ובכלל בעולם כי פשוט המון אנשים קנו אותו.

שאני לא אתחיל בכלל להזכיר כמה אנשים התלוננו על 7900GT שהתפגרו/היו להם ארטיפקטים. (בינהם גם אני..)

וה HD4850 כרטיס חם מהמקובל - שוב אז מה !!??!?

טמפ' אגזוז של מכונית F1 היא סביב ה 1000 מעלות צלסיוס. זה הטמפ' עבודה שלה ואין בזה שום נזק. עכשיו נראה מה ייקרה לרכב פרטי שהטמפ' שלו גם יהיו כאלו.

למה אני אומר את כל "השטויות" האלה - כי לא לכל מוצר בעולם, אפילו שלכאורה נראה מקביל, יש את אותן טמפ'.

ואתה יודע את זה טוב מאד גם מדוגמאות יותר פשוטות שאתה מכיר וחפרת עליהם בעבר - טמפ' של 4 מול טמפ' של אטלון 64..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה של Guru3D בה הם מבצעים אוברקלוק ל 4850:

http://www.guru3d.com/article/radeon-4850-and-4870-review-force3d/13

"Now please bare in mind that no 3rd party overclocking tool is ready just yet, so we had to overclock through ATI Control center. The we could push to the maximum allowed 700 MHz, and we found a memory limit at 2300 MHz. That's actually a pretty significant overclock".

Urib, גם על פי הסקירה שאתה הבאת הכרטיסים פחות או יותר שווים בביצועים ולשניהם פוטנציאל מכובד.

המסקנה שאני מגיע אליה היא שהכרטיסים שווים בביצועים, ולכן הכי משתלם יהיה לקנות את הכרטיס הזול מבין השניים.

אני אישית לא חושב ששווה לשלם 160 שקל יותר על כרטיס שמגיע קצת יותר קריר במקום לערוך קובץ XML ולחסוך את הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה של Guru3D בה הם מבצעים אוברקלוק ל 4850:

http://www.guru3d.com/article/radeon-4850-and-4870-review-force3d/13

"Now please bare in mind that no 3rd party overclocking tool is ready just yet, so we had to overclock through ATI Control center. The we could push to the maximum allowed 700 MHz, and we found a memory limit at 2300 MHz. That's actually a pretty significant overclock".

Urib, גם על פי הסקירה שאתה הבאת הכרטיסים פחות או יותר שווים בביצועים ולשניהם פוטנציאל מכובד.

המסקנה שאני מגיע אליה היא שהכרטיסים שווים בביצועים, ולכן הכי משתלם יהיה לקנות את הכרטיס הזול מבין השניים.

אני אישית לא חושב ששווה לשלם 160 שקל יותר על כרטיס שמגיע קצת יותר קריר במקום לערוך קובץ XML ולחסוך את הכסף.

4850 נותן 10% שיפור באוברקלוק בהנחה שהחלפת משחה טרמית, לעומת 9800GTX+ שנותן 16% שיפור באוברקלוק על קרור סטוק ועדיין בטמפ' סבירות.

ושוב ברוב המשחקים 9800GTX+ לוקח גם בסטוק.

שווה עוד 160 ש"ח? זאת החלטה כבר של הקונה. לפחות הגולשים בפורום צריכים לדעת את כל האפשרויות שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...