מה עדיף Toshiba או HP - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Toshiba או HP

michmich23

Recommended Posts

כן אולי אני אקנה מדפסת

אבל לא נראה לי מBUG

בתאחלס זה מצחיק כל פעם שאני עובר ליד BUG אני אומר לעצמי בחיים אני לא אקנה מהם, הם יקרנים.

והנה אני עומד לקנות מהם בעזרת השם

טוב תאחלס זה בגלל שהם בין הבודדים שמחזיקים את המחשב הזה ועוד במחיר זול יחסית.

נ.ב

באיזה איזור אתה מתכוון לקנות את המחשב מBUG?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן

כן אני גם שמעתי שהשירות של לא מי ידוע מה. לגבי המפעי לא שמעתי כלום (לכן גם פתחתי את האשכול הזה)

לגבי באג, הם באמת יקרנים, אבל הבעייה שהם החנות היחידה שמוכרת דברים כמו מחשבים, ומחשבי כף יד + כל האביזרים. ויש שם באמת בחירה טובה. וגם יש סניף שלהם כמעט בכל חור.

אני משתדל לקנות כל מה שאפשר במקומות אחרים אבל לגבי הדגם הזה הוא בלעדי בבאג. יש אותו רק אצלם בכל הארץ

המקום היחיד שאפשר להשיג אותו חוץ מהם הוא WALLA SHOPS וOLSALE, ואני עדיין לא מסתכן בקניות באינטרנט. (בזה אני מיושן וקונסרבטיבי לצערי)

אני כנראה אקנה (בעזרת השם גם) או ברחובות או בבילו סנטר.

אולי אנסה עוד כמה מקומות בטלפון אבל לא נראה לי אפשר כל כך להדבר על מחיר בטלפון.

איפה אתה מתכוון?

נ.ב.: אגב לגבי אביזרים התכוונתי לתיק, מגן מסך, מדבקת אנטי GLARE, מנעול, וכל מני כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי סניף 3 דקות הליכה מהבית

בדיזנגוף סנטר ת"א

"נ.ב.: אגב לגבי אביזרים התכוונתי לתיק, מגן מסך, מדבקת אנטי GLARE, מנעול, וכל מני כאלה..."

תיק אני גם נראה לי אקנה, מה זה מדבקת אנטי GLARE? מנעול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתם גבר לא הופכים את זה להתכתבות פרטית...

ואגב באתר של באג הדגם הנ"ל מופיע עם דיסק קשיח 4200RPM במקום 5400RPM, סביר להניח שזה עוד טעות מפגרת של באג אז הייתי מציע לכם לבדוק אתזה כדי לא יהיו הפתעותץ לא נעימות. כמו סוללת 4 תאים לדוגמא. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שאתם גבר לא הופכים את זה להתכתבות פרטית...

ואגב באתר של באג הדגם הנ"ל מופיע עם דיסק קשיח 4200RPM במקום 5400RPM, סביר להניח שזה עוד טעות מפגרת של באג אז הייתי מציע לכם לבדוק אתזה כדי לא יהיו הפתעותץ לא נעימות. כמו סוללת 4 תאים לדוגמא. :smile1:

כן זאת טעות באתר של BUG

המחשב כולל דיסק קשיח 5400RPM ואם איינני טועה עם סוללת 6 תאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, במקרה אני רואה את ההודעה הזאת ואת האמת נראה לי שהטושיבה במחיר של כ-6500 שקל הוא אכן עיסקה טובה יחסית.

גם אני חפשתי/מחפש לקנות מחשב חזק בשוק אשר יוכל להריץ תוכנות הנדסה כבודות (סטודנת לאדריכלות,ומעצב גרפי) ומכול ההמלצות בפורום הזה נראה כי זאת הפשרה הכי טובה שראיתי.

