מה עדיף Toshiba או HP - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Toshiba או HP

michmich23

Recommended Posts

אני מחפש מחשב בתקציב עד 7000 ש"ח

אני צריך מחשב חזק לעבודה לימודים ופנאי.

כעיקרון נתקעתי בדילמה בין שני מחשבים :

Toshiba satellite A300 15C שהוא בלעדי בבאג

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1EKE5AC9AC15Aאו

Hp DV6880

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=TXDV6880

אני לא מצליח להחליט אם היתרונות של הHP גוברים על אלו של הטושיבה או להפך,

המחיר הוא אותו מחיר פחות או יותר. אני גם לא מכיר כל כך איזה חברה יש לה שם טוב או רע.

אז אם מישהו קנה את אחד מהמחשבים האלה או שיכול לעזור לי להחליט

אני מאוד אשמח!

תודה לכל המגיבים!! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה הטושיבה הוא קצת יותר טוב במשחקים..!

אז תחשבו מה אעת עושה יותר..!

חוץ מזה ששמו של השירות של לא הכי טוב למרות שהוא בתהליכי שיפור..!

האמת שני מחשבים טובים נשאר לך רק לעשות את ההחלטה האישית..! אין מה משהוא חותך שיכול להגיד שאחד עדיף על השני..!

אני הייתי הולך מתרשם משניהם ומחליט..!

בהצלחה..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לי פחות חיי הסוללה,

מה שכן חשוב לי זה שהמחשב יהיה חזק מכל הבחינות, ושלא אתקל בעוד שנה שנתיים בתוכנות שבקושי זזות לי, כמו שנתקעתי לא מזמן עם המחשב הנייח שלי:

שהיה לי פנטיום 4 1.8GHZ והתקנתי את MICROSOFT VISUAL STUDIO net והתוכנה פשוט בקושי זזה לי. כל הידור לקח לי איזה 2 דקות, וכל הופעת תפריט לקחה 5 שניות. אז נאלצתי לקנות מחשב חדש.

בקיצור אני צריך מחשב חזק, לתוכנות חזקות בתחום ההנדסה והתכנות, וגם שיהיה מהנה בשעות הפנאי, אם זה לראות סרט, לגלוש באינטרנט או לשחק איזה משחק.

אגב הבנתי שהשירות של לא משהו, משהו יודע משהו על השירות של המפעיל? (היבואן של טושיבה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם יטיסו לך כל תוכנה שתרצה אבל אם אתה רוצה להיות בטוח אז תסתכל בדרישות של התוכנה הספציפית שאתה מעוניין בה, אם זה דורש יותץר עיבוד גרפי אז הHD3650 עדיף כמובן.

לגבי השירות שך מפעיל, כל מקרה לגופו. אין לי ניסיון אישי אבל זה שהם מספקים אחריות בינ"ל על המחשבים הביתיים זה כבר נותן להם כמה נק' אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שכשאתה קונה את המחשב אתה מקבל רשימה של מקומות בעולם שיש בהם מעבדות של וכביכול אם אתה בחו"ל ומתקלקל לך המחשב ובמקום שאתה נמצא יש מעבדה אז ייתקנו לך..!

זו התאורייה..!

במציאות זה בעייתי אין את כל הדגמים בכל המקומות ויש בעייה עם זה אל תבנה על זה ..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התלבטתי בדיוק כמוך בין הHP לTOSHIBA

אני הגעתי למסקנה שה toshiba יותר איכותי

קודם כל שניהם מאד דומים ההבדל המשמעותי הוא הכרטיס מסך של ה toshiba ואם אני לא טועה גם הרמקולים של יותר איכותיים.

ודרך אגב באג הורידו את המחיר של הטושיבה ל 6,600 ש"ח

נ.ב

אם אתה מתכוון לקנות את הטושיבה בזמן הקרוב מבאג

אולי נעשה קנייה ביחד ונדרוש איזה מתנה נאה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

כן, אני גם דיברתי כרגע עם מוכר מבאג בטלפון והוא אמר שעדיף הטושיבה:)

אני מציע שאתה תנסה להוציא מהם הנחה

וגם אני במקביל.

ואז נשווה, בנינו וככה מי שקיבל הנחה פחות טובה (או לא הצליח לקבל בכלל) ידע עד כמה אפשר כן לסחות אותם.

דבר איתי אם יהיו התפתחויות.

אתה מתכוון להוסיף איזה אביזרים? אולי תוך כדי קנייה שווה לקנות עוד משהו כדי שכן יעשו הנחה, מה אתה אומר?

נ.ב: איזה עיצוב:

http://www.youtube.com/watch?v=FvLpQZkJ9s0&feature=related

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם. על מקבלים עמלה שמנה. ;)

אבל עדיין אני ממליץ על טושיבה בגלל מפרט יותר מעודכן, שנתיים אחריות ושירות של מפעיל. בתור אחד שעבד מול CMS, היבואן של , השירות שלהם פשוט איום. מחשבים שנשלחו לתיקון על שטויות כמו שרוף נתקעו במעבדה לחודש לפחות. הם מאבדים מחשבים של לקוחות, לא מחזיקים במלאי חלקים של הנמכרים בשוטף ברשתות ופשוט לא נחמדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...