מה עדיף Toshiba או HP - עמוד 5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Toshiba או HP

michmich23

Recommended Posts

בדקתי בוואלה ששם שני המחשבים מופעים וההבדל היחידי הוא הגודל של הארד דיסק וגם שמתי לב שב15B אין התיחסות לרמקולים מה שב15C יש

בכל מקרה גם בוואלה וגם בשאר אתרי קניות גדולים ששם מופיע המחשב הספק הוא PcDepot שאיתם דיברתי

ושם הוא מופיע רק במכירה אישית ולא נראה לי שאפשר לקבל אותו בפחות מ6000 (הכי גבוע שהצעתי ונכשלתי היה5500).

באתר הרישמי של לא מצאתי התיחסות ספציפית ל15B או C אלה רק לדגם הכללי (A300).

מישהו מכיר את החנות \ספק ביקורות?

המחיר שהוא הציע נראה לי יפה רק צריך לבדוק את העניין אם יש הבדל ברמקולים וללחוץ אליהם עוד קצת

יש מצטרפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת מחיר יפה, אבל כמה ההרד דיסק בC וכמה ב-B ואולי שווה להוציא יותר כסף לדגם של ה-15C ב6200 שקל?

ומי שמעוניין לארגן קניה משותפת אז בבקשה לפנות לפרטי שלי באתר ונתחיל לקדם עניינים (-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי הציעו את 15B אבל החלטתי שכונן קשיח שווה השקעה כי אי אפשר לשדרג אותו אחר כך, וההבדל במחיר הוא בדיוק כמה ששווה ההבדל בין 250 ל 320 GB.

גם אני רכשתי את המחשב היום, הויסטה ממש הורג אותי בנתיים, אני מרגיש כמו אחד שלא השתמש במחשב אף פעם:)) אבל צריך להתרגל:)))))

מזל טוב MARS:!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתבדוק טוב את המחיר שחייבו אותך מניסיון... :pissed:

ודרך אגב מישהו מטפל בעיניין של הטושיבה, עד יום ראשון אני צריך לבצע את הרכישה ואני די מתלבט בינו לבין שני ה6880 וה6860

אם יהיה דיל טוב נלך על הטושביה, אם לא כנראה ה6860.

אה ומזל טוב לך על HP

ומזל טוב גם לך MARS :D על הטושיבה[br]פורסם בתאריך: 13.08.2008 בשעה 15:03:57

ביררתי עכשיו אצל DEPOT אין להם את הדגם הזה ספציפית אבל יש את ה300A 15B שלפי מה שהאיש מכירות אמר לי

ההבדל היחידי הוא בגודל הארד דיסק (250) ממליץ לבדוק אם הוא באמת צודק באתר של (יכול להיות שיש הבדל ברמקולים או משהו באיכות השמע

רצוי לבדוק).

בכל מקרה המחיר ליחיד הוא 5900 ולשלוש ומעלה 5700 פלוס תיק צד מתנה (ננסה ללחוץ עליהם קצת יותר...)

(עריכה: המחיר שהוא אמר לי בטלפון היה גבוע יותר 6000 אני לא זוכר בידיוק אבל אחרי שאמרתי לו שבבאג ניתן להשיג את ה15C ב6200-6300

הוא הציע לי את ה15B ב5900 ולאחר שאמרתי לו על הקנייה מרוכזת הוא ירד ל5700+תיק צד רק ששכחתי לשאול על תשלומים :kopfpatsch:)

הם יושבים בראש העין לאיסוף עצמי ויש אפשרות ל"משלוח מבוטח עד הבית" ב49 ש"ח (את זה ראיתי באתר עצמו).

תודה על דאגתך ידידי-כבר בדקתי וזה מה שחוייבתי- בכל מקרה בהצלחה גם לכם .אני ממש נהנה מהלפטופ- התקנתי עליו עובד מצויין

אקווה שלא אצטרך להתקל בשרות המפוקפק של :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם לי הציעו את 15B אבל החלטתי שכונן קשיח שווה השקעה כי אי אפשר לשדרג אותו אחר כך, וההבדל במחיר הוא בדיוק כמה ששווה ההבדל בין 250 ל 320 GB.

גם אני רכשתי את המחשב היום, הויסטה ממש הורג אותי בנתיים, אני מרגיש כמו אחד שלא השתמש במחשב אף פעם:)) אבל צריך להתרגל:)))))

מזל טוב MARS:!!!

מזל טוב גבר :yelclap: בכמה קניתה אותו בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ואללה?

תתחדש!!!!!!

מה כאילו עד שאתה לא מקבל אותו אתה לא משלם? מגניב.

שמעו, בפועל פתחתי את האשכול כדילמה בין שני מחשבים.. בסוף נפתח מועדון של בעלי הTOSHIBA A300 15:)))

איזה תיק מביעים לך? אני מנסה למצוא משהו טוב מעוא אבל לא מהכבדים האלה, ששוקלים כמו המחשב אלא משהו קל שהמחשב יהיה בטוח בתוכו ושיהיה מקום למטען וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי :)

לגבי התיק בטח משהו פשוט יחסית אני לא צריך יותר מזה בינתיים, מה שכן אני מחפש משטח טוב (הוא הולך לעבוד הרבה).

ועכבר אלחותי.

מה כאילו עד שאתה לא מקבל אותו אתה לא משלם? מגניב.

זה בדיוק העניין לנסוע עד ראש העין לפי סי דיפו באופנוע בהרצה זה קצת יותר מדי בשבילי אז קניתי דרך וואלה שופס

מה שקיבלתי זה: גם אני לא משלם עד שאני מקבל אותו, גם אותו מחיר ליחיד (פי סי דיפו הם הספק של המחשב לוואלה שופס)

גם קיבלתי את אותו תיק (אמנם פשוט אבל זה בסדר בינתיים) וגם הצלחתי להוציא מהם משלוח חינם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזק הרווחתה!!

לגבי המשטח אני לא מציע לך למהר. אומנם עבדתי עם המחשב רק יומיים, אבל אתמול עבדתי כל היום, והוא ממש לא מתחמם.

יש לו פתח איורור מצד שמאל שמשם יוצא אויר חם אבל המחשב עצמו ממש לא היה חם, טיפה יותר חם מהשולחן אבל לא חום כזה שמצריך לדעתי.

מה שכן מתחמם זה השנאי, אבל הוא באמצע הדרך בין המחשב לשקע בקיר. וזה גם תפקידו להתחמם, הוא הרי מוריד מתח ומגביל זרם.

לגבי תיק יש לי משהו פשוט לכרגע אבל היתי רוצה משהו טוב ועמיד.. זה מאוד חשוב: כשתקבל את המחשב תראה שהוא מעוצב ממש מהמם, וכולו מבריק מה שנותן לו מראה חדש ויפה אבל גם עושה אותו מאוד פגיע לשריטות. הוא כזה חמוד ויפה שאתה רוצה לשים אותו בתוך מיטה של תינוק במקום בתיק מסכן:) (אולי קצת הגזמתי:)))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...