הבעיה והשאלה שלי היא, האם לא עדיף לכם או לי לצורך העניין, לקנות מחשב חופף במפרט אבל המסדרות ה"עיסקיות/מקצועיות"? כיוון שהבנתי שהשירות וצורת הבנייה הינן טובות ואיכותיות יותר מזו של הסדרות הביתיות כגון הטושיבה וה-, אבל צריך רק להתפשר על העיצוב וכפתורי מדיה בלה בלה בלה (-:

בקשר ל-, אני אישית לא הייתי שוקל לקנות אותו כיוון שהכרטיס הגרפי שלו חלש מזה של הטושיבה ויש שמועות שהסדרה הזו של הכרטיסים עושה בעיות.

נ.ב

מה אתם אומרים, הם יעשו הנחה ל-3 מחשבים בקנייה אחת? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המהירות של הדיסק הקשיח בטושיבה.

באמת באת כתוב שהדיסק הוא 320GB 4200 sata אבל התקשרתי לבאג והם בדקו על האריזה וגם בדקתי באתר יצרן.. זה 5400 SATA.

אז אין מה לדאוג, באג פשוט לא יודעים לעשות אתרים.

לגבי ההודאה האחרונה, הכרטיס הגרפי של ה- באמת דפוק וכל הסדרה דפוקה, הם עדיין שותקים בנושא אבל יהיה עוד רעש בנושא.. אמרו לי שאו שכל המחשבים יוחלפו או שהחברה תקרוס בגלל זה או משהו באמצע... בקיצור לא מומלץ, אני לא לוקח את הסיכון.

לא הבנתי לגבי " האם לא עדיף לכם או לי לצורך העניין, לקנות מחשב חופף במפרט אבל המסדרות ה"עיסקיות/מקצועיות"? "

מה הכווונה?

לגבי אנטי GLARE אני עדיין מתלבט, מישהו מבין בזה אם זה לא פוגע באיכות התמונה?

אגב אפשר להרביץ קצת למוכרים בבאג ולהוריד 200 ש"ח בלי בעייה. (זה בנתים מה שאני הצלחתי להוציא מהם.. מה איתכם?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבקת ה GLARE אכן מורידה את איכות התמונה כי זה בכל זאת שקף על המסך מצד שני זה עולה כולה איזה 30 שקל ואפשר להוריד ולהחזיר את זה כככה שתקנה ומקסימום לא יתאים לך אז לא מתים..חחח..!

הוא התכוון שהוא מתלבט אם לקנות מחשב "ביתי" כמו שאתה מציג פה או מחשב "עסקי" וההבדל הוא שעסקי הוא עם פחות פיצ'רים הוא לא יהיה מבריק מעוצב ויפה לא יהיה עם כל מיני כפתורי מולטימדיה מעוצבים אלא יותר שחור כזה או צבע אחיד לרוב מחומרים חזקים יותר וכשאתה מגיע לממש לו אחריות יש ייחס מועדף למחשב עסקי מלמחשב ביתי, זה בערך ההבדל..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן המדבקה עולה 70 ש"ח ופשוט שמעתי שזה מגביל את שדה הראייה, פשוט אף פעם לא עבדתי עם מסך מבריק...

הבנתי לגבי הביתי/עיסקי, רק לא ראיתי שום מחשב "עסקי"בתקציב ובאיכות הרצוייה.

אני תחלס לא GAMER במיחוד אבל המחשבים הכי חזקים שמצאתי כרגע בשוק הישראלי ובמחיר וגודל מתאים, הם שני הדגמים שאני מזכיר בראש הפורום.. והם באותו מחיר, רק שהHP הוא עם כרטיס מסך לא רק חלש יותר אלא גם דפוק במלוא המובן של המילה.. אז פשוט בצורת השלילה הגעתי למסקה שאין על טושיבה satellite A300 15C.

הנה קיושר לאתר של השואות בין כרטיסי מסך: http://www.gpureview.com/show_cards.php?card1=531&card2=554

איזה דגמים "עסקיים" אתה מציע? אני לא מצאתי שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו אתכם מדבקות!

