מה עדיף Toshiba או HP - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף Toshiba או HP

michmich23

Recommended Posts

בדוק: http://www.olsale.co.il/olsale/heb/itemdetails.aspx?auction_id=22906390

בolsale אין את המחשב במחירה פומבית אלא בקבוצתית במחיר 6996 ש"ח.

בבאג אפילו בלי הנחה זה יותר זול.

בכל מקרה תודה על ההצעה, ותתחדש על המחשב!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא שאני מתעקש פשוט די אהבתי את המחשב הזה ספציפית וגם ראיתי אותו פיזית, ודי התרשמתי ממנו.

תחלס לא מצאתי אחר (אפילו יותר יקר ) שאהבתי יותר מהמחשב הזה.

מחשבים יותר יקרים כבר או יותר גדולים (וכבדים) או מהסדרה של ULTRA LIGHT שבאים עם מסכים בגודל של פאלפון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה- ב4500?! זה מכיר זנותתתתת, כמה הוא עולה בחניות כמו בבאג? 6000 שקל? [br]פורסם בתאריך: 9.08.2008 בשעה 20:14:17

שאלה ל-michmich23

1. האם קניתי כבר את מחשב?

2. בכמה תשלומים הוא סגר איתך?

3. באיזה סניף של באג קניתה/קונה את המחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליתר דיוק 4639 עם משלוח ב25 תשלומים-וכן הכי זול שמצאתי זה ב5900...+תיק(אחלה של תיק)+דיסק 1 גיגה של סאן דיסק

בסופו של דבר הכל עיניין של מחיר-כל המחשבים (עם מפרט דומה) די דומים אחד לשני(ותאמין לי אני בחיפוש כבר כמה חודשים-חוץ מהלנובו שפשוט בעלי עיצוב מגעיל)

והכל פולישטיק של עיצוב ופרסומות-אם תצליח לקנות מחשב עם מפרט דומה ב1500 ש"ח פחות אני חושב שזה שווה-וזה בסופו של יום מה שחשוב....

תנסה באולסייל אולי בעודף תיקנה עוד מחשב נייח ;D :yelclap::hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא התווכחתי יותר מדי על המחיר

פשוט שאלתי אותם כמה הנחה יש על מזומן אמרו לי 3 אחוז

אני מחכה לכסף ואז אני אלך אליהם וידרוש הנחה, הכי טוב לבוא אליהם עם מזומן ביד מאשר לדבר באוויר.

ואם הצלחתם להוריד ל6200 זה סבבה. אני גם מתכוון לרכוש מהם מעטפה לנייד שעולה 200 שקל , אני לא סובל את התיקים המגושמים האלו, עדיף לקנות מעטפה ולהכניס את הנייד לתיק בי"ס.

אני מקווה שאני יצליח לקנות את המחשב ב6,300 עם המעטפה כמובן. בלי נדר.

בקשר אליך dodomomo אני הולך לקנות מסניף דיזנגוף סנטר, אין לי בעיה שנקנה אותו ביחד מאותו מקום, דבר איתי בפרטי אם אתה מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט שומר לך על הנייד...

אתה מכניס את המחשב למעטפה היא עשויה מחומר מיוחד שמונע שריטות ושומר על המחשב מפני חבלות

ואני כמעט בטוח שראיתי בחנות של BUG את הדגם http://www.pdastore.co.il/pdastore/components/show_img.aspx?u=4394_6.jpg

שהוא עדיף מחברת Golla שהאתר של באג מציג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי במקרה גם אני שמתי עין על הטושיבה... חיפוש קטן בגוגל הביא אותי לכאן ,

כך שאם אתם רוצים להוסיף עוד מישהו לקנייה הקבוצתית ולנסות לקבל עוד הנחה ...

נ ב

אני מאזור ת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התיק מעטפת נראה כמו רעיון נחמד אבל 150 שקל בשביל זה, נמשע קצת מטורף.. אם לקנות את זה אז לא מבאג.