אני אומר בוא נקנה קנייה משותפת שלושתנו במכה אחת

ונסחוט מהם הנחנה יפה, או מתנה נאה.

ושאני אומר מתנה אני לא מדבר על נרתיק לנייד או עכבר שעולה 200 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב מתנות, מדבקות!!! :bash:

סתם סבבה אחי אני כבר דיברתי עם מוכר באג והנתי שאפשר לקבל בקנייה בודדת הנחה של 200ש"ח

אמרת שיש לך סניף ליד הבית, תבוא לשם תגיד שאתה רוצה לקנות את המחשב, תשאל כמה הנחה הוא יכול לעשות לך.. ככה אם הוא יוריד יותר מ200 אז נדע שאפשר לסחות יותר אם לא אז תדע שהוא קמצן, ותסחוט יותר

ואז תגיד שאתה מכיר עוד איזה חבר אחד או שניים שרוצים לקנות את אותו מחשב ותשאל איך הוא היה משכנע אותנו לבצע את העסקה ביום אחד ואצלו, ותבקש שידפיס לך הצעת מחיר.

ככה נדע מהאופציות שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקנייה, אני מחר או בימיים הקרובים קופץ לבג בהצליה, ואני מכיר כמה חברה שעובדים שם ככה שיהיה אולי יותר קל לי להשיג הנחה הוגנת במחיר הקנייה.

הסיבה היחידה שאני לא סגור על הטושיבה היא פשוטה, אני עוד מעט הולך להיות סטודנט לאדריכלות, וחלק מהעבודה דורשת עיצוב ותכנון עבודות בתוכנות עיצוב והנדסה דיי כבדות מביחינה גרפית, חוץ מהעובדה שאני חובב עיצוב ומולטימדיה ככה שזה יהיה דיי מפגר מצידי לקנות מחשב עם כרטיס מסך "גיימינג" ולא מהסדרה החופפת "המקצועית".

נכון זה קצת מוזר לרצות כל כך מחשב כמו הטושיבה ולקנות אותו רק בגלל שהוא מגיע בצבע ירוק זוהר או אני לא יודע מה, ויש לו כפתורי מדיה שבחיים לא תגע בהם אבל זה צעצוע וזה מגניב בסופו של דבר (-: אז אני יכול להבין אותך

בקשר למחשבים מהסדרה המקצועית, בררתי עם מספר אנשים בפורום ומה שהבנתי פחות או יותר מסתכם בהודעה הזו של tgolin:

"למה אתה רוצה לקנות מחשב מסדרה צרכנית? לעולם לא הייתי שוקלת מחשב מסדרה צרכנית אם היה לי את התקציב לסדרה עסקית. האחריות והשירות טובים יותר ובעיקר איכות הבניה ברוב הדגמים עולה בצורה מאד משמעותית על איכות הבניה של רוב הדגמים הצרכניים. אין שום סיבה הגיונית להעדיף סדרה צרכנית אלא אם כן מראה מאד מקושקש/ צבעוני/ זורח וכל מיני גימיקים של כפתורי מדיה זה ממש חיוני לך."

אז לסיכום אני עדיין לא יודע מה לקנות, אבל הציעו לי כמה מחשבים שאני מברר עליהם. בקשר לשאלה שלך, אני מאמיין שרוב המחשבים מהסדרה המקצועית עונים על הדרישות שלך, ואפילו יותר טובים מבחינה גרפית, אולי פחות למשחקים אבל עדיין הם פלוס מינוס בדיוק אותו דבר רק עם דריברים שונים.

חלק מהחשבים שהציעו לי פה בפורום הם:

Lenovo R61

ו- D830

יש לציין שדרשתי מחשב ב-6000 ש"ח, אבל התקציב שלי זינקקקקק ל6500 לאחר שראיתי את המעפיינים של הטושיבה (-:

תגיד לי מה אתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...