ראיתי היום את התיקים המצ'וקמקים שלהם ב- 200 שקל...

הלכתי לחנות אחרת ראיתי תיק עור מעולה לניידים 130 ש"ח... הזלתי ריר ממש..

הנה יש לכם קונה שלישי באזור תל אביב!

אגב אם אתם מכירים חנות טובה לתיקים לניידים באזור עזריאלי תגידו לי כי בדרום אין כל כך מבחר.. אולי אם אני אהיה שם בהזדמנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונה שלישי זה נחמד, אבל בסניף של עזראלי עשו לי חיים קשים עם ההנחה, והוא אמר לי שאם אני קונה 3 מחשבים הוא יכול מקסימום לעשות הנחה של 5% שזה יוצא 6200 וקצת במקום 6300 וקצת שאני יכול לקנות לבד בשלושה תשלומים.

בקיצור יש לי את הכרטיס ביקור שלו, אני אדבר איתו מה הוא באמת יכול לעשות בשביל לסגור איתי דייל רציני ובלי הנחות של 100 שקל שאני בעצם מארגן לי 20000 שקל. במידה ואני אני אבדוק גם בסניף אחר, לא חסר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברה

רכשתי ליפני 10 ימים נייד של דגם DV6870 שזהה למפרט של ה6880 רק מעבד חלש יותר (T8300 כמו בטושיבה) במכירה באינטרנט-באולסייל

המחיר שזכיתי בו-4600 ש"ח יחד עם תיק וכרטיס 1 גיגה זיכרון נייד ושנתיים אחריות מלאה(למרות שהם רושמים 1 מעניקה לדגם הזה ול6880 שנתיים אחריות)

ב25 תשלומים.המחשב הגיע אחרי 8 ימים -אולסייל מאד אמינים

אז ליפני שתיקנו תנסו מזלכם באולסייל זה משתלם!!!(לא חשוב כרגע איזה מחשב)

בהצלחה

כדי שתבדוק טוב את המחיר שחייבו אותך מניסיון... :pissed:

ודרך אגב מישהו מטפל בעיניין של הטושיבה, עד יום ראשון אני צריך לבצע את הרכישה ואני די מתלבט בינו לבין שני ה6880 וה6860

אם יהיה דיל טוב נלך על הטושביה, אם לא כנראה ה6860.

אה ומזל טוב לך על HP

ומזל טוב גם לך MARS :D על הטושיבה[br]פורסם בתאריך: 13.08.2008 בשעה 15:03:57

ביררתי עכשיו אצל DEPOT אין להם את הדגם הזה ספציפית אבל יש את ה300A 15B שלפי מה שהאיש מכירות אמר לי

ההבדל היחידי הוא בגודל הארד דיסק (250) ממליץ לבדוק אם הוא באמת צודק באתר של (יכול להיות שיש הבדל ברמקולים או משהו באיכות השמע

רצוי לבדוק).

בכל מקרה המחיר ליחיד הוא 5900 ולשלוש ומעלה 5700 פלוס תיק צד מתנה (ננסה ללחוץ עליהם קצת יותר...)

(עריכה: המחיר שהוא אמר לי בטלפון היה גבוע יותר 6000 אני לא זוכר בידיוק אבל אחרי שאמרתי לו שבבאג ניתן להשיג את ה15C ב6200-6300

הוא הציע לי את ה15B ב5900 ולאחר שאמרתי לו על הקנייה מרוכזת הוא ירד ל5700+תיק צד רק ששכחתי לשאול על תשלומים :kopfpatsch:)

הם יושבים בראש העין לאיסוף עצמי ויש אפשרות ל"משלוח מבוטח עד הבית" ב49 ש"ח (את זה ראיתי באתר עצמו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי איש המכירות של wallashops הציעה את הדגם 15B ואמר לי שזה הדגם התואם של 15C רק עם ארדיסק יותר קטן.

באמת כדאי שתבדוק טוב טוב אם זה אותו דגם בדיוק שלא יהו לך הפתעות לא נעימות.

נ.ב

תודה אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...